صفحه 51 از 2682 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA- English Translation

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط leila.hosseini نمایش پست ها
    این تاریخ جدید که اعلام شده برای فایل نامبرهای 2009 هم اعمال میشه؟یا فقط برای متقاضیان 2010؟
    The new processing time is for applicant from Oct 2009 to Sep 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

از دوستان عزیز کسی میدونه , اگه در سی اس کیو قسمت 14 ,Fیا francophoneباشه ! میتونه برای فرد امتیاز محسوب بشه!و جایی به درد بخوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی میدونه , اگه در سی اس کیو قسمت 14 ,Fیا francophoneباشه ! میتونه برای فرد امتیاز محسوب بشه!و جایی به درد بخوره؟
    یک سری از دوستان معتقد هستند که در صدور مدیکال موثر است، برخی دوستان هم معتقدمنتد تاثیری ندارد
    این بند در جمع امتیاز مصاحبه ثبت میشود، حتی برای کلاس های فرانسه در کبک باز هم باید تعیین سطح بدهید
    تاریخ صدور فایل نامبر: Le 17 Mai 2010 - تاریخ مصاحبه و Le 19 Sep 2010: CSQ - تاریخ فایل نامبر فدرال: Le 06 Oct 2010 - تاریخ دریافت ایمیل مدیکال: Le 26 Jun
    تاریخ دریافت مدیکال از پست: Le 29 Jun - تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس: Le 12 Jul - تاریخ پاس ریکوئست: Le 10 Aug 2011

سلام دوستان . من شنیدم مدیکالهای فایل نامبرهای june امده. کسی هست که اطلاعات بیشتری داشته باشه؟

دوستان اینکه F میشه Francophone کشف کی بوده؟! واقعن فکر می کنید سطح زبان کسانی که میرند مصاحبه انقدر بالاست که این همه آدم بشن Francophone؟! من خانمم موقع مصاحبه امتحان بورد داشت و نرسید فرانسه بخونه فقط یکسری سوال و جواب رو حفظ کرد. موقع مصاحبه هم اگه من بهش کمک نمی کردم حتا سوال های آفیسر رو هم متوجه نمی شد ولی تو CSQ ش همون F زده شده و برای من NF. لطفن با این حدس و گمان ها بقیه رو منحرف نکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french language

پس F چی میشه اون وقت؟؟؟؟حتما افیسر خودش درست تشخیص داده ......

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    دوستان اینکه F میشه Francophone کشف کی بوده؟! واقعن فکر می کنید سطح زبان کسانی که میرند مصاحبه انقدر بالاست که این همه آدم بشن Francophone؟! من خانمم موقع مصاحبه امتحان بورد داشت و نرسید فرانسه بخونه فقط یکسری سوال و جواب رو حفظ کرد. موقع مصاحبه هم اگه من بهش کمک نمی کردم حتا سوال های آفیسر رو هم متوجه نمی شد ولی تو CSQ ش همون F زده شده و برای من NF. لطفن با این حدس و گمان ها بقیه رو منحرف نکنید.
    دوست عزیز خیلی حق به جانب و مطمئن صحبت نکنید چون خود آفیسر به من Fرو نشون داد و گفت من شما رو فخانکوفون تشخیص دادم و گفت با روش جالبی فرانسه خوندی و ... پس این دقیقا به همین معنا هست.

Junior Member ultra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    سلام
    سیمون هم به من گفت فرانکوفون و F رو بخاطر همین زدن..
    خوب شما میگی چی معنی میده؟؟؟

امیدوارم زودتر مدیکال همه بیاد...

دوست عزیز
    شمااگه باسند ومدرک خاصی خلاف این قضیه رو میتونید اثبات کنید لطفا بفرمایید تا بقیه دوستان و خودمن راهنمایی بشیم.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

من نمیدونم اینا دارن چیکار میکنن با این مدیکالا، آخه این همه وقفه برای چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)