صفحه 71 از 77 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط arsenalmehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان لیت دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان رو دارید که زبان آلمانی نخواد برای دکترا؟
    سلام
    برای دکترا همه ی دانشگاها و رشته ها به انگلیسی ارائه میشه، مگر اینکه خلافش ذکر بشه.
    البته طبیعتا تو رشته هایی مثل دکترای زبون آلمانی دیگه نباید انتظار داشت که به انگلیسی ارائه بشه!
    اونایی هم که میگن آلمانی می خوان، یه سری هاشون دلیلشون اینه که بورسی که میدن در قبال درسیه که باید به دانشجوهای لیسانس یا ارشد داده بشه یا لازمه بتونین برای تز ارشد و لیسانس به بچه ها راهنمایی بدین که خب طبیعیه که لازمه آلمانی بلد باشین.
    در غیر این صورت، برای تمام استادا به انگلیسی می تونین اپلای کنین.

با سلام خدمت دوستان
    سوالی که دارم درباره ی پذیرش دانشگاه های آلمانی در رشته biomedical engineering هست.من شنیدم که پذیرش مستقیم از خود دانشگاه هایی مانند آخن و مونیخ خیلی سخت است.می خواستم بدونم می توانم برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به اساتید این دانشگاه ها رجوع کنم یا نه ، فقط در مقطع دکترا این کار مرسوم است؟
    به عبارتی دیگر ، این کار ارزش وقت گذاشتن دارد یا نه؟
    ممنوم می شوم پاسخ دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemtarghi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سوالی که دارم درباره ی پذیرش دانشگاه های آلمانی در رشته biomedical engineering هست.من شنیدم که پذیرش مستقیم از خود دانشگاه هایی مانند آخن و مونیخ خیلی سخت است.می خواستم بدونم می توانم برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به اساتید این دانشگاه ها رجوع کنم یا نه ، فقط در مقطع دکترا این کار مرسوم است؟
    ممنوم می شوم پاسخ دهید.

من نظری در مورد رشته شما ندارم ولی کلن در المان مکاتبه با اساتید برای مقطع ارشد مرسوم نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemtarghi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ممنوم می شوم پاسخ دهید.
    اگه معدل خوبی دارین پذیرش گرفتن کار سختی نیست. البته یه کمیسیون هست که اونا بررسی میکنند مدارکتون رو. به استاد ایمیل زدن فایده ای نداره فکر کنم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

این جدید مد شده مثلا میگن برا رشته های انگلیسی زبان هم باز مدرک زبان المانی میخوان همه دانشگاهها اینطوری شده؟ برا ثبت نام البته منظورمه.
    ) In case you are admitted a language certificate German B1 is mandatory latest at the time of registration. Without such a certificate you will not be registered and hence your admission will become invalid. So you may apply without any German language certificate and submit it latest at the time of registration.

2) We only accept applications via our online application portal, no hard copies of your documents are required as stated on our web page.

Simone Brendel, B.Eng.

Assistant of Course Coordinator

FH Aachen | University of Applied Sciences

Hohenstaufenallee 6

52064 Aachen | Germany

T +49 241 6009 52873

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    این جدید مد شده مثلا میگن برا رشته های انگلیسی زبان هم باز مدرک زبان المانی میخوان همه دانشگاهها اینطوری شده؟ برا ثبت نام البته منظورمه.
    ) In case you are admitted a language certificate German B1 is mandatory latest at the time of registration. Without such a certificate you will not be registered and hence your admission will become invalid. So you may apply without any German language certificate and submit it latest at the time of registration.

2) We only accept applications via our online application portal, no hard copies of your documents are required as stated on our web page.

Simone Brendel, B.Eng.

Hohenstaufenallee 6

52064 Aachen | Germany

T +49 241 6009 52873
    همه ی دانشگاها این طوری نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها

Simone Brendel, B.Eng.

Hohenstaufenallee 6

52064 Aachen | Germany

T +49 241 6009 52873
    یه سری رشته ها دو زبانه هست. ولی ممکنه زبان اصلی بسته به کورس, آلمانی یا انگلیسی باشه. که تو این مورد شما از دانشگاه آخن زبان اصلی انگلیسی هست و زبان فرعی آلمانی. اگه زبان اصلی آلمانی باشه ازتون تقاضای تست داف 4*4 یا DSH2 یا مدارک مشابه میکنند.
    رشته هایی با کورس آلمانی هم ممکنه بعضی هاشون از متقاضیان مدرک B2 انگلیسی درخواست کنند. بسته به دانشگاه و رشته داره در واقع.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    یه سری رشته ها دو زبانه هست. ولی ممکنه زبان اصلی بسته به کورس, آلمانی یا انگلیسی باشه. که تو این مورد شما از دانشگاه آخن زبان اصلی انگلیسی هست و زبان فرعی آلمانی. اگه زبان اصلی آلمانی باشه ازتون تقاضای تست داف 4*4 یا DSH2 یا مدارک مشابه میکنند.
    رشته هایی با کورس آلمانی هم ممکنه بعضی هاشون از متقاضیان مدرک B2 انگلیسی درخواست کنند. بسته به دانشگاه و رشته داره در واقع.
    خیلی ممنون
    من منظورم بیشتر این بود که برا کورس کاملا انگلیسی که دانشگاه نمیخواد مدرک المانی ولی اینجا نوشته برای رجیستری میخواد. میگن این جدیدا مد شده.
    ایمیل که اونطوری نوشته. شاید هم دقیق متوجه نشدن یا ایمیل به قسمت المانی زبان دانشکده رفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

متن اولین صفحه را خواندم و بسیار جالب بود اما یک سوال برایم ب وجود امد و اونم این که رشته ای مثلا Applied Linguistics یا همون آموزش زبان هم به انگلیسی تدریس میشه ک این موضوعی طبیعی هست همه جای دنیا این رشته به انگلیسی درس داده میشه چون شما قراره از این رشته به معلم زبان شدن یا استاد دانشگاه شدن تو رشته ی زبان شناسی کاربردی یا اموزش زبان دوم برسی. نظر شما در مورد این رشته چی هست؟ چون درسته ک این کورس هم انگلیسیه و در آلمان ولی طبیعت این رشته در تمام دنیا همین هست ک انگلیسی باشه. با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadngh نمایش پست ها
    متن اولین صفحه را خواندم و بسیار جالب بود اما یک سوال برایم ب وجود امد و اونم این که رشته ای مثلا Applied Linguistics یا همون آموزش زبان هم به انگلیسی تدریس میشه ک این موضوعی طبیعی هست همه جای دنیا این رشته به انگلیسی درس داده میشه چون شما قراره از این رشته به معلم زبان شدن یا استاد دانشگاه شدن تو رشته ی زبان شناسی کاربردی یا اموزش زبان دوم برسی. نظر شما در مورد این رشته چی هست؟ چون درسته ک این کورس هم انگلیسیه و در آلمان ولی طبیعت این رشته در تمام دنیا همین هست ک انگلیسی باشه. با تشکر.
    باید عرض کنم خدمتتون که متاسافنه شما اصلا برداشتتون از این رشته درست نیست و لزومی نداره هر کس این رشته رو می خونه معلم زبان بشه. اگر قرار بود برین معلم زبان بشین، باید می رفتین همون زبان رو می خوندین. تو دنیا هم هر کسی این رشته رو به زبون خودش ارائه می ده، همون طور که تو ایران زبانشناسی به فارسی ارائه میشه. من توصیه می کنم شما اول بیشتر راجع به این رشته تحقیق کنین، و اصلا ببینین زبان شناسی چی هست و آدماش کجا کار می کنن.
    زبان شناسی کاربردی خیلی حیطه ی وسیعی رو پوشش میده. به عنوان مثال، یه سری هاشون به مددکارهایی که به کسایی با مشکلات لکنت و شکاف کام و لب شکری و غیره سر و کار دارن کمک می کنن. یه سری هاشون تو موسسات تحقیقاتی ای کار می کنن که بررسی می کنن یادگیری زبون دوم توی کسایی که زبون اولشون فلان هست چطور انجام میشه و تفاوت های این زبان ها چیه و کتاب های آموزش زبان دوم چطور باید طراحی بشن. یه سری هاشون روی پردازش های ذهنی (عصب شناسی زبان) زبان اول و دوم کار می کنن. بنابراین، هیچ ارتباطی بین زبان شناسی کاربردی و زبون انگلیسی وجود نداره. کسی که تو آلمان این رشته رو می خونه، معمولا پیش فرضش رشته اینه که افراد مورد بررسی زبان اولشون آلمانیه. و اتفاقا جدیدا به خاطر پناهنده هایی که اومدن آلمان، سعی می کنن روی زبون های ترکی و فارسی و عربی کار کنن. یعنی زبون دوم رو اصلا انگلیسی در نظر می گیرن. زبانشناسی کاربردی، اسمش روشه دیگه. کاربردی. هر کشوری کاربردش رو خودش تعیین می کنه.
    و نکته ی آخر اینکه زبان شناسی کاربردی یه رشته ی جدا از آموزش زبان هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)