صفحه 952 از 2682 نخستنخست ... 4528529029429439449459469479489499509519529539549559569579589599609619621002105214521952 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,511 تا 9,520 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نه دوست عزیز فدرال داره دندانپزشک ها رو همین طوری الکی ریجکت مییکنه به حساب و این حرفا هم ربطی نداره 2 تا از دوستای مارو که دقیقا دندانپزشک هم بودن ریجکت کردن به بهانه این که برای ما مسجل نشده که شما دندانپزشکی !!!!!! این داستان ماله 8-9 ماه پیش هست که شروع شده.به ما هک که کبکی هستیم ربطی نداره

Junior Member arash5051 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

باز هم ارسال مديكالها به خواب زمستوني رفته گويا
    امروز سايت دكتر... هم نامه هاي ارساليش خالي از مديكال هستش تو اين فروم هم كه فقط يك مديكال داشتيم برا فايل 2010 اميدوارم دوباره زودتر از خواب بيدار بشن چون فكر نميكنم تعدادي كه آپديت و مديكال دادند بتونه سهميه ويزاي امسالشون رو كاور بكنه!؟
    رشته ۱۲ امتیازی، فایل نامبر کبک آپريل ۲۰۱۱، سی اس کیو ۲۸مي ۲۰۱۲، فایل نامبر فدرال ۲۵ جولاي ۲۰۱۲ ،مدیکال ؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash5051 نمایش پست ها
    باز هم ارسال مديكالها به خواب زمستوني رفته گويا
    امروز سايت دكتر... هم نامه هاي ارساليش خالي از مديكال هستش تو اين فروم هم كه فقط يك مديكال داشتيم برا فايل 2010 اميدوارم دوباره زودتر از خواب بيدار بشن چون فكر نميكنم تعدادي كه آپديت و مديكال دادند بتونه سهميه ويزاي امسالشون رو كاور بكنه!؟
    بله دهه اول سپتامبر گذشت و خبري از مديكال نشد .

Senior Member

ظاهرا باید دنبال کشور دیگه ای برای اقامت باشیم چون با یکی دو تا آپدیت و مدیکال این صف به جایی نمیرسه. تا صف 2010 تموم بشه نوبت به 2011 برسه خدا میدونه چقدر طول میکشه؟! اینها که به قول خودشون جهان اولی هستن پس چطور نمیتونن یه برنامه ویزا رو سر و سامان بدن؟ یعنی تا این حد اوضاعشون داغونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    ظاهرا باید دنبال کشور دیگه ای برای اقامت باشیم چون با یکی دو تا آپدیت و مدیکال این صف به جایی نمیرسه. تا صف 2010 تموم بشه نوبت به 2011 برسه خدا میدونه چقدر طول میکشه؟! اینها که به قول خودشون جهان اولی هستن پس چطور نمیتونن یه برنامه ویزا رو سر و سامان بدن؟ یعنی تا این حد اوضاعشون داغونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    بله دهه اول سپتامبر گذشت و خبري از مديكال نشد .
    امیدوارم درحال بررسی آپدیت 3 ماهه دوم 2010 باشند وبزودی ارسال مدیکالها شروع بشه.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    نه دوست عزیز فدرال داره دندانپزشک ها رو همین طوری الکی ریجکت مییکنه به حساب و این حرفا هم ربطی نداره 2 تا از دوستای مارو که دقیقا دندانپزشک هم بودن ریجکت کردن به بهانه این که برای ما مسجل نشده که شما دندانپزشکی !!!!!! این داستان ماله 8-9 ماه پیش هست که شروع شده.به ما هک که کبکی هستیم ربطی نداره
    به تاپیک کبک ارتباط پیدا نمیکنه
    دوست خود من داروساز بود به همین شیوه ریجکت شد
    فدرال متاسفانه این عزیزان رو به بهانه مطابق نبودن سابقه کارشون با استانداردهای سایت یعنی داشتن خلاصه شرح وظایف و اینها رد کرد با این جمله که "مدارک شما، ما را قانع نکرد که به عنوان داروساز کار کرده اید"
    شاید اگه گواهی سابقه کار رو مثل کبک با شرح وظایف و بیمه و همراه با حکم کارگزینی یا قرارداد کاری و فیش حقوقی یا اسناد مالیاتی میفرستادن اینطور نمیشد، البته گفتم شاید
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

سلامٰ

بچه ها من دیروز یک موضوعی رو از شخصی شنیدم که می گفت گویا سفارت کانادا بخش فدرال در یکی از ماه های آگوست یا سپتامبر 2010 ، به علت تعمیرات تعطیل بوده و در نتیجه فایل فدرال برخی افراد که در ماه مورد نظر سی اس کیو گرفتن در ماه های دیرتری گرفته شده.

بازم تاکید می کنم که شنیدم

می خواستم بدونم این داستان صحت داره؟
    من فکر کنم تو امضای بچه ها دیدم که فایل فدرالشون تو ماههای آگوست و سپتامبره و به این موضوع شک دارم.

اگر صحت داشته باشه که پس بچه های سه ماهه سوم 2010 خیلی سریع کارشون درست میشه و میره تو سه ماهه چهارم به سرعت. امیدوارم.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    سلامٰ

بچه ها من دیروز یک موضوعی رو از شخصی شنیدم که می گفت گویا سفارت کانادا بخش فدرال در یکی از ماه های آگوست یا سپتامبر 2010 ، به علت تعمیرات تعطیل بوده و در نتیجه فایل فدرال برخی افراد که در ماه مورد نظر سی اس کیو گرفتن در ماه های دیرتری گرفته شده.

بازم تاکید می کنم که شنیدم

می خواستم بدونم این داستان صحت داره؟
    من فکر کنم تو امضای بچه ها دیدم که فایل فدرالشون تو ماههای آگوست و سپتامبره و به این موضوع شک دارم.

اگر صحت داشته باشه که پس بچه های سه ماهه سوم 2010 خیلی سریع کارشون درست میشه و میره تو سه ماهه چهارم به سرعت. امیدوارم.
    اینا همش در حد شایعه است. در مورد دفتر جدیدشون هم میگفتن از اول سپتامبر کار ها رو با سرعت انجام میده. دیدیم که شایعه ای بیش نبود. بهتر وقت خودمونو با این شایعات نگیریم.

كسي از دوستان تو مرحله اي كه منتظر مديكال هستن إيميل داده كه درباره وضعيت فايلش جويا شه؟ تو يه قسمت خوندم دوستي ميل داده و أونا جواب دادن كه تو قسمت بررسي بككراند هستيد، من ٦ ماه از فايل نامبرم ميكذره ٢ بار ميل دادم يه جواب اتوماتيك ميدن كه فايل شما تو نوبته به وقتش بررسي ميشه هيج اقدامي لازم نيست انجام بدي! ميخام بدونم بككراند و سكوريتي جك كه اينقدرم طول ميكشه يعني هنوز براي ما شروع نشده؟ اينطور كه مينويسن هنوز نوبت فايل ما نشده در صورتي كه خيليها با شرايط ما تو ايران مديكال كرفتن(ما از خارج از ايران أقدام كرديم) ممنون ميشم اكه كسي نظر يا تجربه اي داره
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Senior Member

با این سیستم دیمند و غیر دیمندی که راه انداختن حق غیر دیمند ها ضایع شد. همه میدونیم دیمند ها هم بی کارند اونجا. پس این چه سیستمیه؟!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)