صفحه 727 از 2682 نخستنخست ... 22762767771771871972072172272372472572672772872973073173273373473573673777782712271727 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,261 تا 7,270 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط pedox نمایش پست ها
    سلام به همه منتظران عزيز و صبور مي خواستم ازتون بپرسم كه بنده با فايل نامبر فدرال 3 نوامبر 2010 با رشته 6 امتيازي حدودا چند ماه ديگه طول ميكشه كه مديكالم بياد چون يك سفر اروپا در پيش دارم و مي ترسم زماني كه ايران نيستم مديكالم بياد ؟ باتشكر
    برو خیالت راحت خیلی از شما جلوتر هست
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان من 6 ماه پیش فایل نامبر گرفتم الان که تو سایت می خوام وضعیت پروندم رو کنترل کنم می نویسد با اطلاعات شما چیزی پیدا نشد شاید هنوز پروسسی روی پرونده شما انجام نشده .الان سوالم اینه که این عادی هست یا نه بچه های در شرایط من چطورند؟شاید تو سایت باید طوری دیگر عمل کنم؟ اگه می شه کمکم کنید .......

فقط فامیل بزنید امسمتون نزنید مثال اقای محبی

identification type :
    immigration file numberidentification number:B059826895
    surname/family name:
    mohebbi
    date of birth:
    24/january/1980
    place of birth:
    iran

موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedox نمایش پست ها
    سلام به همه منتظران عزيز و صبور مي خواستم ازتون بپرسم كه بنده با فايل نامبر فدرال 3 نوامبر 2010 با رشته 6 امتيازي حدودا چند ماه ديگه طول ميكشه كه مديكالم بياد چون يك سفر اروپا در پيش دارم و مي ترسم زماني كه ايران نيستم مديكالم بياد ؟ باتشكر

شما اگر موفق شدید به اروپا برید سعی کنید راهی پیدا کنید و از همون جا اقامت بگیرید و اگر قصد رفتن به کانادا رو دارید از اون طریق اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

برای دوستانی که 6 یا 7 ماهه فایل فدرال گرفتن وقتی وارذ سایت می شوید پرونده رو در چه حالتی نشون می ده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خقوق-آزاد مشهد

http://leila2151.blogfa.com/
    خبر باطل شدن csq درست است
    از دوستان من هم بوده این شخص

برای دوستانی که 6 یا 7 ماهه فایل فدرال گرفتن وقتی وارذ سایت می شوید پرونده رو در چه حالتی نشون می ده ؟
    همچنان نوشته Application Received + يك آدرس كه اون بالاش نوشته

application recieved ميزنه تا يه دو سه سالي هم همينطور ميمونه بعد ميشه in process

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    application recieved ميزنه تا يه دو سه سالي هم همينطور ميمونه بعد ميشه in process
    آیا باتوجه به عملکرد سفارت میشه به این نتیجه رسید؟
    پرونده هایی که از دمشق به آنکارا منتقل شده اند in process هستند یعنی پرونده هایی هستند که کار بر روی آنها شروع شده است و Active هستند چون خود سفارت گفته پرونده هایی که اکتیو هستند را منتقل کرده اند و پرونده هایی که در مرحله application recieved باقی مانده اند هنوز در دمشق بایگانی هستند و کاری برایشان انجام نشده. همین حالت برای پرونده هایی که در آنکارا در مرحله انتظار برای مدیکال هستند را نیز شامل میشود. یعنی کسانی که فایل آنها در آنکارا باز میشود تا زمان شروع بررسی application recieved میمانندو تا آن زمان پرونده بایگانی میشود و بعد که کار بررسی پرونده شروع شد in process میشوند.

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    آیا باتوجه به عملکرد سفارت میشه به این نتیجه رسید؟
    پرونده هایی که از دمشق به آنکارا منتقل شده اند in process هستند یعنی پرونده هایی هستند که کار بر روی آنها شروع شده است و Active هستند چون خود سفارت گفته پرونده هایی که اکتیو هستند را منتقل کرده اند و پرونده هایی که در مرحله application recieved باقی مانده اند هنوز در دمشق بایگانی هستند و کاری برایشان انجام نشده. همین حالت برای پرونده هایی که در آنکارا در مرحله انتظار برای مدیکال هستند را نیز شامل میشود. یعنی کسانی که فایل آنها در آنکارا باز میشود تا زمان شروع بررسی application recieved میمانندو تا آن زمان پرونده بایگانی میشود و بعد که کار بررسی پرونده شروع شد in process میشوند.

دوست گرامی تا اونجایی که من میدونم هیچ پرونده ای در دمشق باقی نمانده است.در مورد استاتوس های سایت مهاجرت هم باید بگم زیاد نمیشه به آن اعتماد کرد.
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

من دوستم به فایل ژانویه 2010 هفته پیش رفت آنکارا ویزاشو گرفت . دوستم میگه فقط به جز خودش یک نفر دیگه رو دیده که اسکیل ورکر بوده تازه اونم فدرال نه کبک . دوستم کبک بود . میگه تمام پرونده ها همه یا اسپانسری بودن یا ازدواج و کارشون خیلی کنده و هفته ای واسه دو سه نفر بیشتر ویزای اسکیل ورکری صادر نمیکنن. دوستم سی اس کیوش هم باطل شده بود اونجا رفته پرسیده گفتن هیچ مشکلی نیست و این مربوط به دولت فدرال و کبکه و دوباره خودشون صادر میکنن . منم فایل ژانویه 2010 هستم و هنوز خبری از مدیکالم نیست و سی اس کیوم هم باطل شده وکیل هم دارم . هی باهاش مکاتبه میکنم میگه مشکلی نیست این دوستم هم وکیلش همین وکیل من بود. دیگه خسته شدم من از همه بدشانس ترم (

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)