صفحه 738 از 2682 نخستنخست ... 23863868872872973073173273373473573673773873974074174274374474574674774878883812381738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,371 تا 7,380 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahassanly نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    امروز همسر عزیزم به من زنگ زد و با گریه شوق به من خبر داد که بالاخره بعد از 18 ماه انتظار طاقت فرسا ایمیل مدیکال ما آمد. خیلی خوشخالم که خدا عیدی ما را داد. امیدوارم برای همه دوستان خبرهای خوشی در راه باشد.
    سلام دوست عزیز خیلی تبریک میگم بهتون امیدوارم واسه همه دوستان خبرای خوبی بشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان این کیپس که می گن چیه؟سوال دوم اینکه من چطوری می تونم وضیعت پرونده ام رو چک کنم ؟ایا اطلاعاتش درسته ؟سوال چهارم اینکه با 7 ماه بعد از صدور فایل فدرال ایا می شه اطلاعات پرونده ام رو بگیرم ؟
    در رابطه با کیپس می تونید به توضیحات این تاپیک مراجعه کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...2%D9%86/page70

و اینکه احتملا می تونید وضعیت پروندتون رو چک کنید. البته اطلاعات خیلی زیادی به شما نمیده. از طریق لینک زیر می تونید چک کنید.

https://services3.cic.gc.ca/ecas/?app=ecas&lang=en
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

سلام ما مصاحبه كبك رو تير ماه ٩٠ قبول شديم و فايل نامبر فدرال رو مهر ماه دريافت كرديم لطفا اگر ميدونيد كه چقدر زمان طول ميكشه كه مديكال ما بياد يه راهنماى بكنيد ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtahamtan نمایش پست ها
    سلام ما مصاحبه كبك رو تير ماه ٩٠ قبول شديم و فايل نامبر فدرال رو مهر ماه دريافت كرديم لطفا اگر ميدونيد كه چقدر زمان طول ميكشه كه مديكال ما بياد يه راهنماى بكنيد ممنونم

سلام
    مگر تیرماه سال پیش مصاحبه میکردند.
    فکر میکنم از اردیبهشت مصاحبه ها کنسل شده بود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    کار ظاهراً برای ایرانی‌های بی‌چاره کند شده، همراه با ما اینجا(اوکراین) کسی‌ هست که مدارکش رو بنا به دلأیلی که من نمیدونم فرستاده به ویزا آفیس در ترکیه، از همون اول که گرفتن فایل نامبر فدرال بود تا الان که تو CIC شده Medical Received کار این بابا ۳-۴ هفته از همه سریع تر بوده، نمیدونم یا طرف جز ۱۶ امتیازی‌ها هست که اینقدر سریع کارش راه افتاده یا اینکه خوش شانسه. در مجموع، هدفم از این مطلب این بود که ویزا آفیس در ترکیه کارش حداقل در این مورد خیلی‌ سریع تر از جاهای دیگه هست و اگه بخوان می‌تونن سریع همه رو راه بندازن!

سلام
    بطور کلی چون بخشهای مختلف کشور ما به هیچ استعلامی از طرف سفارت کانادا جواب نمیدند، پس دور از انتظار نیست پروسه بک گراند چک اونها هم زودتر از ما تموم بشه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط michael نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من الان 26 ماه هست که منتظر مدیکالم .میخوام برم انگلستان که پناهنده بشم ولی نمیدونم میتونم از اونجا مدیکال رو انجام بدم یا نه ؟
    اونوقت این چه کاریه؟ خب صبر کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

دوستان عزیز سلام

الان حدود 7 ماه هست که CSQ من امده . وکیلم میگه که پرونده سما در انکارا هستش و سرشون خیلی شلوغه . خیلی هارو ریجکت کردن تا کار پرونده هایی مثل من که ریجکت نشده ، به نتیجه برسونن . آیا این حقیقت داره که سرشون خیلی شلوغه ؟ قبلا من می شنیدم که از زمانی که CSQ میاد ، 6-7 ماهه کار به مدیکال میرسه . دوستان اگه تجربهای دارن در این خصوص که الان چقدر طول می کشه ، ممنون میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

الان حدود 7 ماه هست که CSQ من امده . وکیلم میگه که پرونده سما در انکارا هستش و سرشون خیلی شلوغه . خیلی هارو ریجکت کردن تا کار پرونده هایی مثل من که ریجکت نشده ، به نتیجه برسونن . آیا این حقیقت داره که سرشون خیلی شلوغه ؟ قبلا من می شنیدم که از زمانی که CSQ میاد ، 6-7 ماهه کار به مدیکال میرسه . دوستان اگه تجربهای دارن در این خصوص که الان چقدر طول می کشه ، ممنون میشم .
    ریجکت برای چی؟
    در مرحله سکوریتی رد شدن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    ریجکت برای چی؟
    در مرحله سکوریتی رد شدن؟
    طبق خبر بعضی از وبلاگها و سایت کنپارس، تعدادی از پرونده های 38 رشته ای ها(مربوط به فدرال) رو رد کردند.البته ارتباطی به ما نداره مربوط به فدراله.

http://www.parscanada.com/_2263-%D8%...88%D9%86%D8%AF
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

شما اگر کبکی هستید نگرانی نداشته باشید! ریجکت های بی رویه مربوط به فدرالی هاست. در حقیقت بخش فدرال دخالت زیادی در پرونده های کبک نمیتواند داشته باشد چون آنها تاییدیه دولت کبک را دارند.ضمنا اگر رشته ی شما 6 امتیازی است و فقط 7 ماه است سی اس کیو گرفته اید و شماره فایل دوم خود را هم از بخش فدرال دریافت کرده اید (بی فایل یا ایی فایل) حالا حالاها باید منتظر بمانید.فعلا آخرین مدیکال ها مربوط به افرادی بوده است که دسامبر 2009 یا ژانویه 2010 بی فایل گرفته اند و خیلی از افراد در این صف جلوی شما هستند.قبلا که اوضاع سفارت عادی و در دمشق بود فاصله بین گرفتن مدیکال برای 12 امتیازی ها 3 تا 10 ماه و برای 6 امتیازی ها 8 تا 16 ماه بود.اما الان روند به شدت کند شده است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)