صفحه 955 از 2682 نخستنخست ... 4558559059459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649651005105514551955 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,541 تا 9,550 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

به نظرتون یک برنامه زمان بندی در سفارت کانادا در آنکارا نیست؟ حتما یک برنامه ریزی هست و احتمالا بر مبنای کاهش سهمیه خاورمیانه و شمال آفریقا که یک سال پیش کبک اعلام کرد.در نهایت با یک سرعت خیلی کمی همگی مدیکال می گیریم اما باید روی سه تا پنج سال برای مدیکال فکر کرد. کسایی که اول 2010 هستند سه ساله و کسایی که عقب تر چهار سال و 2011 احتمالا پنج سال و شش سال شاید هم مشمول مرور زمان و دور ریختن پرونده ها. دوستانه می گم فقط فکر یک راه دیگه برای رفتن باشید و عمر هدر ندهید یا بیخیال تا خودش درست بشه. سهمیه خاورمیانه را در بیارید و ببینید چقدر سهمیه به ایرانی ها میرسه.......
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    خوشحالم که می بینم در کنار همه گفتگوهای مفید (چه سیاسی و چه اقتصادی) خبرهای خوب هم داریم میشنویم. برای من بالشخصه شنیدن این خبرهای خوب در واقع یه تلنگری برای آمادگی بیشتر برای کندن از اینجا و مهاجرت هست. (هر وقت از کلمه مهاجرت استفاده میکنم یاد سریال مهاجران ، دکتر و سگ آقای پتیبل می افتم. یادش بخیر)
    به نوبه خودم به اون عزیزانی که مدیکال گرفتن یا بهترش ویزا تبریک میگم. امیدوارم آمادگی رفتن رو داشته باشین. من که خودم حسابی کار دارم. فقط خدا رحم کنه که بتونم یه سر وسامونی بدم.
    راستی برای دلار من دارم روزی ، بطرز بسیار مضحکی ، 50 تا 100 بسته به درآمد و مخارجم میخرم. همین پیشنهاد رو برای دوستان گرامی دارم.
    خوش بحال شما که روزی علاوه بر مخارجتون 150 تا 300 هزار تومان میمونه!!!! ما از این شانسا نداشتیم که بتونیم بیاییم تو بازی.........
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_msh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامي
    با توجه به آمار سايت CIC تعداد افراد ايراني كه در بخش QSW فايل فدرال دريافت كرده‌اند (ديمند و غيرديمند) در سال 2010 و 2011 به شرح جدول زير است:

2010
    Q 1
    2010
    Q 2
    2010
    Q 3
    2010
    Q 4
    2010
    Total
    402 477 459 569 1907
    2011
    Q 1
    2011
    Q 2
    2011
    Q 3
    2011
    Q 4
    2011
    Total
    460 244 53 104 861

http://www.data.gc.ca/default.asp?la...4-C30F9F456690

حالا اگر فرضا يك سوم اين افراد در آن سال ديمند بوده باشند (چون از همه رشته‌ها متقاضي وجود داشت) و تاكنون ويزا دريافت كرده باشند و با توجه به تعداد زياد ديمندهاي سال 2012 كه در حال دريافت ويزا ميباشند.
    تعداد 725 ويزاي در نظر گرفته شده در اين بخش براي سال 2012 فقط به سه ماه اول سال 2010 خواهد رسيد. (اميدواريم)
    و اگر همين تعداد براي سالهاي بعد تعيين شود اين صف زودتر از انتهاي سال 2015 خالي نخواهد شد!!!!

درنتيجه بايد منتظر تعداد افراد در نظر گرفته شده براي اين بخش در سال جديد باشيم چرا كه سهميه 725 نفر در سال با اين اخبار جديد (كنترل بيشتر ايراني‌ها) كمتر هم خواهد شد.
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...s/economic.asp
    هم آمار و هم استدلالتون کاملا منطقی والبته کمی هم خوشبینانه است . با توجه به وضعیتی که شاهدش هستیم فکر میکنم در خوشبینانه ترین حالت و اگر اتفاقات غیر مترقبه دیگری پیش نیاد و سهمیه ویزا برای سالهای بعدی کمتر نشه کل پرونده های 2010 زودتر از اواسط 2014 به مدیکال نمیرسند و کل پرونده های 2011 هم زودتر از پایان 2015 دقیقا تقسیم بندی پرونده ها هم همونطوری که قبلا گفته بودم بصورت سه ماهه است . جز اینکه طبق نظر بعضی دوستان که بیش از اندازه خوش بین هستند ناگهان سفارت با یک کار محیر العقول و خارج از هرگونه سیستمی همه این پرونده ها رو تا پایان 2013 به مدیکال برسونه اونوقته که من به شانس ایمان میارم نه به منطق و حساب و کتاب.
    le score de la branche : Zéro
    B.F : Septembre 2011
    la délivrance de mise à jour à Paris :june 2013
    Medical : Septembre 2013

واقعا خیلی جالبه که همه فقط به فکر خودشون و رفتن هستن!! واقعا دلم داره واسه همه میسوزه ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، فامیل ، دوست و......) واقعا با این وضع کار و زندگی و اوضاع اقتصادی باید چیکار کنند و اصلا چیکار میتونن بکنن؟؟! نه آینده ای و نه تفریحی و نه.....هیچی ، یکمی امکانات و آسایش هم که با پول بدست میومد دیگه دیگه نمیشه داشت و تا چند وقت دیگه فقط باید به فکر سیر کردن شکمشون باشن!!!! این رفتن اصلا بهم نمیچسبه و همه فکرم اینجاس ....... هیچ کاری هم نمیشه کرد ، واقعا همه چی تاریکه تاریکه حییففففففففففففففف

Member sasa_msh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

عزیز برادر
    شما که الان مدیکال گرفتی باید تو قسمت مدیکال تا پاس رکوست باشی ولی
    آمار جداول بالا شامل افراد ديمند و غيرديمند میباشد و چون دیمندهای 2010 ویزا گرفتند آمار این جداول تقریبا یک سوم کمتر میشود.
    سهمیه سال 2012 هم برای QSW تعداد 725 تاست که به لطف شما دیمندهای 2012 نصف ظرفیتش پر میشه.
    الباقی هم فقط میرسه به افراد سه ماه اول سال 2010.
    حالا پیشنهاد میکنم ما 2010ی ها و 2011ی های غیردیمند برای بالا بردن سهمیه سال بعد باید به صورت گروهی و از هر طریقی به مسئولین اداره مهاجرت کبک یا فدرال اعتراض کنیم تا ظرفیت سال بعد افزایش یابد والا تا 2015 هم ویزا نمیگیریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    من که نفهمیدم چی نوشتی "حالا اگر فرضا يك سوم اين افراد در آن سال ديمند بوده باشند (چون از همه رشته‌ها متقاضي وجود داشت) و تاكنون ويزا دريافت كرده باشند و با توجه به تعداد زياد ديمندهاي سال 2012 كه در حال دريافت ويزا ميباشند.
    تعداد 725 ويزاي در نظر گرفته شده در اين بخش براي سال 2012 فقط به سه ماه اول سال 2010 خواهد رسيد. (اميدواريم)"

کلا استدلات شفاف نیست ؟؟؟
    در ضمن دیمند 2010 فکر نکنم مونده باشه و دیمند 2011 هم برای 2 ماه آخر 2011 هستش و از 2012 ، به بعد سروکله دیمنها پیدا میشه
    همراهی، همفكري، همبستگي و اتحاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    1400 میشه نگران نباش
    متاسفانه مطمئن باش بالا میره که پایین نمیاد.......

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_msh نمایش پست ها
    عزیز برادر
    شما که الان مدیکال گرفتی باید تو قسمت مدیکال تا پاس رکوست باشی ولی
    آمار جداول بالا شامل افراد ديمند و غيرديمند میباشد و چون دیمندهای 2010 ویزا گرفتند آمار این جداول تقریبا یک سوم کمتر میشود.
    سهمیه سال 2012 هم برای QSW تعداد 725 تاست که به لطف شما دیمندهای 2012 نصف ظرفیتش پر میشه.
    الباقی هم فقط میرسه به افراد سه ماه اول سال 2010.
    حالا پیشنهاد میکنم ما 2010ی ها و 2011ی های غیردیمند برای بالا بردن سهمیه سال بعد باید به صورت گروهی و از هر طریقی به مسئولین اداره مهاجرت کبک یا فدرال اعتراض کنیم تا ظرفیت سال بعد افزایش یابد والا تا 2015 هم ویزا نمیگیریم.
    سلام
    تا 1 ماه پیش که خبر دفتر دوم آنکارا بود ، همه خوشحال بودیم !!! ولی همه الان کلا ناراحت اونهم بطور شدید !! من که هفته پیش چند بار کارم به درمانگاه کشید !!!
    دوستان واقعا چه خبره !! ما همه آدمیم و این نگرانی خاطر اخیر در مورد security check ایرانیان که منجر به طولانی تر شدن بیشتر زمان پروسه مهاجرت میشه ، خیلی ازماها رو داغون کرده . واقعا باید چیکار کرد ؟
    کسی نظر خاصی داره ؟ آیا با گذشت 1 یا 2 ماه شرایط بهتر میشه ؟
    مثلا من که نوامبر 2010 ام ، واقعا باید تا اواسط 2014 صبر کنم ؟ یعنی 2 ساله دیگه از حالا ؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    تا 1 ماه پیش که خبر دفتر دوم آنکارا بود ، همه خوشحال بودیم !!! ولی همه الان کلا ناراحت اونهم بطور شدید !! من که هفته پیش چند بار کارم به درمانگاه کشید !!!
    دوستان واقعا چه خبره !! ما همه آدمیم و این نگرانی خاطر اخیر در مورد security check ایرانیان که منجر به طولانی تر شدن بیشتر زمان پروسه مهاجرت میشه ، خیلی ازماها رو داغون کرده . واقعا باید چیکار کرد ؟
    کسی نظر خاصی داره ؟ آیا با گذشت 1 یا 2 ماه شرایط بهتر میشه ؟
    مثلا من که نوامبر 2010 ام ، واقعا باید تا اواسط 2014 صبر کنم ؟ یعنی 2 ساله دیگه از حالا ؟
    مرسی
    دوست عزيز شرايط براي همه ما يكسانه و البته تحملش خيلي سخته بعد از اين همه در به دري تازه يه جورايي رسيديم سر خط ولي بايد به آينده اميدوار بود وبر خودمون مسلط باشيم و سعي كنيم بجاي دل بستن به معجزات و اتفاقات عجيب و غريب و توهمات خيلي خوش بينانه كه با گذشت زمان بيشتر به افسردگي و نا اميدي منجر ميشه تا اميدواري با حقيقت و اونچيزي كه داره اتفاق ميفته كنار بياييم. فعلا بايد اين حقيقت رو پذيرفت كه شرايط اصلا جالب نيست و امكان اين رو هم بايد داد كه بد تر هم بشه و همه اين عوامل و ماجراها از كنترل ما خارجه. پس به زندگيت با اميدواري البته نه از نوع كاذبش ادامه بده و به پروسه مهاجرتت به عنوان يك برگ برنده در آينده كه البته حتي ممكنه خداي ناكرده سوخت بشه نگاه كن نه به عنوان يك هدف تا ضربه روحي و جسمي نخوري.

سلام
    من فایلم رو 1ماه پیش آپدیت کردم کسی میتونه تخمین بزنه برای may 2010 کی مدیکال بیاد تو caips چیزی ننوشته بود

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط payam20002003 نمایش پست ها
    سلام
    من فایلم رو 1ماه پیش آپدیت کردم کسی میتونه تخمین بزنه برای may 2010 کی مدیکال بیاد تو caips چیزی ننوشته بود
    حدسم آخر مهر هست
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)