صفحه 948 از 2682 نخستنخست ... 448848898938939940941942943944945946947948949950951952953954955956957958998104814481948 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,471 تا 9,480 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان دلار مطمعنا پایین می یاد ولی نه 1400 به نظرم 2200 یا کمی بیشتر اگه اومد پایین برید بخرید .....به نفعتونه .....این یه نصیحته .......
    سلام. گرچه باز هم میگن ربطی به فروم نداره، اما دوستان فقط پس انداز ریالی خودتون رو دلار کنید، فروش هر نوع کالایی اشتباهه، به دلیل اینکه با فاصله زمانی، همه چیز نسبت به دلار گرون میشه و فروش ملک یا هر نوع چیز دیگه ای قبل از گرفتن ویزا زندگی ماها رو جداً دچار مشکل میکنه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سوء پیشینه همیشه جزء مدارک بوده بخصوص که اصلش رو هم میخواستند.
    بطور معمول اگر بیشتر از 1 سال از فایلتون نگذشته باشه دیگه آپدیتی ازتون نمیخوان
    اگه اصل رو فراموش کرده باشیم بفرستیم مدارک برگشت میخوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    طبق قوانین بین الملل وقتی برای شهروند کشوری در کشور دیگری مشکلی پیش بیاید مثلا به زندان بیافتد و مانند اینها کشور موردنظر قانونا حق دارد به شهروند خودش دسترسی دیپلماتیک یا همان دسترسی کنسولی داشته باشد و کشور میزبان نمی تواند این درخواست را رد کند. ولی از آنجاییکه کشور ما تمام قوانین و عهدنامه های بین المللی را به شکل کامل قبول دارد و فقط همین یکی مانده است که قبول کند! تابعیت دوگانه را قبول ندارد یعنی مثلا اگر یک ایرانی-کانادایی دچار مشکل شود و به زندان بیافتد دولت کانادا نمی تواند بگوید این شهروند من هم هست و من باید دسترسی کنسولی به ایشان داشته باشم و گرنه با اینکه شما تابعیت 100 تا کشور را هم داشته باشید مشکلی ندارد فقط موقعی که مشکل پیدا کند آنها را قبول ندارد. این موضوع از سه دهه پیش وجود داشته و ایران هیچوقت تابعیت چندگانه ایرانی ها را به رسمیت نشناخته و منحصر به امروز و دیروز نیست. شما وقتی هم می خواهید به ایران برگردید اساسا باید با همان پاسپورت ایرانی تان برگردید نه پاسپورتی که از کشورهای دیگر گرفته اید. به بیان دیگر با پاسپورت کانادایی به همه دنیا می توانید بروید به غیر از ایران و با پاسپورت ایرانی تان به هیچ کجا نمی توانید بروید به غیر از ایران یا یک چیزی در همین مایه ها!
    بله این حرف شما درسته . ولی اگه اخبار را گوش کنید از دیروز دائما دارن میگن که رابطه ایران با کانادا کاملا بهم خورده . من خواهر خودم هم ساکن کاناداست و نگرانیم که نکنه یه موقع به خاطر اینکه ملیت کانادایی هم داره نتونه بیاد ایران به دلیل این اتفاقی که واسه سفارت افتاد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    بله این حرف شما درسته . ولی اگه اخبار را گوش کنید از دیروز دائما دارن میگن که رابطه ایران با کانادا کاملا بهم خورده . من خواهر خودم هم ساکن کاناداست و نگرانیم که نکنه یه موقع به خاطر اینکه ملیت کانادایی هم داره نتونه بیاد ایران به دلیل این اتفاقی که واسه سفارت افتاد.
    دوست عزیز منظورتون اینه که ایران ورود افراد با پاسپورت کانادایی رو ممنوع کنه؟! خیالتون راحت باشه امکان نداره چون اینطوری نصف مقامات ایران بچه های خودشون رو هم نمیتونند ببینند! روابط ایران با کانادا تازه بهم خورده ولی روابط 33 ساله با امریکا قطع است وایرانی هایی که پاسپورت امریکایی دارند بدون مشکل میروند و میایند.

بچه ها تو رو خداااا یه کم واقع بین باشید. آخه مگه میشه! پس این همه آدمی که پاسپورت آمریکایی دارن این همه سال دارن چیکار میکنن؟؟!!! یا این آدمهایی که پاسپورت بریتانیایی دارن!!!!!

Banned

انقدر دلشوره بیخودی به دل خودنون راه ندین حالا مگه در مورد آمریکا و انگلیس چی شد اینم روش. فقط هزینه های مردم برای کارهای کنسولگری یه کم بیشتر میشه و باید پاشن برن آنکارا و دبی برای ویزا گرفتن. من که شخصا ترجیح می دم پول هواپیما بدم برم آنکارا برای ویزا ولی بعضی ها رو اونجا نبینم یا دست کم کمتر ببینم... قبلا هم گفتم این رابطه مدتهاست که به هم خورده دست کم از زمان اون خانم دکتر که اینجا جاش نیست در موردش صحبت بشه. بقیش همش دیگه سر و صدا و تبلیغاته به قول این خارجی ها پروپوگانداست! بعد هم اتفاقا اینها سعی می کنند تا جایی که میشه به نحوی با ایرانی های خارج ارتباط داشته باشن هر چند که به دلایل زیادی خیلی در این کار موفق نبودن و معمولا آدم هایی که مهاجرت می کنن خیلی دیگه پشت سرشون رو نگاه نمی کنن مگر برای موارد جرئی.

به عنوان یک قاعده کلی همیشه این را در ایران به خاطر داشته باشید که "ابتدا سر و صدای زیادی می کنند بعد از چند روز به کل فراموش می کنند." حالا در مورد هر چیزی که می خواهد باشد. بعد هم صحبت یک نفر دو نفر نیست که، در حدود یک میلیون و 400 هزار نفر ایرانی در آمریکا زندگی می کنند و بعد از آن امارات متحده عربی قرار دارد که 800 هزار ایرانی را دارد. همین طور انگلیس و کانادا با 410 هزار، آلمان با 210 هزار، فرانسه با 155 هزار و سوئد با 110 هزار ایرانی بیشترین کشورهایی هستند که ایرانیان در آنجا حضور دارند (این آمار رو از یک جایی کپی پیست کردم ها فکر نکنید از حفظ گفتم).
    ویرایش توسط M1KE : September 9th, 2012 در ساعت 11:28 PM

این قضیه دلار برای من به شخصه هیچ اهمیتی نداره چون هدفم از مهاجرت شروع یه زندگی جدیده مثل این میمونه که بخواهی آزادیتو بخری هر چی پولش باشه میدی پاسپورت ایرانی هم پیشکش اونایی که خیلی دارن تو این مملکت حال میکنند باطل اگه بشه خیلی بهتره میچسبیم به زندگیمون و فکر برگشت و از سرمون در میکنیم هرچند این فقط تخیله و تمام این قضیه یه توصیه است به ایرانیهای دارای تابعیت کانادایی که به ایران سفر نکنند چون کانادا کشور مسئولیه و بر خلاف ایران در مقابل شهروندانش احساس مسئولیت میکنه وگرنه هر ایرانی به شرط داشتن پاس ایرانی به راحتی میتونه به ایران وارد بشه ولی خروجش با خداست.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

اگر بيست صفحه اخير يه نگاهي بيندازيد بيشتر در مورد انتخابات كانادا بسته شدن سفارت ايران در كانادا و مسئله افزايش ريالي دلاره كه هيچ ربطي به موضوع تاپيك ندارد دوستان خواهشاًفقط اطلاعات موثق مربوط به مديكال به اشتراك بگذاريد اگر تاپيك جداگانه براي ساير مباحث غير مرتبط در ارتباط با ساير وقايع كانادا اختصاص يابد بسيار عاليست

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان موضوع اصلی این تاپیک اخبار مربوط به مدیکال یا اپدیت الانم مثل اینکه سفارت به خواب فرو رفته فکر کنم 2 روز بعد که بیدار شد فقط برای دیمند ها خبری باشه نه برای ما ها ............

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    اگر بيست صفحه اخير يه نگاهي بيندازيد بيشتر در مورد انتخابات كانادا بسته شدن سفارت ايران در كانادا و مسئله افزايش ريالي دلاره كه هيچ ربطي به موضوع تاپيك ندارد دوستان خواهشاًفقط اطلاعات موثق مربوط به مديكال به اشتراك بگذاريد اگر تاپيك جداگانه براي ساير مباحث غير مرتبط در ارتباط با ساير وقايع كانادا اختصاص يابد بسيار عاليست
    دوستان عزیز ، بله سفارت بسته شده ، دلار گران شده ،...... همه از این موضعات با خبریم و سایت های حرفه ای زیادی به این موضوع می پردازند اما کمتر سایتی و جود دارد (ندارد) که به این جامعی به موضوع مهاجرت بپردازد، این پیج را باز می کنیم به امید اینکه چیز جدیدی به اطلاعاتمان اضافه بشه ، من به شخصه از اینجا خیلی یاد گرفتم .باز دوستان هر جور که صلاح می دونن .

و صحبت دیگه اینکه دیروز با برادرم در کانادا صحبت می کردم ازش پرسیدم چقدر پول فکر می کنی کافیه با خودم بیارم، گفت هر چه کمتر بهتر اینجا اگه پول زیادی داشته باشی که بتونی خونه خوبی بگیری و یا ماشین داشته باشی و .......که شهر به شهر هم فرق می کنه و بستگی به شهری هست که در آن زندگی میکنی و مخارج در آن شهر ، دانشگا ه اگه بخوای درس بخونی امکانش زیاده که کمک هزینه دانشگاه را دریافت نکنی و دولت بهت Loan نده ، در ضمن برای چی تلاش می کنی که اینقدر پول جمع کنی من با 10000 تا اومدم و به راحتی زندگی کردم و الان هم مشکلی ندارم هم کار پیدا کردم هم دانشگاه رفتم ، برو زندگیتو بکن ، مدیکالت هم میاد ، دیر و زود داره اما میاد ، اینجا تو کانادا افرادی هستند که درس می خونن و هنوز اقامت نتونستن بگیرن . اما کسی رو نمی شناسم که تا به حال به مشکلی خورده باشه و نتونه بیاد! مگه اینکه واقعا خودش مشکلی داشته نه پروسه مهاجرتش.

به امید سلامتی و موفقیت همه دوستان خوبم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)