صفحه 3 از 77 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaayazi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دارم براي ارشد چند جايي اقدام ميكنم.مي خوام براي المان هم به زبان انگليسي اقدام كنم براي رشته الكترونيك.مي شه بگيد از كجا بايد شروع كرد.سايت dad مثل استودرا هست.؟البته من مي خوام يك سر برم گوته.حتما نتيجه رو ميگم
    تو سایت daad و تو قسمت international و international programs می تونی بگردی و رشته مورد علاقت رو پیدا کنی
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سلام
    من دانشجوي سال اخر برق قدرت پيوسته از تهران جنوب با معدل 16
    ميخواستم بدونم شانس قبوليم تو همين رشته تو Darmstadt چقده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط high.anxiety_68 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوي سال اخر برق قدرت پيوسته از تهران جنوب با معدل 16
    ميخواستم بدونم شانس قبوليم تو همين رشته تو Darmstadt چقده؟!
    دارمشتات دانشگاه خوبی هست.با توجه به اینکه دانشگاه ازاد هستید حتما اطلاع دارید که در صورت اخذ پذیرش هم ممکنه مجبور باشید لیسانس رو از ابتدا بخونید.در مورد شانس قبولی اصولا نباید قاطعانه نظر داد ولی فکر میکنم کار سختی در پیش دارید.به نظر من برای تمام گزینه های ممکن اقدام کنید و فقط دنبال گرفتن پذیرش از یک دانشگاه خاص نباشید.

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    تو سایت daad و تو قسمت international و international programs می تونی بگردی و رشته مورد علاقت رو پیدا کنی
    سلام
    آیا ممکنه اگه اطلاعاتی از دانشگاه Applied Sciences دارین به اشتراک بگذارین؟ من توی سایت دانشگاه ندیدم برای فوق عمران-سازه و دکترا به انگلیسی.
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member

ببخشيد تو المان ارشد مكانيك هم انگليسي ارائه ميشه؟

سلام دوستان من ميخوام براي Master در آلمان به زبان انگليسي اقدام كنم ولي نميدونم اگر پذيرش گرفتم براي ويزا گرفتن بايد چه مدركي از زبان آلماني داشته باشم و آيا بايد حتما بيام تهران كلاس بگذرونم يا لازم نيست؟ لطفا اگر كسي اطلاعات دقيق و موثق داره منو راهنمايي كنه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAFIE.ARASH نمایش پست ها
    سلام دوستان من ميخوام براي Master در آلمان به زبان انگليسي اقدام كنم ولي نميدونم اگر پذيرش گرفتم براي ويزا گرفتن بايد چه مدركي از زبان آلماني داشته باشم و آيا بايد حتما بيام تهران كلاس بگذرونم يا لازم نيست؟ لطفا اگر كسي اطلاعات دقيق و موثق داره منو راهنمايي كنه
    سلام
    کلاسهای زبان در شهرستان ها هم هست ولی طبق نظر دوستان موسسات تهران مثل گوته بهتره. حتی می تونید معلم خصوصی هم بگیرید
    اگه هم شهرستانی باید بگردی یه کیس مناسب پیدا کنی. من چند روز پیش با یکی از دوستام که تبریزه و کانون میره مشورت میکردم. اون می گفت کانون خیلی بی نظمه و موسسه ای به اسم نوین بهتره (حتما قبل از ثبت نام یه پرس و جو بکنید)

در کل اگر دوره تحصیلی شما به زبان انگلیسی باشه و در کنارش دوره های آلمانی رو همونجا بگذرونید. کارتون راحتتر خواهد بود

مسلما داشتن سطح معلومات آلمانی در حد خیلی کم و پایه یه پوئنه مثبت براتون هست
    موفق باشید

Junior Member

سلام.
    آیا دانشگاه های انگلیسی زبان هم در آلمان وجود دارن؟ که برای دوره فوق لیسانس بشه در اونها پذیرش گرفت و نیازی به گذروندن دوره های زبان آلمانی نباشه؟رشته من فیزیکه.

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    آیا دانشگاه های انگلیسی زبان هم در آلمان وجود دارن؟ که برای دوره فوق لیسانس بشه در اونها پذیرش گرفت و نیازی به گذروندن دوره های زبان آلمانی نباشه؟رشته من فیزیکه.

چراکه نه.تقریبا این چیزیه که شمادنبالش هستید به عنوان نمونه.
    اطلاعات کاملی تولینک هردانشگاه وقتی تویه صفحه جدابازکنیدموجودهست.

http://www.daad.de/deutschland/studi...&iphei=&iplang[]=1&iplangdistribution=&iplangtest=-1&iptuitionfees=&ipduration=&ipenter.x=36&ipenter. y=9
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

با سلام

من دیپلم تجربی دارم با معدل 02/14 اما پیش دانشگاهی ندارم و امتحان تافل دادم نمراتم به اینصورت شد :W-20 , R-20 , L-15 , S20 - و OVERALL 75

حالا به نظر شما میشه برای آلمان اقدام کرد بدون پیش دانشگاهی ؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)