صفحه 732 از 2682 نخستنخست ... 23263268272272372472572672772872973073173273373473573673773873974074174278283212321732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,311 تا 7,320 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    براي برنامه كبك نوشته اينجا :‌ http://www.immigration-quebec.gouv.q...s-receipt.html

Following a decision by the government published in the Gazette officielle du Québec on June 29, 2012, the Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles has suspended the intake of applications for a selection certificate that can be submitted by certain economic immigration candidates.

بعدش كمي چيز ميز نوشته كه كيا ، با چه شرايطي مي تونن اقدام كنند ...

و در انتها نوشته :
    If none of these situations applies to you, you cannot submit an application until after March 31, 2013.

پس من فكر ميكنم اين يعني از امروز تا 9 ما9 ديگه هر پرونده اي ارسال بشه ، برگشت ميخوره .
    آيا حرف من صحيح مي باشد ؟
    اگر متن خبرو بخونید نوشته : You or your accompanying spouse hold a diploma awarded by a teaching institution in an area of training allowing you to get 6 (see list, in French, 38 kb), 12 or 16 points under the area of training criterion of the selection grid for skilled workers (see list, in French, 35 kb). The number of years of study required to obtain your diploma must be at least equal to the number of years required to obtain that diploma in Québec. This diploma was obtained less than five years before the date of your application. Failing that, you must have practised, on a full-time basis and for at least one year out of the five years preceding the date of your application, a profession or trade in an area related to that diploma.

پس 6 امتیازی ها و 12 امتیازی ها همچنان میتونند اپلای کنند.
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Junior Member houmandxb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,Amirkabir university of technology

il n'est pas necessaire de nous contacter si votre Certificat de selection du Quebec expire avant Ia delivrance du visa. Lorsque les autorites canadiennes seront pretes emettre Ie visa, elles nous le feront savoir et nous pourrons vous delivrer un nouveau certificat si les conditions ayant prevalu lors de sa delivrance n'ont Pas change Si Ie visa est delivre a Iinterieur de la periode de validite de votre certificat
    de selection, ce dernier n'a pas besoin d' etre renouvele.

item no.6 of form perm 132 which officer gave us at the time of acceptance
    Réception: 2009/09/16,ND: 2009/11/01
    CSQ: 2010/04/11,ND du Fédéral: 2010/04/12
    Deuxième mise a jour reçu à Paris le 2013/04/15
    Médical reçue le 05.07.2013,médical délivré à Paris le 15.07.2013 PR le 23.08.2013 Visa imprimé le 03.09.2013

Senior Member

ظاهرا کسی پاسخگو نیست در اداره مهاجرت و اصولا زندگی، وقت و هزینه هایی که تا الان کردیم براشون مهم نیست اصلا. اگر میخواستن ویزا بدن لااقل یه ایمیلی میزدن میگفتن آقا پروندتون اینجاس مثلا 2 سال دیگه نوبت بررسیش میشه اما همین ایمیل اتوماتیک هم نمیفرستن!!

سلام. فايل من 21 دسامبر 2010 باز شده و از اون موقع مي‌زنه در دست بررسي. ميخوام بدونم براي همه همين رو ميزنه. آخه يك سال و 7 ماه دارن بررسي مي‌كنن؟! البته الان ديدم كه بيشتر كساني كه CSQ اونها در سال 2010 اومده مشكل من رو دارن و هنوز مديكالشون نيومده اما من خيلي نگران هستم. چون الان ديگه رشته‌ من امتياز نداره.

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_1977 نمایش پست ها
    سلام. فايل من 21 دسامبر 2010 باز شده و از اون موقع مي‌زنه در دست بررسي. ميخوام بدونم براي همه همين رو ميزنه. آخه يك سال و 7 ماه دارن بررسي مي‌كنن؟! البته الان ديدم كه بيشتر كساني كه CSQ اونها در سال 2010 اومده مشكل من رو دارن و هنوز مديكالشون نيومده اما من خيلي نگران هستم. چون الان ديگه رشته‌ من امتياز نداره.

سلام
    نگران نباشيد

اونطور که من مي دونم، تا مارچ 2010 بيشتر آپديت نيومده و مال بقيه In process است.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member arash5051 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

[QUOTE=majidek;793863]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash5051 نمایش پست ها

دوست عزیز وقتی کبک پرونده جدیدی قبول نکنه پس مصاحبه جدیدی هم انجام نمیشه و در نتیجه فایل جدید فدرالی هم در آنکارا باز نمیشه.و بنابر این فرصت بیشتری برای کار روی پرونده های ما دارند. فکر کنم توضیحم کامل باشه.
    جهت اطلاع فایل تو سیدنی باز میشه نه آنکارا و آنکارا هم اونا رو بر حسب تقدم دریافت و دیمند بودن و نبودن بررسی میکنه پس باز هم رو پروسه جنابعالی تاثیر نداره!!!
    رشته ۱۲ امتیازی، فایل نامبر کبک آپريل ۲۰۱۱، سی اس کیو ۲۸مي ۲۰۱۲، فایل نامبر فدرال ۲۵ جولاي ۲۰۱۲ ،مدیکال ؟؟؟؟

Senior Member

[QUOTE=arash5051;795227]
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    جهت اطلاع فایل تو سیدنی باز میشه نه آنکارا و آنکارا هم اونا رو بر حسب تقدم دریافت و دیمند بودن و نبودن بررسی میکنه پس باز هم رو پروسه جنابعالی تاثیر نداره!!!
    خوب عزیز خودت داری جواب خودتو می دی، به نظرت اگه فایل کمتری در سیدنی قبول و باز بشه و بنابراین درخواست کمتری هم به آنکارا بره، آیا فشار کاریشون کمتر نمیشه؟ حساب دو دو تا چهارتاست.
    ویرایش توسط majidek : July 1st, 2012 در ساعت 05:48 PM
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

من فقط به صورت مجازی با صاحب این وبلاگ سلام کبک آشنا هستم و دو ساله که مطالبشو هر روز میخونم. به نظر من مطالب خیلی مفیدی داره برای امثال من که وکیل نداشتن و همچنین حدود 80 درصد مطالبش رو مفید و خارج از غرض و مرض دیدم. یکم بی انصافیه در مورد کسانی که دوستشون نداریم به هر دلیل نسبت های مختلف بدیم. مطلب اخیرش به همراه یه سری مطالب قبلیش مثلا در مورد یک آموزشگاه همراه با جوزدگی یا جهت گیری خاص بود. فشار این دوران انتظار رو هم لحاظ کنید. بلاتکلیفی چیز بدیه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما. فقط من واقعا این مسئله برایم خیلی خیلی عجبیه که هرچی آدم رنجور و مظلوم و ستم دیده و بدبخت و فلک زده که از در دیوار براشون بد میاد از دوستان نزدیک مدیر این وبلاگ سلام کبک به مدیریت شخصی به نام مستعار لیلا که مدتی به نام لیا فعالیت کرد بعد دوباره شد همون لیلا می باشند.
    اگر یک نفر پیدا شه جواب منو بده ممنون می شم.
    یعنی اوتاوا باید بره کنار برای مثلا موگادیشو بوق بزنه با این اخبارائی که این بابا می نویسه.من از اون اولاش دارم این وبلاگ رو می خونم آدم سردرد می گیره از نوشته های ایشون.
    باز هم اگر یک نفر به من بگه که این همه آدم با مشخصات فوق رو از کجا ایشون یجا جم کرده ممنون می شم.
    قصد اهانت نداشتم فقط نیتم درخواست کمک از دوستان برای کشف حقیقت و دادن اطلاعات صحیح و یاری رساندن به هم در شرایط حال می باشد.
    ممنونم

دوستان لطف کنند و این پتیشن رو امضا کنن
    موضوعش در مورد طولانی شدن پروسه مهاجرتی کبک و مخصوصا صف طولانی مدیکال و ویزا هست
    و همچنین Expire شدن مهلت CSQ هست (فقط 500 تا امضا کم داره)
    http://www.petitiononlinecanada.com/...-iranienne/958
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

[QUOTE=arash5051;795227]
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    اين فاصله بين سيدني تا آنكارا چه اتفاقي مي افته؟من فكر ميكنم سيدني سكوريتي چك رو انجام ميده بعد يك ايميل ميزنه به آنكارا ميگه كاره مديكال اين بابا رو ره بنداز .
    فقط ما ما نميدونيم الان پروندمون بعد از 4 ماه سيدني هستش يا آنكارا
    چون نوشته Application Received

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)