صفحه 67 از 77 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

اگر جاش اینجا نیست، پاکش کنید و لینک مربوطش رو جاش بزارین، لطفا.

من اگه بعد از اینکه مسترز اولم رو گرفتم اگه بخوام ادامه تحصیل بدم،مسترز دوم یا PHD ، ترم آخری که هستم باید دنبال پذیرش گرفتن باشم. درسته؟ و بعد از اینکه از رشته اولم graduate شدم باید برم درخواست ویزا برای دوره بعدی ؟ خب اینجوری که ویزای تحصیلی فعلیم تموم شده، و از اونجایی که پروسه بررسی ویزای دانشجویی طول میکشه، بدون ویزا که نمیتونم تووی کشورشون بمونم. پس چجوری بچه ها مستقیم بعد از فوق الیسانس ، مسترز دوم یا PHD میخونن، بدون اینکه مجبور شن از آلمان خارج شن؟

Member

مستر دوم می تونه مشکل باشه. اما اگر بعد از مستر در آلمان، پذیرش دکتری بگیرید میرید و اقامتتون را تعویض و تمدید می کنید و احتیاج به ویزا گرفتن دوباره نیست. من همان روزی که مراجعه کردم اقامتم را تمدید کردن و طولی نداشت اصلا. دوست هندی من که بعد از ویزای جستجوی کار برای مستر دوم پذیرش گرفت مجبور شد برگرده هند و دوباره ویزا بگیره! این البته از ایالت به ایالت ممکنه متفاوت باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها

من اگه بعد از اینکه مسترز اولم رو گرفتم اگه بخوام ادامه تحصیل بدم،مسترز دوم یا PHD ، ترم آخری که هستم باید دنبال پذیرش گرفتن باشم. درسته؟ و بعد از اینکه از رشته اولم graduate شدم باید برم درخواست ویزا برای دوره بعدی ؟ خب اینجوری که ویزای تحصیلی فعلیم تموم شده، و از اونجایی که پروسه بررسی ویزای دانشجویی طول میکشه، بدون ویزا که نمیتونم تووی کشورشون بمونم. پس چجوری بچه ها مستقیم بعد از فوق الیسانس ، مسترز دوم یا PHD میخونن، بدون اینکه مجبور شن از آلمان خارج شن؟
    متاسفانه امکانش وجود نداره، و اِلّا اکانتم را پاک میکردم ... Account Deactivated

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها

1- خیر. اگه برای دکترا بخواین، می تونین وسطش جویای کار بگیرین. جویای کار قابل تبدیل به ویزای دکتری هست تا جایی که می دونم و دیده ام که بچه ها این کارو کردن.
    2- اگه بخواین برای مستر دوم اقدام کنین، بلافاصله باید اقدام کنین و دفاعتونو نگه دارین برای زمانی که بتونین سریع ویزای بعدیتونو بگیرین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام دوستان
    من لیست دانشگاههای معماری برای ارشد به زبان انگلیسی در ترم تابستان 2017 رو میخوام ولی نمی تونم پیدا کنم. در اول همین تایپیک دوستان زحمت کشیدن چند تا سایت واسه سرچ دانشگاهها دادن اما با این سایت ها وقتی سرچ میکنم فقط دو تا دانشگاه میاره. خودم یکی یکی میرم سایت دانشگاههای دیگه می بینم که اپلای واسه ترم تابستان داره. پس سایت دااد یا سایت های دیگه که باهاشون سرچ میکنم چرا نمیاره اسم این دانشگاه رو؟ فقط یکی یکی رفتن به سایت دانشگاههای شهر های مختلف زمان بره. می خواستم ببینم راه ساده تری واسه سرچ دانشگاههای معماری هست ؟
    اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenisim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیست دانشگاههای معماری برای ارشد به زبان انگلیسی در ترم تابستان 2017 رو میخوام ولی نمی تونم پیدا کنم. در اول همین تایپیک دوستان زحمت کشیدن چند تا سایت واسه سرچ دانشگاهها دادن اما با این سایت ها وقتی سرچ میکنم فقط دو تا دانشگاه میاره. خودم یکی یکی میرم سایت دانشگاههای دیگه می بینم که اپلای واسه ترم تابستان داره. پس سایت دااد یا سایت های دیگه که باهاشون سرچ میکنم چرا نمیاره اسم این دانشگاه رو؟ فقط یکی یکی رفتن به سایت دانشگاههای شهر های مختلف زمان بره. می خواستم ببینم راه ساده تری واسه سرچ دانشگاههای معماری هست ؟
    اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم
    سلام
    هیچ کدوم از سایتهایی که معرفی میشن کامل نیست. علی الخصوص دااد که نصف چیزا رو نداره به نظرم!
    بهترین راه اینه که تو گوگل سرچ کنین German Universities و بشینین خودتون تک تک دانشگاهاشو چک کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    هیچ کدوم از سایتهایی که معرفی میشن کامل نیست. علی الخصوص دااد که نصف چیزا رو نداره به نظرم!
    بهترین راه اینه که تو گوگل سرچ کنین German Universities و بشینین خودتون تک تک دانشگاهاشو چک کنین.
    درست می فرمایید متاسفانه کامل نیستن سایت ها.
    ممنوم بابت راهنماییتون.

Junior Member

سلام من این تزم کارشناسی مهندسی برقمو از دانشگاه دولتی میگیرم متاسفانه معدلم 14 هست اما میتونم مدرک تافل و معرفی نامه با یه پروژه خوب و کمی سابقه کار ارائه بدم ایا اینا میتونه شرط معدلو یکی پوشش بده و اینکه از کجا میتونم حداقل معدل لازمو برای درخواست توی رشته انگلیسی زبان پیدا کنم؟و اینکه فبولی در کنکور ارشد چقدر میتونه موثر باشه؟

ممنون میشم از پاسخ گوییتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sehiyuk نمایش پست ها
    سلام من این تزم کارشناسی مهندسی برقمو از دانشگاه دولتی میگیرم متاسفانه معدلم 14 هست اما میتونم مدرک تافل و معرفی نامه با یه پروژه خوب و کمی سابقه کار ارائه بدم ایا اینا میتونه شرط معدلو یکی پوشش بده و اینکه از کجا میتونم حداقل معدل لازمو برای درخواست توی رشته انگلیسی زبان پیدا کنم؟و اینکه فبولی در کنکور ارشد چقدر میتونه موثر باشه؟

ممنون میشم از پاسخ گوییتون
    سلام
    دانشگاهایی که شرط معدل دارن، خودشون تو صفحه ی خودشون ذکر می کنن. دانشگاهایی که می خواین اقدام کنین رو پیدا کنین و شرط معدلشونو چک کنین.
    اونایی هم که شرط معدل دارن باز میتونین ایمیل بزنین بپرسین، بعضی هاشون براشون معدل به صورت مینیمم مطرحه و اگه اون معدل رو نداشته باشین، اصلا بررسی نمی کنن. اما بعضی ها هم هستن که انعطاف پذیری دارن و همه چی رو با هم می بینن.
    خب طبیعتا سایر مواردتون هرچی قوی تر باشه بهتره، اما اگه معدل برای اون دانشگاهی که می خواین خیلی مهم و به صورت مینیمم نیازمندی های اون رشته باشه، متاسفانه تاثیری نداره بهتر بودن سایر مواردتون.
    قبول تو ارشد تاثیری نداره. اتفاقا کارتون رو هم سخت تر می کنه. چون شما باید انگیزه نامه بنویسین. میخواین توش بنویسین قبول شدم ولی نرفتم؟! خب اون وقت چه دلیلی می خواین بیارین؟ چرا آدم باید رشته ای که دوست داره رو برای امتحانش بخونه، شرکت کنه، قبول بشه، بعد نره؟! به نظرم حتی اگه قبول شدین هم حرفی ازش نزنین.

سلام
    من به تازگی قصد دارم برای دانشگاههای انگلیسی زبان در آلمان پذیرش بگیرم و 2 ماه دیگه آزمون تافل دارم. موردی که ذهن منو مشغول کرده اینه که برای ریپورت نمره به دانشگاهها آیا حتما باید قبل از آزمونم مشخص کنم دانشگاههارو (ets گفته 4تا دانشگاهو تعیین کنید)یا اینکه نه، بعد از آزمونم میتونم نمره شو به دانشگاههای مربوطه ریپورت کنم؟ از این جهت پرسیدم چون قصد دارم بعد دادن آزمون در مورد دانشگاهی که انتخاب میکنم درست و بافکر تصمیم گیری کنم و الان وقتی برای تعیین دانشگاه و مکاتبه ندارم چون زمانم محدوده و میخوام تمرکزمو بزارم رو تافل تا نمره خوبی بیارم. میخوام مطمئن بشم مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadrs232 نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی قصد دارم برای دانشگاههای انگلیسی زبان در آلمان پذیرش بگیرم و 2 ماه دیگه آزمون تافل دارم. موردی که ذهن منو مشغول کرده اینه که برای ریپورت نمره به دانشگاهها آیا حتما باید قبل از آزمونم مشخص کنم دانشگاههارو (ets گفته 4تا دانشگاهو تعیین کنید)یا اینکه نه، بعد از آزمونم میتونم نمره شو به دانشگاههای مربوطه ریپورت کنم؟ از این جهت پرسیدم چون قصد دارم بعد دادن آزمون در مورد دانشگاهی که انتخاب میکنم درست و بافکر تصمیم گیری کنم و الان وقتی برای تعیین دانشگاه و مکاتبه ندارم چون زمانم محدوده و میخوام تمرکزمو بزارم رو تافل تا نمره خوبی بیارم. میخوام مطمئن بشم مشکلی پیش نمیاد.
    سلام
    اون 4تا دانشگاه که قبل امتحان مشخص می کنید ریپورتش رایگان هست ولی بعد امتحان هم میتونید به هرجا که میخواید ریپورت کنید ولی باید برای هر کدوم 19 دلار بپردازید. پس بهتره اون 4تا دانشگاهی رو انتخاب کنید که احتمال بیشتری میدید اپلای کنید چون اون 4 تا رایگانه. در ضمن این نکته رو هم درنظر داشته باشید که بعد از ریپورت نمره ها معمولا ets درخواست های بازبینی نمره رو دیگه قبول نمیکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)