صفحه 2 از 2682 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما مدارکمون 1 اکتبر در دفتر کبک تو سوریه فایل شد و 23 مارس در مصاحبه پذیرفته شدیم. و فردای اون روز مدارکمون و هزینه 550 دلاری رو به فدرال دادیم و فایل نامبر فدرالمون را گرفتیم و منتظر مدیکال هستیم. سوال من اینه که کسی میدونه اگر لندینگ فی رو نداده باشیم و آیا در جریان بررسی پرونده فدرال تاخیر ایجاد میکنه یا نه؟ من میخواستم لندینگ رو بعدا بدم. ولی اگر احتمال بدم مشکل ساز میشه همین الان پرداخت میکنم.
    با تشکر از دوستان.
    نه هیچ مشکلی نیست . این موضوع ها ربطی به هم نداره.یادمه توی کتابچه های فدرال مواردی که موجب تاخیر میشه را دقیقا نوشته بود.یه سوا شما همش جمع میبندید( ما مدارکمون 1 اکتبر در دفتر ....)ولی پولی که ریختید برای یک نفر است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا تاریخها تون را توی امضا بیاورید تا مشخص تر باشه.
    مونترال- بهار 90

تاپیک بسیار مفیدی است. میشه تاریخها رو در امضا آورد تا کار مقایسه رو آسون کنه. فکر کنم که به مرور که مصاحبه ها انجام بشه بچه ها از تاپیک مهاجرت به کبک به این تاپیک شیفت کنند. جایگزین بسیار مناسبی است.
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

سلام به همه دوستان یکی از دوستان ما که 9 ماه منتظر مدیکال بود دیروز براش یک نامه اومده که توش گفته که ظاهرا شما خیلی پول دارید و نباید از طریق کارگر ماهر اقدام میکردید !!!!؟؟؟؟ چون کلی سفر تو پاسپورتش به سراسر دنیا بوده و صاحب یک کارخانه و تاجر و وارد کننده یک برند معروف هم هست و ازش خواستند که راجع به این مساله توضیح بده. البته اون میخواد بگه مال بابام بوده و سفرا هم با هزینه بابام رفتم. امیدوارم کارش حل شه. من فکر میکردم بعد از مصاحبه همه چیز حل شده.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

1. Bureau des visas ِDamas
    Date de demande au Québec 2009-08-16
    Date de l'entrevue de sélection 2009-11-24
    Reception du CSQ 2009-11-24
    Date de demande au fédéral 2009-11-25
    Date de réception de la lettre de confirmation 2009-11-25

سلام . اینم تاریخهای من!!!

Junior Member

سلام به همه دوستان، به نظر من اگه موضوع تاپیک درباره مسایل بعد از مصاحبه باشه میتونه تاپیک خوبی باشه ؟؟؟

Bureau des visas, ِDamas
    Date de demande au Québec 2009-08-05
    Date de l'entrevue de sélection 2009-12-06
    Reception du CSQ 2009-12-06
    Date de demande au fédéral 2010-04-07
    Date de réception de la lettre de confirmation 2009-04-12

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام
    توی بعضی وبلاگها میخونیم که به علت زیادی تقاضا فعلا دستور توقف مدیکال را دادند تا اونهایی که سالهای قبل اقدام کرده اند پرونده هاشون بررسی بشه بعد نوبت بقیه میشه؟
    آیا این حقیقت داره آیا مال اسکیل ورکر فدرال یا سرمایه گذاریه و شامل ما(کبک) نمیشه؟
    مونترال- بهار 90

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام
    توی بعضی وبلاگها میخونیم که به علت زیادی تقاضا فعلا دستور توقف مدیکال را دادند تا اونهایی که سالهای قبل اقدام کرده اند پرونده هاشون بررسی بشه بعد نوبت بقیه میشه؟
    آیا این حقیقت داره آیا مال اسکیل ورکر فدرال یا سرمایه گذاریه و شامل ما(کبک) نمیشه؟
    سلام
    متاسفانه بعضی از همین وبلاگها میخوان عقاید کاملا شخصی و غیر مستند خودشون رو بعنوان یک قانون مطرح کنن که هیچ رابطه منطقی با نوع عملکرد سفارت نداشته و نداره.
    این مسئله تاخیر در مراحل مختلف، رابطه مستقیم با نوع پرونده هر کدوم از ما و سلیقه بررسی افسر مربوطه داره که این مورد دیگه دست ما نیست.

فقط باید صــبــور باشیم و چشم و گوشمونو در مقابل شایعات رنگارنگ ببندیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه بعضی از همین وبلاگها میخوان عقاید کاملا شخصی و غیر مستند خودشون رو بعنوان یک قانون مطرح کنن که هیچ رابطه منطقی با نوع عملکرد سفارت نداشته و نداره.
    این مسئله تاخیر در مراحل مختلف، رابطه مستقیم با نوع پرونده هر کدوم از ما و سلیقه بررسی افسر مربوطه داره که این مورد دیگه دست ما نیست.

فقط باید صــبــور باشیم و چشم و گوشمونو در مقابل شایعات رنگارنگ ببندیم.
    سلام دوست عزیز شما هم هنوز مدیکالتون نرسیده؟ مدیکال بچه هایی که فایل نامبرشون مال جون ۲۰۰۹ هست داره تند تند میاد . هواستون به ا-میل هاتون باشه و هرکی خبر گرفت بیاد اینجا به بقیه خبر بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط pn1380 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما هم هنوز مدیکالتون نرسیده؟ مدیکال بچه هایی که فایل نامبرشون مال جون ۲۰۰۹ هست داره تند تند میاد . هواستون به ا-میل هاتون باشه و هرکی خبر گرفت بیاد اینجا به بقیه خبر بده .
    سلام
    نه فعلا که منتظرم
    دوستانی هستند که با داشتن فایل نامبر فدرال سپتامبر و اکتبر 2008 هنوز منتظر مدیکالشونند
    همینطور که میبینید به هیچ وجه نمیشه همه پرونده هارو با یک مقیاس سنجید.
    پرونده من با اینکه ویــــو هم شدم بعد از گذشت تقریبا 15 ماه هنوز منتظر یه نظر گوشه چشم افسره مربوطه ست

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نمیدونم چرا بعد از مصاحبه فکر میکنیم همه چی تمومه. به نظر جای بحثهای زیر اینجا خالیه لطفا دوستان نظرات و تجاربشون را در اختیار دیگران بگذارند:
    1) چطور و تا چه حد به فرانسه خوندن ادامه بدیم با وجود آموزش رایگان فرانیه در کبک؟
    2) آیا لازم داریم انگلیسی بیشتر بدونیم؟ تا چه حد؟
    3) تو مدت زمان انتظار آیا دریافت مدارک فنی حرفه ای و .... میتونه کمکی به کاریابی و ... بکنه؟
    4) در کل توی زمان انتظار چه کارهای دیگری میتوان انجام داد تا بعد از لندینگ شرایط بهتری داشته باشیم؟
    5) ..............
    لطفا این بخش را فعال نگاه داریم.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)