صفحه 726 از 2682 نخستنخست ... 22662667671671771871972072172272372472572672772872973073173273373473573677682612261726 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,251 تا 7,260 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

من اشتباه نوشتم .منظورم این بوده که در قسمت پائین ایمیل پاس ریکوئست قسمتی هست که می تونید به شخص دیگری برای دریافت ویزا وکالت بدهید. نه اینکه سفارت ایجاد شغل کنه برای افراد..........................
    ایشون هم کارمند یک دفتر خدمات مسافرتی هستندو اینجا پاسپورت ها رو تحویل میدهید و دوباره ازهمین ا÷انس تحویل می گیرید.حالا راجع به خروج پاسپورتها از ایران ، فعلا که این کار انجام میشه، اگر لازم میدونید با پلیس فرودگاه امام یک رایزنی راجع به این موضوع انجام بدهید.
    اگر ایشون اجازه بدهند حتما نامه رو می گذارم.
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    من اشتباه نوشتم .منظورم این بوده که در قسمت پائین ایمیل پاس ریکوئست قسمتی هست که می تونید به شخص دیگری برای دریافت ویزا وکالت بدهید. نه اینکه سفارت ایجاد شغل کنه برای افراد..........................
    ایشون هم کارمند یک دفتر خدمات مسافرتی هستندو اینجا پاسپورت ها رو تحویل میدهید و دوباره ازهمین ا÷انس تحویل می گیرید.حالا راجع به خروج پاسپورتها از ایران ، فعلا که این کار انجام میشه، اگر لازم میدونید با پلیس فرودگاه امام یک رایزنی راجع به این موضوع انجام بدهید.
    اگر ایشون اجازه بدهند حتما نامه رو می گذارم.
    سلام
    حتما نامه ور بذارید. بدون مشخصات مسلما مشکلی نخواهد داشت.
    بهرصورت بهتره تکلیف این مشکل مشخص بشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان من 6 ماه پیش فایل نامبر گرفتم الان که تو سایت می خوام وضعیت پروندم رو کنترل کنم می نویسد با اطلاعات شما چیزی پیدا نشد شاید هنوز پروسسی روی پرونده شما انجام نشده .الان سوالم اینه که این عادی هست یا نه بچه های در شرایط من چطورند؟شاید تو سایت باید طوری دیگر عمل کنم؟ اگه می شه کمکم کنید .......
    فقط فامیلتون رو اون هم با حروف بزرگ تایپ کنید.
    اگر فامیلتون دو قسمتیه بین دو قسمت یک دش یا "-" قرار بدید.
    شاید فرمت فایل نامیرتون رو اشتباه میزنید. فایلهای زمان دمشق همه با B شروع میشن ممکنه فرمت شماره شما طور دیگه ای باشه. در اینصورت دوستان جدیدتر میتونن راهنماییتون کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خواستم جواب شما رو ندم ولی چون می بینم باعث نگرانی خیلی ها شدی چند مورد رو جهت اطلاع شما و دوستان می نویسم :
    ۱- اگه نمی دونید بدونید اعتبار CSQ صرفاٌ برای باز کردن فایل فدرال هست و وقتی شما فایل فدرالتون رو باز کردید دیگه با CSQ کاری ندارید. این مطلب موثق هست و من خودم از وکیلم پرسیدم و ایشون جزو وکلای سرشناس هست.
    ۲- نوشته بودید گذرنامه هاشون رو فرستادن ... راستش اول از ناآگاهیتون خندم گرفت ... اگه نمی دونید بدونید طبق قوانین جمهوری اسلامی خارج کردن مدارک هویتی دیگران توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع و جرم است و اگه تو مبادی ورودی و خروجی چنین چیزی رو بگیرن اون گذرنامه ها رو باطل می کنن به همین دلیل هست که هیچکدوم از پست ها مثل TNT یا آرامکس یا ... گذرنامه شما رو تحویل نمی گیرن ... حتماً دوست بی اطلاعم می پرسه پس قبلاً چه جوری بود که پاسپورت ها رو می دادن به سفارت تهران و از تهران هم تحویل می گرفتن که باید بگم سفارت پاسپورت ها رو بسته دیپلوماتیک می کرده که قوانینش با پست معمولی فرق می کنه بنابراین با توجه به تعطیلی دفتر تهران فعلاً تنها روش قانونی برای دریافت ویزا مراجعه خود شخص به آنکارا هستش.
    ۳- نوشته بودید تو نامه سفارت برای دوستای شما نوشته بودن که یکی تو آنکارا هست ۱۵۰ دلار می گیره ویزاتون رو میاره !!! عزیزم خودت این جمله رو می خونی راجع به نویسنده اش چه فکری می کنی !؟ دفعه اولی هست که شما با نامه سفارت برخورد می کنی !؟ واقعاً فکر می کنی سفارت کانادا میاد تو نامه رسمیش تبلیغ یه آقایی تو آنکارا رو می کنه !؟ که مثلاً از اون ۱۵۰ دلار یه پورسانتی هم اون آقاهه به سفارت بده که امورات اداره مهاجرت بگذره!؟ واقعاً انتظار دارید کسی این حرف شما رو قبول کنه !؟
    ۴- وقتی شما پاس ریکوئست می شی یعنی منعی برای صدور ویزای شما وجود نداره حالا یه سؤال ... یعنی تو اطلاعات ما تاریخ CSQ وجود نداره که اونا کنترل کنن و به فرض محال اگه انقضای اون مهم باشه اول این مشکل رو برطرف کنن و بعد بگن پاس ریکوئستی مثل آپدیت هایی که می خوان ... فکر می کنی منطقیه که یه نفر پاشه کلی هزینه کنه بره آنکارا و بعد به قول شما بهش بگن شرمنده !!! ... چقدر اداره مهاجرت رو احمق فرض کردی؟!
    ۵- دوست بی اطلاعم که موجب نگرانی خیلی ها شدی توجه کن که با توجه به مسائل سال گذشته و تطویل زمان های بررسی پرونده ها همه با مشکل پایان اعتبار CSQ مواجه هستن. خود من که مدیکالم تازه ۱۰ روزه به پاریس رسیده تا سپتامبر اعتبار CSQ تموم می شه الان می فرمایید همه راه بیوفتیم بریم بگیم به ما CSQ جدید بدید !؟ به نظرتون منطقیه؟!
    از شما خواهش می کنم در انتقال مطالب دقت بفرمایید تا اعصاب دیگران رو بیشتر از این خرد نکنیم البته من مطمئن هستم قصدی در کار نبوده .... و لطف کنید اگه خواستید جواب من رو بدید با نوجه به اینکه به اندازه کافی توضیح دادید لطف کنید و همون طور که دوستان دیگه هم ازتون خواسته بودن و شما بی توجهی کردید فقط متن نامه رو اینجا قرار بدید ....
    من گفتم الکی حرف میزنه

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%AF%D8%9F

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خواستم جواب شما رو ندم ولی چون می بینم باعث نگرانی خیلی ها شدی چند مورد رو جهت اطلاع شما و دوستان می نویسم :
    ۱- اگه نمی دونید بدونید اعتبار CSQ صرفاٌ برای باز کردن فایل فدرال هست و وقتی شما فایل فدرالتون رو باز کردید دیگه با CSQ کاری ندارید. این مطلب موثق هست و من خودم از وکیلم پرسیدم و ایشون جزو وکلای سرشناس هست.
    ۲- نوشته بودید گذرنامه هاشون رو فرستادن ... راستش اول از ناآگاهیتون خندم گرفت ... اگه نمی دونید بدونید طبق قوانین جمهوری اسلامی خارج کردن مدارک هویتی دیگران توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع و جرم است و اگه تو مبادی ورودی و خروجی چنین چیزی رو بگیرن اون گذرنامه ها رو باطل می کنن به همین دلیل هست که هیچکدوم از پست ها مثل TNT یا آرامکس یا ... گذرنامه شما رو تحویل نمی گیرن ... حتماً دوست بی اطلاعم می پرسه پس قبلاً چه جوری بود که پاسپورت ها رو می دادن به سفارت تهران و از تهران هم تحویل می گرفتن که باید بگم سفارت پاسپورت ها رو بسته دیپلوماتیک می کرده که قوانینش با پست معمولی فرق می کنه بنابراین با توجه به تعطیلی دفتر تهران فعلاً تنها روش قانونی برای دریافت ویزا مراجعه خود شخص به آنکارا هستش.
    ۳- نوشته بودید تو نامه سفارت برای دوستای شما نوشته بودن که یکی تو آنکارا هست ۱۵۰ دلار می گیره ویزاتون رو میاره !!! عزیزم خودت این جمله رو می خونی راجع به نویسنده اش چه فکری می کنی !؟ دفعه اولی هست که شما با نامه سفارت برخورد می کنی !؟ واقعاً فکر می کنی سفارت کانادا میاد تو نامه رسمیش تبلیغ یه آقایی تو آنکارا رو می کنه !؟ که مثلاً از اون ۱۵۰ دلار یه پورسانتی هم اون آقاهه به سفارت بده که امورات اداره مهاجرت بگذره!؟ واقعاً انتظار دارید کسی این حرف شما رو قبول کنه !؟
    ۴- وقتی شما پاس ریکوئست می شی یعنی منعی برای صدور ویزای شما وجود نداره حالا یه سؤال ... یعنی تو اطلاعات ما تاریخ CSQ وجود نداره که اونا کنترل کنن و به فرض محال اگه انقضای اون مهم باشه اول این مشکل رو برطرف کنن و بعد بگن پاس ریکوئستی مثل آپدیت هایی که می خوان ... فکر می کنی منطقیه که یه نفر پاشه کلی هزینه کنه بره آنکارا و بعد به قول شما بهش بگن شرمنده !!! ... چقدر اداره مهاجرت رو احمق فرض کردی؟!
    ۵- دوست بی اطلاعم که موجب نگرانی خیلی ها شدی توجه کن که با توجه به مسائل سال گذشته و تطویل زمان های بررسی پرونده ها همه با مشکل پایان اعتبار CSQ مواجه هستن. خود من که مدیکالم تازه ۱۰ روزه به پاریس رسیده تا سپتامبر اعتبار CSQ تموم می شه الان می فرمایید همه راه بیوفتیم بریم بگیم به ما CSQ جدید بدید !؟ به نظرتون منطقیه؟!
    از شما خواهش می کنم در انتقال مطالب دقت بفرمایید تا اعصاب دیگران رو بیشتر از این خرد نکنیم البته من مطمئن هستم قصدی در کار نبوده .... و لطف کنید اگه خواستید جواب من رو بدید با نوجه به اینکه به اندازه کافی توضیح دادید لطف کنید و همون طور که دوستان دیگه هم ازتون خواسته بودن و شما بی توجهی کردید فقط متن نامه رو اینجا قرار بدید ....

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

دوستان من به هیچ عنوان قصد طرفداری از کسی‌ رو ندارم، اما از برخوردی که بعضی‌‌ها با این دوستمون کردن مقداری ناراحت شدم، بگذریم، می‌دونم ۳ سال صبر کردن خیلی‌ سخته و فقط می‌تونم ستایش کنم صبر و ارادتون رو.
    یادم میاد وقتی‌ که به ما افسر CSQ داد، گفت که ۴ نسخه میدم، ۲ تا برای شما ۲ تا برای همسرتون، این ۲ تا کپی‌ رو می‌فرستین برای فدرال این ۲ تا کپی دیگه رو هم نگه میدارن تو کبک باید برای مراجعه به بعضی‌ از جاها نشونشون بدین. اگه اون ۲ نسخه که الان باید پیش شما باشه رو نگاه کنید، اون زیر نوشته که این داکیومنت رو با احتیاط نگاه داری کنین چون می‌تونه در کبک لازمتون بشه. و متاسفانه این برگها هم زمان محدود داره. حالا به نظر خودتون اگه با CSQ باطل شده بیفتین وسعت کبک اونا نمی‌تونن اذیت کنن؟ اونجا کشور قانون مندی و اما اگر و استثنا برای کسی‌ قائل نمیشن هیچ کس اونجا به حرفتون که آقا سفارت کم کاری کرده، گوش نمیده، خدایی نکرده اگه مشکل پیش بیاد اونوقت خر بیارو باقالی بار کن.
    پیشنهاد می‌کنم بدون احساسی‌ برخورد کردن با قضیه خوب فکر کنید و حتما در این مورد با کبک مکاتبه کنین، حرف این وکیل‌ها رو هم گوش ندید، اونا اول و آخر چیزی از دست نمیدن، ما هستیم که با سهلنگاری می‌تونیم آیندمون رو تغییر بدیم به سمتی‌ که دلمون نمیخواد.
    ارسال مدارک : 2010.11.12

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من 6 ماه پیش فایل نامبر گرفتم الان که تو سایت می خوام وضعیت پروندم رو کنترل کنم می نویسد با اطلاعات شما چیزی پیدا نشد شاید هنوز پروسسی روی پرونده شما انجام نشده .الان سوالم اینه که این عادی هست یا نه بچه های در شرایط من چطورند؟شاید تو سایت باید طوری دیگر عمل کنم؟ اگه می شه کمکم کنید .......

Junior Member

دوست عزيز من 11 ماهه كه file number گرفتم و هنوز نمي تونم وارد اين سايت بشم و هنوز هم دليلشو نفهميدم فقط ميدونم كه تعدادي از دوستان ديگه هم با اين وضعيت وجود دارن البته تعداد معدودي.
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

1-نگران نباش ، احتمالا سايتشون مشكلي پيدا كرده ، و يا اطلاعاتتو اشتباه وارد مي كني
    2-يك نفر ديگه هم اينجوري شده بود ، چون در خواست سيستم CAIPS رو كرده بود و گقته بود كه ديگه نمي تونه Login بشه... آيا شما هم كيپس درخواست كردي؟
    3-خواهشا امضا رو قرار بده كه اطلاعات پروندتونو بدونيم

Junior Member

سلام به همه منتظران عزيز و صبور مي خواستم ازتون بپرسم كه بنده با فايل نامبر فدرال 3 نوامبر 2010 با رشته 6 امتيازي حدودا چند ماه ديگه طول ميكشه كه مديكالم بياد چون يك سفر اروپا در پيش دارم و مي ترسم زماني كه ايران نيستم مديكالم بياد ؟ باتشكر
    رشته :6 امتيازي متاهل *فایل کبک مارچ 2010 *مصاحبه سپتامبر 2010* فایل فدرال نوامبر 2010 آپدیت از پاریس 15می *رسیدن آپدیت به پاریس5جون *
    مدیکال2جولای
    پاس ریکوست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)