صفحه 74 از 77 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

سلام دوستان عزیز. یکی از دوستام میگه با اطمینان چند وقته یکی دوتا دانشگاه تو المان هستن که دندانپزشکی را به انگلیسی درس میدن ولی متاسفانه اسمشونو یادش نمیاد. از تحقیق تو گوگل هم چیزی دستم نیومده تا الان. ممنون میشم اگر کسی دانشگاهی تو المان میشناسه که به زبان انگلیسی اموزش دندانپزشکی میده را بهم معرفی کنه؟
    با احترام فراووون

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس عکاسی خوندم و فوق مرمت بنا. می خوام واسه دکتری رشته عکاسی برای المان اقدام کنم کسی می تونه راهنماییم کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineer

با سلام،

(فایل excel)فهرست تمام دانشگاه های آلمان و ریز جزییات پذیرش ها برای رشته کامپیوتر:

https://drive.google.com/file/d/12VA...ew?usp=sharing

مجید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

یه سری رشته های هستن که ادمیشن بدون محدودیت دارن این هم سایتش .امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

https://www.hochschulkompass.de/en/d...trictions.htm

پیش فرض تحصیل به زبان المانی

سلام
    شانس گرفتن پذیرش و بورس برای تحصیل در به زبان آلمانی نسبت به زبان انگلیسی چقدر هست

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان المانی

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام
    شانس گرفتن پذیرش و بورس برای تحصیل در به زبان آلمانی نسبت به زبان انگلیسی چقدر هست
    سلام
    خب عدد که نمیشه گفت. اما در کل پذیرش به آلمانی خیلی آسون تر از انگلیسی هست. چون تعداد رشته ها و دانشگاه هایی که انگلیسی ارایه میشن کمتره و رقابتش شدیدتره. اما اگه آلمانی اپلای کنین خب دستتون بازتره.

Junior Member

سلام ، من لیسانسم رو بهمن سال 93 از دانشگاه خواجه نصیر در رشته مکانیک با معدل 17.12 گرفتم ، یه سال درگیر کار نامربوط به رشته م و 2 سال هم درگیر سربازی بودم تا الان ، الان به فکر رفتنم واسه مستر ، و ترجیحا آلمان ، پشتوانه مالی قوی ای ندارم و هدفم اینه که یه دانشگاه بخونم که تحصیلش رایگان یا خیلی کم باشه و واسه خرج خودم هم کنار درس کمی کار بکنم اونجا ... شدنیه ؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esipatala نمایش پست ها
    سلام ، من لیسانسم رو بهمن سال 93 از دانشگاه خواجه نصیر در رشته مکانیک با معدل 17.12 گرفتم ، یه سال درگیر کار نامربوط به رشته م و 2 سال هم درگیر سربازی بودم تا الان ، الان به فکر رفتنم واسه مستر ، و ترجیحا آلمان ، پشتوانه مالی قوی ای ندارم و هدفم اینه که یه دانشگاه بخونم که تحصیلش رایگان یا خیلی کم باشه و واسه خرج خودم هم کنار درس کمی کار بکنم اونجا ... شدنیه ؟؟؟؟
    سلام
    بله، البته. چرا که نه؟
    خواستن توانستن است. معدلتون هم که خوبه ماشاءالله. رشته تون هم که خوبه. فقط من توصیه می کنم از همین الان آلمانی رو شروع کنین.
    برای تحصیل رایگان ایالت بادن وورتمبرگ رو از گزینه هاتون حذف کنین. بقیه ی ایالت ها فکر می کنم هنوز رایگانن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    بله، البته. چرا که نه؟
    خواستن توانستن است. معدلتون هم که خوبه ماشاءالله. رشته تون هم که خوبه. فقط من توصیه می کنم از همین الان آلمانی رو شروع کنین.
    برای تحصیل رایگان ایالت بادن وورتمبرگ رو از گزینه هاتون حذف کنین. بقیه ی ایالت ها فکر می کنم هنوز رایگانن.
    چرا المانی انگلسی نه ؟ مگه دانشگاه های انگلیسی زبان رایگان نیستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BoHRAni نمایش پست ها
    چرا المانی انگلسی نه ؟ مگه دانشگاه های انگلیسی زبان رایگان نیستند؟
    چرا هستن ولی تو رشته های مکانیک و برق خیلی کم رشته انگلیسی پیدا میکنین. انگلیسی ها اکثرا برای رشته های کامپیوتر و گرایش های مرتبط اون هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)