صفحه 950 از 2682 نخستنخست ... 4508509009409419429439449459469479489499509519529539549559569579589599601000105014501950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,491 تا 9,500 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط katy1868888 نمایش پست ها
    (((( خدا عوضشونو بده با این زندگی که برای ما ساختن! اینه ارزش کارکردن و مزد زحمتکش ما قشر جوان جامعه!
    قشر زحمتکش؟
    ما دوتا دوست بودیم توی دانشگاه. من خیر سرم مهندس شدم و در شرکتهای بزرگ کار کردم دوستم بعد از دانشگاه ول کرد رفت دلال دلار شد توی بازار (حتی مغازه هم نداره)
    الان مقایسه ما دونفر خیلی جالبه !!!

Junior Member

در سایت کنپارس هم صریحا اومده که :
    قطع روابط سیاسی ایران و کانادا تاثیری بر مهاجرت ندارد
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

اكه دكتر نميكفت ما از نكراني حلاك ميشديم

دكتر برؤ دكتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    در سایت کنپارس هم صریحا اومده که :
    قطع روابط سیاسی ایران و کانادا تاثیری بر مهاجرت ندارد

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من خیلی ناراحتم الان از این ناراحتم که یک ایرانی هستم ....مثلا مهندس ....با این حقوقم نه میشه دلاری خرید نه چیزی پس انداز کرد ......نه امنیت کاری داریم نه اینده روشن..... اینم از پروسه مهاجرت ......من دیگه خسته شدم حقیقتا نمی دونم کی از ما بدشانس تره منظورم ما ایرانی ها ؟ .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوستان من خیلی ناراحتم الان از این ناراحتم که یک ایرانی هستم ....مثلا مهندس ....با این حقوقم نه میشه دلاری خرید نه چیزی پس انداز کرد ......نه امنیت کاری داریم نه اینده روشن..... اینم از پروسه مهاجرت ......من دیگه خسته شدم حقیقتا نمی دونم کی از ما بدشانس تره منظورم ما ایرانی ها ؟ .
    دوست عزیز متاسفانه همه دروضعیت مشابهی هستیم. .توانایی مالی روزبه روز ضعیف تر میشه وعملا درامد هر کدوم ازما فقط وفقط صرف هزینه های اولیه زندگی میشه. اما درعوض امیدوارم روزی که درکانادا هرکدوم از دوستان با مشکلی مواجه شد این دوران زجر آور تحمل زندگی دروطن رو فراموش نکنه.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه همه دروضعیت مشابهی هستیم. .توانایی مالی روزبه روز ضعیف تر میشه وعملا درامد هر کدوم ازما فقط وفقط صرف هزینه های اولیه زندگی میشه. اما درعوض امیدوارم روزی که درکانادا هرکدوم از دوستان با مشکلی مواجه شد این دوران زجر آور تحمل زندگی دروطن رو فراموش نکنه.
    کاملا موافقم و فکر کنم برای ما تجربه ای شد که دیگه پشت سرمون رو هم نگاه نکنیم... در ضمن دوستان اینقدر نا امید نباشید و من اعتقاد دارم شرایط بد آدمها رو مقاوم تر میکنه و تجربه های خوبی به ما میده... از صمیم قلب آرزو میکنم که از این شرایط خلاص شیم و اوضاع برای ما و همه هموطنانمون بهتر بشه
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

فاصله بین csq و مدیکال برای من 9 ماه بود. رشته من دیمند و 12 امتیازیست.
    csq: nov 2011
    medical: Aug 2012

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

سلام

دوست عزيز، لطفا اينقدر نا اميد نشو. همونطور که بچه ها گفتن، اين شرايط يکسان است براي همه ما. اين دقيقا همون حالتي که تو پروسه طولاني مهاجرت اتفاق مي افته و ما رو از پا مي اندازه اگه قوي نباشيم. بخش زيادي از زندگيمون رو بايد تو کانادا با سلامتي و موفقيت طي کنيم پس به حال و روز الانت بيشتر اهميت بده و نذار اين اتفاقات روت تاثير منفي بذاره.

من تو چند تا پست قبل تر هم نوشته بودم که "به اتفاقي که دست تو ازش کوتاهه ، چه در بوجود آوردنش چه در از بين بردنش، حسرت يا حرص نخور "

اينجوري فقط سلامتي روحي و جسمي خودت رو خراب مي کني.

منم مي دونم که اين شرايط به ضررمون تموم ميشه خيلي زياد، اما اميد داشته باش. آفتاب هميشه پشت ابر نمي مونه.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    خبرخوبی است, تبریک میگم . فایل نامبرشون چندم مارچ 2010 هست ؟
    من کامپیوتر may 2010 هستم بنظر با بی نظمی میشه روی 2 ماه دیگه برای مدیکال امید داشت؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

من همىشه خودمو ميزارم جايه يكى كه تا زه الان به فكر محاجرت افتاده بعد ش حالم بهتر ميشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)