نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کلاه برداری سازمان سنجش و مراکز آزمون

پیش فرض کلاه برداری سازمان سنجش و مراکز آزمون

سلام دوستان وقت بخیر
    من یک ماه پیش آزمون آیلتس ثبت نام کردم به مبلغ 2795000 تومان بعدش سنجش طرح جدید میده بیرون مورخ 15 تیر که هزینه میشه 3 میلیون تومن. صرفه نظر از اینکه من کی ثبت نام کردم، الان هزینه آزمون آیتلس 250 دلار هست که من دیروز گرون ترین قیمت دلار استرالیا رو از دلال و صرافی خیابون فردوسی گرفتم 8800 بود که برای 250 دلار استرالیا میشه 2200 هزار تومان.
    شما بگید 9 درصد هم مالیات مبلغ کل هزینه آزمون آیلتس میشه 2 میلیون و 400 هزار تومان یعنی خیلی کمتر از قیمت مصوب قبلی.

من زنگ میزنم موسسات آزمون میگم من میخوام هزینه ام رو دلاری بدم و نقد یا با پی پال یا اصن نه با ویزا کارت واریز کنم. موسسات میگن فقط ریالی. از طرفی دیگه سازمان سنجش شفاف سازی نمیکنه که این قیمت چطوری تعیین میشه.
    این وسط یک پول قلمبه داره میره توی جیب بانیان این امر... اگه فکری به نظرتون میرسه بگید.
    خواهشا همش با خودتون نگید خب اشکال نداره من هزینه اش رو میدم و بالاخره میرم خارج از ایران. اینجوری فکر نکنید. همینجوری قبل ماها فکر کردند که همین وضع برای ما درست شد. شما بری خارج خواهر برادر شما و پدر مادر شما و نزدیکان شما اینجا هستند. پس خواهش میکنم طور دیگه ای با مسئله فکر کنید تا راهی پیدا بشه و قطعا میشه.
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاه برداری سازمان سنجش و مراکز آزمون

The IELTS test fee is AUD$340

The IELTS Exam Usually Costs About $225. Unfortunately, each test center sets its own fee, so there is no one single answer to how much the IELTS costs. However, most IELTS testing centers now charge around $225 to sit for the exam

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من یک ماه پیش آزمون آیلتس ثبت نام کردم به مبلغ 2795000 تومان بعدش سنجش طرح جدید میده بیرون مورخ 15 تیر که هزینه میشه 3 میلیون تومن. صرفه نظر از اینکه من کی ثبت نام کردم، الان هزینه آزمون آیتلس 250 دلار هست که من دیروز گرون ترین قیمت دلار استرالیا رو از دلال و صرافی خیابون فردوسی گرفتم 8800 بود که برای 250 دلار استرالیا میشه 2200 هزار تومان.
    شما بگید 9 درصد هم مالیات مبلغ کل هزینه آزمون آیلتس میشه 2 میلیون و 400 هزار تومان یعنی خیلی کمتر از قیمت مصوب قبلی.

من زنگ میزنم موسسات آزمون میگم من میخوام هزینه ام رو دلاری بدم و نقد یا با پی پال یا اصن نه با ویزا کارت واریز کنم. موسسات میگن فقط ریالی. از طرفی دیگه سازمان سنجش شفاف سازی نمیکنه که این قیمت چطوری تعیین میشه.
    این وسط یک پول قلمبه داره میره توی جیب بانیان این امر... اگه فکری به نظرتون میرسه بگید.
    خواهشا همش با خودتون نگید خب اشکال نداره من هزینه اش رو میدم و بالاخره میرم خارج از ایران. اینجوری فکر نکنید. همینجوری قبل ماها فکر کردند که همین وضع برای ما درست شد. شما بری خارج خواهر برادر شما و پدر مادر شما و نزدیکان شما اینجا هستند. پس خواهش میکنم طور دیگه ای با مسئله فکر کنید تا راهی پیدا بشه و قطعا میشه.
    خب فکر می کنید چی کار میشه کرد؟ به کجا بگیم؟ تو این مملکت مگه به حرف آدم گوش میکنن؟ شاید اگه یه تعدادی بشیم و به جایی اعتراض کنیم بشه کاری کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    خب فکر می کنید چی کار میشه کرد؟ به کجا بگیم؟ تو این مملکت مگه به حرف آدم گوش میکنن؟ شاید اگه یه تعدادی بشیم و به جایی اعتراض کنیم بشه کاری کرد...
    بله شما درست میفرمایید. ولی همینطوری هم نباید دست رو دست گذاشت. صدای داداخواهی مظلوم بالاخره شنیده میشه حتی اگه خیلی ضعیف باشه. منم این تاپیک رو زدم که با بچه ها به یک همفکری برسیم. من امروز زنگ زدم یک موسسه گفتم میخوام دلار بدم خدمتتون نه ریال. انقد این خط و اون خط کردن که کاملا مشخص بود که دارن باهم ساخت و پاخت میکنن. به نظرم اگه یک تعداد زیادی بشیم و به IDP ایمیل بزنیم یا بریم اداره مربوط به ازمون های بین الملل سازمان سنجش میشه یک کاری کرد. باز شاید کسی از دوستان نظر بهتری داشته باشه.
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

1- شاید یه مبلغی به عنوان هزینه برگزاری آزمون و اینجور چیزا به اون 2400 اضافه میشه

2- از طریق خود آیلتس نمیشه پیگیری کرد؟ با ایمیل یا تماس تلفنی مثلا. بهشون اطلاع بدین که همچین مشکلی تو ایران هست آیا راهی هست برای پیگیری و حل مسئله.

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    1- شاید یه مبلغی به عنوان هزینه برگزاری آزمون و اینجور چیزا به اون 2400 اضافه میشه

2- از طریق خود آیلتس نمیشه پیگیری کرد؟ با ایمیل یا تماس تلفنی مثلا. بهشون اطلاع بدین که همچین مشکلی تو ایران هست آیا راهی هست برای پیگیری و حل مسئله.
    سلام
    نه داداش من هزینه برگزاری آزمون نداریم دیگه. من یک روز توی مرکز تهران آیلتس بودم. نشسته بودم منتظر اسپیکینگ. دو تا از کارمنداش که یکی اونجا تازه کار بود داشتن حساب کتاب میکردن راجع به هزینه آزمون. اون قدیمیه داشت به کارمند جدیده میگفت که 60 درصد هزینه آزمون رو IDP میده به مرکز برگزاری آزمون و 40 درصد سهم IDP هست. حالا این 60 درصد که جنابعالی و من پرداخت میکنیم به موسسه توی ایران شامل پول برگه آچار، مداد پاک کن و تراش و صد البته ساندیس هست که ساندیس مملکت ما رو به این روز انداخت.
    من به IDP ایمیل زدم گفتم میخوام با ویزا کارت پرداخت کنم گفت نمیشه.
    به نظر من با توجه به پیگیری هایی که داشتم باید کاری کنیم که هزینه رو بصورت دلاری و دستی بدیم به موسسه ها.
    همین الان شما اگه بری دلار استرالیا بخری و 250 تا بدی برای آزمون 600 تومن سیو سود داشتی توی این گرونی و بدبختی و بی مدیریتی و بی نظارتی و بی دینی

قیمت آزمون ایلتس 215 تا 240 دلار آمریکا هست نه دلار استرالیا.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربرگرامی

با سلام و احترام

این موضوع همراستا با اهداف این سایت در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی یا مهاجرت نمی باشد و از آنجا که متهم کردن یک ارگان دولتی بدون ارائه ادله ی محکمه پسند و کافی و فقط بر اساس حدسیات و گمان عملا منطقی نمی باشد این عنوان بسته شد.
    لطفا دقت بفرمایید با توجه به تحریم بانک ها اگر همین راهکار نیز توسط این سازمان و موسسات بانی ارائه نگردد شما برای یک آزمون ساده ی تافل یا آیلتس متحمل یک هزینه ی گزاف جهت سفر به یک کشور خارجی خواهید شد چنانچه چند سال پیش شاهد قطع برگزاری این ازمون ها بطور موقت در ایران بودیم که بسیاری را با مشکل روبرو کرد. با توجه به اینکه اطلاعات کافی از چگونگی تعیین قیمت این آزمون ها در دست نیست لطفا از طرح مجدد این موضوع در انجمن قویا خودداری نمایید تا تمامیت انجمن را فقط بخاطر یک بحث چند صدهزارتومانی به خطر ف ی ل ت ر ی ن گ نیندازید و دسترسی کاربران ساکن در ایران را به باقی انجمن ها با مشکل روبرو نفرمایید.

با تشکر از همکاری شما

این عنوان و پست های آن بدون ارسال پیام خصوصی به زودی حذف خواهد شد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)