صفحه 946 از 2682 نخستنخست ... 446846896936937938939940941942943944945946947948949950951952953954955956996104614461946 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,451 تا 9,460 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    فكر ميكرديم سپتامبر ماه پرخبري باشه ولي نه اين مدليش از قيمت دلار گرفته تا قطع رابطه با كانادا حالا اين خبر مدرك زبان هم كه معلوم نيست از كجا و چطوري تلپي افتاد تو سفره مون خدا آخر عاقبتمون و بخير كنه احتمالا يه دوره سربازي هم بايد واسه ارتش كانادا تو افغانستان بريم تا شايد تازه بفرسنمون مديكال ببينند تو اين مدت خل و چل نشده باشيم!!!
    جرا ماها اینقدر یه هرکه هر چی میگه واکنش نشون میدیم. نمیتونم نشنیده بگیریمش؟؟

مدتی پیش یک بنده خدا اومد گفت که یکی از دوستاش اومده رفته آنکارا برای ویزا اونها هم چون csq ش زمانش 2-3 روز گذشته بوده کلا مدارکش برگشت دادن و گفتن برو خونه که کبک بی کبک .
    بعدش یک سایت پیدا شد گفت یک بابایی وکالت داده به یک آژانس که بره براش ویزاشو بگیره و چون از زمان csq ش گذشته بوده مشکل خورده و اون آزانس دنبال کارشو گرفته و بعد از چند روز سفارت به طرف نامه زده که به همون بابا (آزانسه) بگید بیاد پیش ما و براتون ویزاتون رو بگیره

حالا دوباره یک روز قبل توی یکی از بخشهای این فروم یکی گفت در حین شگفتی و تعجب شدید یکی از دوستانش که منتظر مدیکال هست براش ایمیلی اومده و ازش مدرک زبان رو خواستند. بعدش سروکله این سایت پیدا میشه. که میگه بعد از انتخابات کبک فلان شده بهمان شده.
    حالا بگذریم از اینکه انتخابات کبک 4 سپتامبر تمام شده ، یعنی 4 روز قبل . معرکه هستند که واقعا سریع کار میکنند. 4 روز بعد از انتخاب شدنشون سریع بدون خبر رسمی همه چیز رو بهم میریزن و از اونهایی که قبول شدن مدرک میخوان . طبق نظر این سایت.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حالا بگذریم از اینکه دولت جدید گویا دیکه از سایت اداره مهاجرتش استفاده نمیکنه و خبراش رو از طرف وبلاگها و سایتهای ایرانی منتشر میکنه.
    حالا بگذریم، وقتی که قانون درخواست مدرک زبان اجباری شد هیچ تاثیری بر افرادی که قبلا درخواست مهاجرت داده بودند و حتی به مصاحبه نرفته بودن اصلا نداشت. فکر کنم داشته ولی ماها که اون زمان رفتیم مصاحبه نفهمیدیم .
    حالا بگذریم که توی همین سایت اصلا لینکی نداده و درست همون اتفاق قبلی تکرار شده
    نمیدونم این چه سایتی هست که نظرات افرادی که به این خبر داده شده رو هم نمیشه دید.

این رو یادم رفت که از همون طرف که گفته بود برای دوستش این ایمیل مدرک اومده و توی همین فروم هست خواستیم نامه مربوطه رو بذاره تو فروم. حالا رفته گه با نامه بیاد. دقیقا مثل دفعه قبلی که طرف رفت که بیاد.

فقط من میتونم بگم ملت شریف ایران نمیتونند به چیزی کاری نداشته باشند باید حتما یک چیزی بگن. یک بار دلار - یک بار سفارت - یک بار پیش بینی خودشون بعنوان خبر رسمی و......................... این غیره نمیدونم میخواد به کجا ختم بشه.
    ویرایش توسط daniel_b : September 8th, 2012 در ساعت 06:18 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

اون دوستي كه گفت مديكال چه ربطي به آنكارا داره؟
    عرض كنم كه مهاجرين آمريكا همشون الان بايد از آنكار وقت بيمارستان و دكتر بگيرن بعد برن اونجا هزينه كنن و نتايج بدن سفارت .
    البته سفارت آمريكا يكي دو روزه ويزاشونو ميده.
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    عرض كنم كه مهاجرين آمريكا همشون الان بايد از آنكار وقت بيمارستان و دكتر بگيرن بعد برن اونجا هزينه كنن و نتايج بدن سفارت .
    آمریکا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیکال کانادا چه ربطی به آمریکا و وقت از آنکارا و............. داره.
    اون دوستمون حق داره بگه چه ربطی داره

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    این خبر را هم بخونید
    http://alef.ir/vdcfjtdyjw6dvca.igiw.html?165844
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    چه ربطی به بحث ما داره -دانشجویان بورسیه ایران دیگه به کانادا اعزام نمیشوند که طبیعی است وتازه دانشجویانی که اونجا هستند نیز به مشکلاتی مواجه میشوند مثل دریافت پول از ایران و...

ولی به مهاجرت هیچ ربطی نداره
    من این پست را در قسمت ویزای دانشجویی نوشتم. و از اینکه از اینجا سر درآورده خودمم تعجب می کنم. آخه من هیچ ربطی به کبک ندارم که بخام تاپیکش را دنبال کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    دوست عزیز خودتان می فرمایید منبع خبر ذکر نشده. خُب اگر اینجور خبرها رو بخواهیم منتشر کنیم که دیگه هیچی ... خواهشا به این جور خزعبلاتی که تو بعضی از وبلاگ ها نوشته میشه توجه نکنید. به اندازه کافی همه استرس دارند ، با این اخبار استرس همه چند برابر میشه . مرسی
    من که مدرک زبان دارم و دادم اما کاملا معلوم حرف مفتهههههههههههه

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

ما خوشمان میاد هرروز 1 موضوع جدید پیدا کنیم و خودمان را سرکار بگذاریم
    من متاسفم که بعضی افراد الکی از روی بیکاری مطلب می سازند و تشویش ایجاد میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    ما خوشمان میاد هرروز 1 موضوع جدید پیدا کنیم و خودمان را سرکار بگذاریم
    من متاسفم که بعضی افراد الکی از روی بیکاری مطلب می سازند و تشویش ایجاد میکنند
    سلام دوستان
    ببینم مگه دفعه اوله که داره این قضیه تشویش اذهان عمومی مطرح میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر مطلبی که بیان بشه باور و اعتقاد بهش بعهده شنونده هست و اگه شنونده عاقل باشه نتیجه و برداشت درستی ازش میکنه. حالا این بنده خدا یه حرفی زد تا آمار بازدیدکننده از وبلاگش بالا بره. حتما که نباید واقعیت داشته باشه دوستان. بیخیال. این همه موضوع خوب هست برای گفتگو بیکاریم حالا بیافتیم دنبال اراجیف این بابا؟
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط roja1986 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزيز ما حتماً از مراحل بعدي كارمون اطلاعات جزيي و تكميلي را در اين فروم خواهيم گذاشت.
    چون در نامه از ما خواسته كه پاسپورتمون 1 سال اعتبار داشته باشد فردا براي تعويض پاسپورت و سوئ پيشينه اقدام مي كنيم و هفته بعد براي مديكال.
    جالب اينجاست از ما سوئ پيشينه نخواسته ولي ما براي محكم كاري مي خواهيم بگيريم و بفرستيم.
    اگر دوستان راهي براي تعويض و دريافت سريع پاس و سوئ پيشينه مي دانند خوشحال مي شيم كه راهنمايي كنند.
    با آرزوي موفقيت براي همه شما.
    سلام
    با عرض تبزیک
    دوست عزیز من هم 2 هفته پیش مدیکال ارسال کردم سوء پیشینه نیاز نیست
    ولی من گرفتم و پیش خودم دارمش چون برا پاس ریکوست می خوان ولی جزء مدارک نیست
    ارسال مدارک: دسامبر 2010 فایل نامبر: مارچ 2011 دعوت به مصاحبه اول: جون 2011
    دعوت به مصاحبه جدید :15 نوامبر 2011فایل نامبر فدرال:20 ژانویه 2012
    رشته نفر اصلی 12 امتیازی همراه 6 امتیازی مدیکال -لندینگ فی 14آگوست
    -لندینگ در مونترال 11 اگوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

اون بخاطر اینه که آمریکا پزشک معتمد تو ایران نداره ولی کانادا داره و تا وقتیکه کانادا یه سیستم مهاجر گیری انبوه داره براش بهتره که تو هر کشوری این روش رو دنبال کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy
    اون بخاطر اینه که آمریکا پزشک معتمد تو ایران نداره ولی کانادا داره و تا وقتیکه کانادا یه سیستم مهاجر گیری انبوه داره براش بهتره که تو هر کشوری این روش رو دنبال کنه
    با Kazy موافقم.

ولي فکر کن چه بهشتي ميشد اگه کانادا هم يکي دو روزه ويزا مي داد.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)