صفحه 731 از 2682 نخستنخست ... 23163168172172272372472572672772872973073173273373473573673773873974074178183112311731 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,301 تا 7,310 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان من 2 ماه پیش وقتی شماره یو سی ای رو می زدم منو میشناخت ولی الان متاسفانه منو نمی شناسه باید بگم من 7 ماهه فایل نامبر گرفتم بچه ها یکی منو راهنماییم کنه لطفا......

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها
    من هزار بار كفتم

csq باطل شود با قوانين روز صادر ميشؤد

يعني فقط براي ٦ امتياز به بالا صادر ميشود
    من از وکیل سوال کردم. این قانون جدید عطف به ما سبق نمی شود. CSQ جدید برای همه کسانی که باطل شده دوباره صادر می شود و ربطی به 6 یا 12 و... امتیازی ندارد. CSQ جدید هم 2 هفته تا یک ماه طول می کشه.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

من فکر میکنم از اونجائی که آنکارا هنوز کار بر روی پروندها رو شروع نکرده پس روالی وجود نداره که برای csq هائی که در حال باطل شدن هستند درخواست صدور مجدد بکنه و از اونجائی که زمان صدور ویزا باید csq اعتبار داشته باشه این مشکل پیش میاد. و با این بی نظمی یک سال گذشته هر روز یک مشکل به مشکل قبلی اضافه میشه.
    2013/ Federal F.N : December 2010Medica : 8/August/2013 viza date : 06/11/2013 landing :12/12

ApplyAbroad Hero

سلام به همه، در مورد باطل شدن csq بنده نظر شخصی خودم رو عرض میکنم، من فکر میکنم به دوست عزیزمون گفتند که csq باطل شده و ویزا ندادند، اما بنده تجربه داستانی مشابه دارم که عرض میکنم، یکی از دوستان ما که اتفاقاً شرایط بسیار خوبی برای قبول شدن در مصاحبه داشتند، وقتی که در مضاحبه رد شدند، ادعا کردند که آفیسر اسم دانشگاه ایشون رو نشنیده بوده و با مدرک تحصیلی ایشون مشکل داشته، که همه دلسوزی کردیم و به همدیگه گفتیم مراقب باشید آماده دفاع از مدرک تحصیلیتون باشید، اما بعداً کاشف به عمل اومد که دوستمون سابقه بیمه اش جعلی بوده و اینو به صمیمی ترین دوستانش هم نگفته بود، و همه روایت دروغ بوده، من نمیخوام به دوستمون اهانت کنم، اما خود شخص بنده هم اگر در پرونده ام مشکلی داشتم که بعد از پاس ریکوست گندش در می اومد، حتماً به همه دوستانم همچین دروغی میگفتم و همه تقصیر ها رو گردن جیسون کنی و دوستاش مینداختم، اضلاً هم کم نمی آوردم، ممکن بود آنقدر شاخ و برگ هم بهش بدهم که سوتی هم از توی ماجرا در بیاید که دوستان مفصل فرمودند، زیاد سخت نگیرید همه وب سایت های رسمی کاناد گفتند که باطل شدن csq اصلاً مهم نیست.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

دوست عزیز من هم اولین بار با یو سی ای وارد شدم اما حالا فقط با شماره ای که به صورت EP x x x x x x x x هست میتونم وارد صفحه خودم بشم که همچنان اپلیکیشن ریسیو هست. من دیدم که بعضی کاربران فایل نامبرهاشون با حروف B هم شروع شده نمیدونم این تفاوت مربوط به چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان من 2 ماه پیش وقتی شماره یو سی ای رو می زدم منو میشناخت ولی الان متاسفانه منو نمی شناسه باید بگم من 7 ماهه فایل نامبر گرفتم بچه ها یکی منو راهنماییم کنه لطفا......
    12 امتیازی- ارسال مدارک 8 دسامبر 2010،دریافت ایمیل دعوت به مصاحبه 28 مارس 2011 و تاریخ CSQمصاحبه 24 می 2011، مصاحبه و دریافت CSQ --ه 13دسامبر 2011، فایل نامبر فدرال 3 ژانویه 2012، مدیکال 14 آگوست 2012، پاس ریکوست 4 فوریه 2013 و تمام

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام به همه، در مورد باطل شدن csq بنده نظر شخصی خودم رو عرض میکنم، من فکر میکنم به دوست عزیزمون گفتند که csq باطل شده و ویزا ندادند، اما بنده تجربه داستانی مشابه دارم که عرض میکنم، یکی از دوستان ما که اتفاقاً شرایط بسیار خوبی برای قبول شدن در مصاحبه داشتند، وقتی که در مضاحبه رد شدند، ادعا کردند که آفیسر اسم دانشگاه ایشون رو نشنیده بوده و با مدرک تحصیلی ایشون مشکل داشته، که همه دلسوزی کردیم و به همدیگه گفتیم مراقب باشید آماده دفاع از مدرک تحصیلیتون باشید، اما بعداً کاشف به عمل اومد که دوستمون سابقه بیمه اش جعلی بوده و اینو به صمیمی ترین دوستانش هم نگفته بود، و همه روایت دروغ بوده، من نمیخوام به دوستمون اهانت کنم، اما خود شخص بنده هم اگر در پرونده ام مشکلی داشتم که بعد از پاس ریکوست گندش در می اومد، حتماً به همه دوستانم همچین دروغی میگفتم و همه تقصیر ها رو گردن جیسون کنی و دوستاش مینداختم، اضلاً هم کم نمی آوردم، ممکن بود آنقدر شاخ و برگ هم بهش بدهم که سوتی هم از توی ماجرا در بیاید که دوستان مفصل فرمودند، زیاد سخت نگیرید همه وب سایت های رسمی کاناد گفتند که باطل شدن csq اصلاً مهم نیست.
    دوستان من از روزي كه درگير مسئله مهاجرت شدم مسائلي را در اين وبلاگها خواندم فيلمهاي علمي تخيلي هاليوودي و فيلمهاي درام باليوودي بايد براي اينها لنگ پهن كنند.متاسفانه بايد اين ها راجمع آوري مي كردم و با سند و مدرك رو مي كردم ولي افسوس كه ندارم و لي در وبلاگ سلام كبك مي توانيد هنوز برخي آنها را در پستهاي گذشته اش بخوانيد.
    به برخي از اين مسائل اشاره مي كنم كه برخي از آنها مربوط به سلام كبك و برخي ديگر مربوط به وبلاگهاي ديگر است:
    -با آفيسر دعوايم شد آفيسر آمد پشت شيشه با هم دست به يقه شديم .....
    -در پاكت ارسالي از سفارت همراه مديكال من مديكال يك بنده خداي ديگر هم بود كه دست برقضا همسايه ته كوچمون بود بردم بهش دادم.
    -مديكال ارسالي شماره فايل نامبر من بود ولي به اسم يكي ديگه دادم درستش كردند.
    -داشتم مي رفتم سركار تو جوب در خونه پاكت مديكالم افتاده بود.
    -سي اس كيو باطل شد گفتند ويزا نمي ديم.
    -فقط عربها رو داخل سفارت كانادا تو سوريه راه مي دادند
    و ..........
    اگر كسي قصد آزار و سركار گذاشتن هموطناش رو داره مورد لعنت ابدي قرار بگيرد.
    در ضمن 6 جون 2009 شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــنبه است و سفارت تعطيلــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــه

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    دوستان من از روزي كه درگير مسئله مهاجرت شدم مسائلي را در اين وبلاگها خواندم فيلمهاي علمي تخيلي هاليوودي و فيلمهاي درام باليوودي بايد براي اينها لنگ پهن كنند.متاسفانه بايد اين ها راجمع آوري مي كردم و با سند و مدرك رو مي كردم ولي افسوس كه ندارم و لي در وبلاگ سلام كبك مي توانيد هنوز برخي آنها را در پستهاي گذشته اش بخوانيد.
    به برخي از اين مسائل اشاره مي كنم كه برخي از آنها مربوط به سلام كبك و برخي ديگر مربوط به وبلاگهاي ديگر است:
    -با آفيسر دعوايم شد آفيسر آمد پشت شيشه با هم دست به يقه شديم .....
    -در پاكت ارسالي از سفارت همراه مديكال من مديكال يك بنده خداي ديگر هم بود كه دست برقضا همسايه ته كوچمون بود بردم بهش دادم.
    -مديكال ارسالي شماره فايل نامبر من بود ولي به اسم يكي ديگه دادم درستش كردند.
    -داشتم مي رفتم سركار تو جوب در خونه پاكت مديكالم افتاده بود.
    -سي اس كيو باطل شد گفتند ويزا نمي ديم.
    -فقط عربها رو داخل سفارت كانادا تو سوريه راه مي دادند
    و ..........
    اگر كسي قصد آزار و سركار گذاشتن هموطناش رو داره مورد لعنت ابدي قرار بگيرد.
    در ضمن 6 جون 2009 شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــنبه است و سفارت تعطيلــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــه

سلام
    من کاملا با شما موافقم.
    اما اين رو هم در نظر داشته باشيد که مطرح کردن اين موضوع ها، صرفا جهت اطلاع رساني است، تا حتي اگر 1 درصد هم درست باشند، بتونيم با همفکري همديگر، راه حلي براشون پيدا کنيم.
    در کل مثبت فکر کردن بهتر از حرص خوردن و چه کنم چه کنم است.
    به اميد روزهاي خوب
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    آخرین تحولات مهاجرتی کانادا: از اول ژوئیه 2012 به مدت شش ماه (تا ژانویه 2013) پذیرش پرونده‌های جدید مهاجرتی در شاخه‌ی نیروی کار متخصص «فدرال» و نیز مهاجران در کلاس سرمایه‌گذاری «فدرال»، به تعلیق در آمده است تا از این طریق، وزارت مهاجرت فدرال کانادا از انباشت بیشتر پرونده‌ها جلوگیری کرده و راه را برای اِعمال آخرین سیاستهای مهاجرتی خودش باز کند. شایان ذکر است که این تعلیق شش ماهه، به هیچ وجه اثری بر تعداد مهاجران در کلاس نیروی کار متخصص و سرمایه‌گذار به فدرال نخواهد گذاشت و طبق برنامه همان تعداد ویزایی که پیش‌بینی شده است در سال جاری اعطاء خواهد شد. نکته دیگر این که این تصمیم فقط در حیطه‌ی «فدرال» بوده و در خصوص سیاستهای مهاجرتی «کبک» هیچ گونه تغییری ایجاد نمی‌کند و پرونده‌های کبک کمافی‌السابق (مطابق آخرین قوانین 20 مارس) پذیرفته می‌شود. نکته‌ی دیگر این که پذیرش درخواستنامه‌های مهاجرت به فدرال کانادا از طریق «پیشنهاد شغلی از سوی کافرمای کانادایی» و نیز از کانال تحصیلی برای «فارغ‌التحصیلان در مقطع دکترای کانادا» همچنان به قوت خود باقی است و در شمول این تعلیق 6 ماهه قرار نمی‌گیرد.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...2012-06-28.asp

کسي راجع به اين نظري نداره؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    کسي راجع به اين نظري نداره؟
    توی پستهای قبلی گفته شد این خبر. ارتباطی به کبک نداره ولی خب چون تعداد پرونده های ارسالی به دفتر آنکارا کم می شه احتمال داره که سرعت کارشون بیشتر بشه.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

براي برنامه كبك نوشته اينجا :‌ http://www.immigration-quebec.gouv.q...s-receipt.html

Following a decision by the government published in the Gazette officielle du Québec on June 29, 2012, the Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles has suspended the intake of applications for a selection certificate that can be submitted by certain economic immigration candidates.

بعدش كمي چيز ميز نوشته كه كيا ، با چه شرايطي مي تونن اقدام كنند ...

و در انتها نوشته :
    If none of these situations applies to you, you cannot submit an application until after March 31, 2013.

پس من فكر ميكنم اين يعني از امروز تا 9 ما9 ديگه هر پرونده اي ارسال بشه ، برگشت ميخوره .
    آيا حرف من صحيح مي باشد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)