صفحه 2664 از 2682 نخستنخست ... 1664216425642614265426552656265726582659266026612662266326642665266626672668266926702671267226732674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,631 تا 26,640 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان سلام.من اخيرا" CSQ رو از طريق پست دريافت كردم ولي متاسفانه يه مشكل دارم.در مداركي كه ابتداي تشكيل پرونده كبك ما فرستاديم تاريخ تولد من مطابق شناسنامه خرداد ترجمه و ارسال شد .ولي در اين مدت بنا به دلايلي اون تاريخ به مرداد تغيير كرد كه من اين تغيير رو به همراه اصلاح كليه مدارك شناسايي از قبيل عقد نامه پاسپورت و كارت پايان خدمت در زمان مدارك آپديت به اطلاع كبك رساندم.حالا كه CSQ اومده ميبينم كه تاريخ تولد منو همون خرداد اعلام كرده.البته من شناسنامه و عقدنامه رو چون توضيحات خورده ترجمه كردم و توي اونها نوشته اين موضوع رو ولي الان واقعا نميدونم چكار بايد بكنم.لطفا منو راهنمايي كنيد. با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidrezaaa نمایش پست ها
    دوستان سلام.من اخيرا" CSQ رو از طريق پست دريافت كردم ولي متاسفانه يه مشكل دارم.در مداركي كه ابتداي تشكيل پرونده كبك ما فرستاديم تاريخ تولد من مطابق شناسنامه خرداد ترجمه و ارسال شد .ولي در اين مدت بنا به دلايلي اون تاريخ به مرداد تغيير كرد كه من اين تغيير رو به همراه اصلاح كليه مدارك شناسايي از قبيل عقد نامه پاسپورت و كارت پايان خدمت در زمان مدارك آپديت به اطلاع كبك رساندم.حالا كه CSQ اومده ميبينم كه تاريخ تولد منو همون خرداد اعلام كرده.البته من شناسنامه و عقدنامه رو چون توضيحات خورده ترجمه كردم و توي اونها نوشته اين موضوع رو ولي الان واقعا نميدونم چكار بايد بكنم.لطفا منو راهنمايي كنيد. با سپاس.
    با سلام
    دوست عزیز من در سی اس کیو مشکل اشتباه تایپی نام خانوادگی داشتم که هیچ وقت به جایی اطلاع ندادم. مراحل بعد از سی اس کیو که شامل مدیکال و غیره بود خودبه خود نام خانوادگی اصلاح شد. در این مرحله اگر اطلاع دهید و درخواست تصحیح کردن بکنید قطعا زمان زیادی رو از دست میدهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash165 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز من در سی اس کیو مشکل اشتباه تایپی نام خانوادگی داشتم که هیچ وقت به جایی اطلاع ندادم. مراحل بعد از سی اس کیو که شامل مدیکال و غیره بود خودبه خود نام خانوادگی اصلاح شد. در این مرحله اگر اطلاع دهید و درخواست تصحیح کردن بکنید قطعا زمان زیادی رو از دست میدهید.
    با تشكر از جواب شما فقط يه مشكل هست اونم CSQ كه براي ماست و ما بايد هنگام ورود تا دريافت PR همراه داشته باشيم با تاريخ تولد اشتباه است و اونجا ممكنه به مشكل بر بخوريم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک پلی تکنیک تهران

با تشكر از جواب شما فقط يه مشكل هست اونم CSQ كه براي ماست و ما بايد هنگام ورود تا دريافت PR همراه داشته باشيم با تاريخ تولد اشتباه است و اونجا ممكنه به مشكل بر بخوريم؟
    مشکل شما یکم جدی تره. من واقعا نمیدونم چه اتفاقی میوفته. ولی طولانی بودن پروسه یکم ناراحت کنندس...
    تاریخ تولد مشکل جدیه ولی جابجایی دو حرف صدا دار در نام خانوادگی شاید کمتر حساسیت داشته باشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash165 نمایش پست ها
    مشکل شما یکم جدی تره. من واقعا نمیدونم چه اتفاقی میوفته. ولی طولانی بودن پروسه یکم ناراحت کنندس...
    تاریخ تولد مشکل جدیه ولی جابجایی دو حرف صدا دار در نام خانوادگی شاید کمتر حساسیت داشته باشه...
    دوستان ديگه ميتونن كمك بيشتري بكنن؟

دوستان ديگه ميتونن كمك بيشتري بكنن؟
    به نظر من نیاز به پیگیری و اصرار بر اصلاح نیست
    فقط شما مدارک دال بر ارسال مدارک برای تصحیح مدارک داشته باشید کفایت میکنه
    برای PR شما با فدرال طرف هستید نه با کبک
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software - Concordia

دوست عزيز حتما درخواست اصلاح بدين، اداره مهاجرت شخص شما رو از ٣ طريق شناسايي ميكنه، نام خوانوادگي، تابعيت و تاريخ تولد. بنابراين اگر اين ٣ گزينه در سي اس كيو و پاسپورتتون مغايرت داشته باشن، براتون مشكل درست ميشه

درود خدمت دوستان و سروران عزيز و سپاس براي راهنمايي و اطلاع رساني هاي بسيار مفيد اين تاپيك و اين فوروم
    ممنون از زحماتتون
    چند سوال داشتم: csq رو 10 روز است كه دريافت كرديم :
    1- حداكثر مدت زماني كه مجازيم تشكيل پرونده فدرال را انجام دهيم (شامل مدت زمان تكميل كامل پرونده و ارسال از طريق پست) چقدر است؟
    2- چه مدت طول مي كشد كه فايل نامبر فدرال دريافت كنيم و ايا از طريق پست دريافت مي گردد؟
    3- ايا از اين مرحله به بعد مي توانيم الكترونيكي پرونده را پيگيري نماييم؟
    4- و در نهايت تا صدور ويزا، يعني مراحل مديكال و .... كه در نهايت ويزا را بگيريم حدودا چقدر طول مي كشد و چقدر زمان مي برد؟
    بسيار سپاسگزارم كه راهنماي بفرماييد
    بدرود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط green_freinds نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان و سروران عزيز و سپاس براي راهنمايي و اطلاع رساني هاي بسيار مفيد اين تاپيك و اين فوروم
    ممنون از زحماتتون
    چند سوال داشتم: csq رو 10 روز است كه دريافت كرديم :
    1- حداكثر مدت زماني كه مجازيم تشكيل پرونده فدرال را انجام دهيم (شامل مدت زمان تكميل كامل پرونده و ارسال از طريق پست) چقدر است؟
    2- چه مدت طول مي كشد كه فايل نامبر فدرال دريافت كنيم و ايا از طريق پست دريافت مي گردد؟
    3- ايا از اين مرحله به بعد مي توانيم الكترونيكي پرونده را پيگيري نماييم؟
    4- و در نهايت تا صدور ويزا، يعني مراحل مديكال و .... كه در نهايت ويزا را بگيريم حدودا چقدر طول مي كشد و چقدر زمان مي برد؟
    بسيار سپاسگزارم كه راهنماي بفرماييد
    بدرود
    1-در CSQنوشته اين مدرك 3 سال اعتبار دارد و با توجه به اينكه تهيه مدارك و تشكيل پرونده تا ارسال1 ماه زمان ميخواهد اصلا پيشنهاد نميكنم كه زمان را از دست بدهيدو فكر ميكنم ممكن است اگر بيش از يكسال از تاريخ CSQگذشته باشد فكر ميكنند براي مهاجرت زياد جدي نيستيد.
    2-كليه مراحل دريافت فايل نامبر مديكال و اپديت و ويزا ركوئست از طريق ايميل ميباشد و فايل نامبر معمولا 3 تا 4 ماهه ميايد ولي اگر امضا دوستان را مطالعه كرده باشيد اخيرا حتي 36 روزه نيز فايل گرفته اند.
    3-بعد از دريافت فايل نامبر
    4-امضاي دوستان را در 10 صفحه اخير بخوانيد.حدودا 5 تا 6 ماه.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان من با تماس با کبک سی اس کیو 18 سپتامبر برام ارسال شده ولی هنوز نرسیده با پستچی هم در تماس هستم اما هنوز نیامده به نظرتون چون از یک ماه داره میگذره گم نشده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)