صفحه 7 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

سلام
    کسی میدونه کدوم دانشگاه های المان رشته رباتیک رو در مقطع مستر به زبان انگلیسی ارایه میدن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط independent نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه کدوم دانشگاه های المان رشته رباتیک رو در مقطع مستر به زبان انگلیسی ارایه میدن؟
    شما میتونید به سایت daad مراجعه و دز قسمت جستجو کورس رشته وزبان مورد نظر رو جستجو کنید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام. من می خواستم از دانشگاه TU Braunschweig برای دکترا پزیرش بگیرم. لطفا هر کی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره بگه که خیلی نیاز دارم . مثل رنکش و هر چی میدونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz-architecture azad university

سلام
    برای رشته معماری فوق لیسانس چه دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی این رشته را دارند؟؟؟؟
    آیا با معدل 16.61 (دانشگاه معماری آزاد شیراز) و IELTS 7 شانسی برای پذیرش هست؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz-rah نمایش پست ها
    سلام
    برای رشته معماری فوق لیسانس چه دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی این رشته را دارند؟؟؟؟
    آیا با معدل 16.61 (دانشگاه معماری آزاد شیراز) و IELTS 7 شانسی برای پذیرش هست؟
    در سایت www.daad.de

سرچ کنید .

Junior Member

من از طریق سایت مستر پورتال ارشد رشته ادبیات انگلیسی که به زبان انگلیسی هم تدریس بشه رو پیدا کردم. حالا یه مشکلی دارم. توی این سایت http://www.mastersportal.eu/students...e-culture.html مدرک زبان مورد نیاز رو برای اپلای کردن ایلتس 7 زده و توی پرانتز هم نوشته که هیچ کدون از مهارتها نباید زیر 7 باشه

ولی توی سایت اصلی دانشگاه برلین http://www.geisteswissenschaften.fu-..._Handbook.html فقط نوشته که overall score آیلتس 7 باید باشه و هیچ حرفی راجع به نمره مهارتها به صورت جداگانه نزده.

من خودم آیلتس 7 دارم که speaking و writing رو 6.5 شدم. حالا به نظرتون من می تونم اپلای کنم یا به خاطر اون دو تا 6.5 که دارم رد می شم؟
    (یه ایمیل به خود دانشگاه زدم هنوز که جواب ندادن. به فکر افتادم که برم دوباره تا قبل از ددلاینش آیلتس امتحان بدم)

یه سوال دیگه هم دارم: اگه من به فرض پذیرش از این دانشگاه بگیرم، اونوقت واسه گرفتن ویزا باید زبان آلمانی بلد یاشم؟ من هیچی زبان آلمای آخه بلد نیستم. مصاحبه سفارت به چه زبانی خواهد بود؟ ممکنه به خاطر بلد نبودن زبان آلمانی ویزا بهم ندن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    دانشکاه انکلیسی زبان که مدرک دانشکاه آزادو برای فوق لیسانس قبول داشته باشه سراغ دارید؟
    مرسئ

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

عزیزان ضروریه تشکر فراوان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشکاه انکلیسی زبان که مدرک دانشکاه آزادو برای فوق لیسانس قبول داشته باشه سراغ دارید؟
    مرسئ
    باید برای دانشگاه های که رشته شما را به انگلیسی دارند . اپلای کنی تا مشخص شود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    من از طریق سایت مستر پورتال ارشد رشته ادبیات انگلیسی که به زبان انگلیسی هم تدریس بشه رو پیدا کردم. حالا یه مشکلی دارم. توی این سایت http://www.mastersportal.eu/students...e-culture.html مدرک زبان مورد نیاز رو برای اپلای کردن ایلتس 7 زده و توی پرانتز هم نوشته که هیچ کدون از مهارتها نباید زیر 7 باشه

ولی توی سایت اصلی دانشگاه برلین http://www.geisteswissenschaften.fu-..._Handbook.html فقط نوشته که overall score آیلتس 7 باید باشه و هیچ حرفی راجع به نمره مهارتها به صورت جداگانه نزده.

من خودم آیلتس 7 دارم که speaking و writing رو 6.5 شدم. حالا به نظرتون من می تونم اپلای کنم یا به خاطر اون دو تا 6.5 که دارم رد می شم؟
    (یه ایمیل به خود دانشگاه زدم هنوز که جواب ندادن. به فکر افتادم که برم دوباره تا قبل از ددلاینش آیلتس امتحان بدم)

یه سوال دیگه هم دارم: اگه من به فرض پذیرش از این دانشگاه بگیرم، اونوقت واسه گرفتن ویزا باید زبان آلمانی بلد یاشم؟ من هیچی زبان آلمای آخه بلد نیستم. مصاحبه سفارت به چه زبانی خواهد بود؟ ممکنه به خاطر بلد نبودن زبان آلمانی ویزا بهم ندن؟

یعنی کسی نمی تونه کمک کنه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)