صفحه 27 از 73 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

با سلام
    دوستان واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشورهای اروپایی از قبیل آلمان که زبان اصلیشون انگلیسی نیست ضروری است که مدرک زبان اون کشور هم داشته باشم؟ اگر تنها تعدادی از دانشگاهاشون دوره انگلیسی مقطع دکترا دارند اینو از کجا میتونیم بفهمیم و این دانشگاه ها رو پیدا کنیم؟
    با تشکر

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arsenal1400 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشورهای اروپایی از قبیل آلمان که زبان اصلیشون انگلیسی نیست ضروری است که مدرک زبان اون کشور هم داشته باشم؟ اگر تنها تعدادی از دانشگاهاشون دوره انگلیسی مقطع دکترا دارند اینو از کجا میتونیم بفهمیم و این دانشگاه ها رو پیدا کنیم؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز- برای دکترا (به زبان انگلیسی) در آلمان نه تنها نیاز به دونستن زبان آلمانی نیست بلکه بعضی دانشگاه مدرک زبان انگلیسی هم نمیخوان..
    پیدا کردن رشته ها و کورس های دانشگاههای المان در سایت
    https://www.daad.de/en/
    شکست، نردبان پیروزی است.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز- برای دکترا (به زبان انگلیسی) در آلمان نه تنها نیاز به دونستن زبان آلمانی نیست بلکه بعضی دانشگاه مدرک زبان انگلیسی هم نمیخوان..
    پیدا کردن رشته ها و کورس های دانشگاههای المان در سایت
    https://www.daad.de/en/
    بستگی داره ! بعضی PHD Position ها به دانش زبان آلمانی نیاز دارند ! ولی اغلب دانشتن زبان انگلیسی کافی هست.

Junior Member

سلام
    https://www.daad.de/deutschland/stud...1324#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=6&sortBy=1&page=3&display=lis t
    در قسمت language requirement منظور همه این مدارک هست یا یکیشون ؟
    Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

نقل قول نوشته اصلی توسط empty_user نمایش پست ها
    سلام
    https://www.daad.de/deutschland/stud...1324#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=6&sortBy=1&page=3&display=lis t
    در قسمت language requirement منظور همه این مدارک هست یا یکیشون ؟
    سلام
    این لیست مدرک هایی هست که قبول میکنه،یکی از اینا بس هست،مگه چه خبره!

سلام دوستان. برای تحصیل در مقطع Master به زبان انگلیسی این سایت خیلی کمکتون میکنه :
    http://www.tu9.de/graduate/master.php

Junior Member

hi every body.sorry for writing in English but unfortunately i'm not that much good at typing in persion.I read all the remarks here.something is really interesting for me that the majority of people have talked about engineering stuffs.what about Biology ,Chemistry...? I am majoring in Genetics and I will appreciate anyone If she/he let me have his/her experiences regarding this matter .

Junior Member

با سلام من ارشد روانشناسی بالینی هستم برای مقطع دکترا چند شرکت تماس گرفتم حرف های متفاوتی راجع به تحصیل در آلمان زدن بیشتر گیج شدم. می خواستم بدونم 1-آیا دانشگاهی می شناسید که در رشته من زبان نگلیسی باشد ؟ یا کلا خوندن و گرفتن مدرک زبان انگلیسی را بی خیال شم آلمانی بخونم و اگر مجبورم آلمانی بخونم با توجه به رشته ام چه مدرکی باید داشته باشم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط barannn نمایش پست ها
    با سلام من ارشد روانشناسی بالینی هستم برای مقطع دکترا چند شرکت تماس گرفتم حرف های متفاوتی راجع به تحصیل در آلمان زدن بیشتر گیج شدم. می خواستم بدونم 1-آیا دانشگاهی می شناسید که در رشته من زبان نگلیسی باشد ؟ یا کلا خوندن و گرفتن مدرک زبان انگلیسی را بی خیال شم آلمانی بخونم و اگر مجبورم آلمانی بخونم با توجه به رشته ام چه مدرکی باید داشته باشم؟
    همه ی دکتراهای آلمان به زبون انگلیسیه. به حرف موسسات گرفتن پذیرش هم در مورد اینکه باید آلمانی بلد باشین توجهی نکنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام...یه سوال ...من در حال حاضر دارم b1میخونم اما فکر میکنم رسیدن به testdaf خیلی باید طولانی باشه ...میشه بگید دانشگاه های آلمان که انگلیسی دوره مستر دارن چه نمره ای از تافل یا آیتلس رو برای پذیرش قبول میکنن...ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)