صفحه 956 از 2682 نخستنخست ... 4568569069469479489499509519529539549559569579589599609619629639649659661006105614561956 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,551 تا 9,560 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    حدسم آخر مهر هست
    سلام
    میدونم سوالم خنده دار و تکراریه .
    کسی میتونه تخمین بزنه برای نوامبر 2010 ( 3 ماهه چهارم) چه موقع update میاد؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

فامیل ما یکی دوساله رفته کانادا... یکی از این استانهای سردسیر.... گاهی که باهم حرف میزنیم فقط یک چیز به من میگه: "انرژی جمع کن"
    میگه تا میتونی پیاده روی کن.... ورزش کن... آرامش داشته باش... میگه به همه ی انرژی و اعصابت اینجا نیاز داری....
    میگه من کارم عقب افتاده بود و همه ش حرص میخوردم و همه ی انرژیم مصرف شد و وقتی اینجا اومدم دیگه انرژی نداشتم و همه ش از جون اضافه مصرف کردم!!!!!
    میگه این روزهای انتظار تموم میشه و اونوقت تازه میفهمی که چقدر بیخود و بیجهت اون همه انرژی مفید رو سوزوندی....
    این روزها برای همه ی ما سخته.. لحظاتی میرسه که من کلا از رفتن ناامید میشم... فکر میکنم حالا حالاها موندنی هستم و هیچ کس هم به من تضمین نداده که حتما میرم.... هزاران اتفاق میفته...
    یا به قول دوست باحالی یه سیب رو که میندازی بالا صاف میفته رو سرت!
    اما واقعیت اینه که کنترل استرس و داشتن آرامش و جمع کردن انرژی که قیمتی‌ترین کالای مهاجره دست خود ماست... کسی از بیرون به ما تزریق نمیکنه....
    یک زمانی هرچند به زور به شما داده شده... سعی کنید زبانتون رو تقویت کنید هرچقدر خوب هستید بهتر بشید...بدنتون رو قوی کنید... ورزش و پیاده روی هم روی اعصاب موثره هم آمادگی جسمی برای مراحل سخت بعدی پیدا میکنید. از بودن در کنار عزیزانتون لذت ببرید... در مورد کانادا حرف نزنید.
    مهاجرت میکنیم که زندگی بهتری داشته باشیم نه اینکه همین زندگی رو هم که داریم برای خودمون جهنم کنیم....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

دوستان من دیروز با وکیلم که تو کاناداست صحبت کردم (من که کار خاصی ازش ندیدم ولی میگن از معروفای این کاره) میگفت اینقدر نگران نباشید تمام این صحبتهای مربوط به بیشتر شدن فوکوس رو ایرانی ها برای کسایی هست که از طریق سرمایه گذاری اقدام کردن و شغل وابسته دارن .حتی میگفت به کار ایرانی های اسکیل ورکر بیشتر هم رسیدگی خواهند کرد ومیگفت دفتر ما همین امروز 7 تا ویزا گرفته .این حرفها کمی من را ارام کرد .واقعا امیدوارم که همه جیز به یک سمت خوبی پیش بره و همه از این شرایط نا امید کننده در بیایم .سعی کنید روحیتون را حفظ کنید.
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

کانادا اغلام کرده که پروند ه های مهاجرت رو خیلی دقیق بررسی میکنه که از دولتی ها نباشد (.حالا من نمدونم جه جور میخواد بفهمه) ولی این خبر خوبی نیست وقطعا فقط روشون نشده که بگن دیگه به ایرانی جماعت ویزا نمیدن
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Junior Member arash5051 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    کانادا اغلام کرده که پروند ه های مهاجرت رو خیلی دقیق بررسی میکنه که از دولتی ها نباشد (.حالا من نمدونم جه جور میخواد بفهمه) ولی این خبر خوبی نیست وقطعا فقط روشون نشده که بگن دیگه به ایرانی جماعت ویزا نمیدن
    دوست عزیز ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما لطفا وقتی خبری رو مینویسید منبع اون رو هم دقیقا ذکر کنید.
    باتشکر
    رشته ۱۲ امتیازی، فایل نامبر کبک آپريل ۲۰۱۱، سی اس کیو ۲۸مي ۲۰۱۲، فایل نامبر فدرال ۲۵ جولاي ۲۰۱۲ ،مدیکال ؟؟؟؟

Senior Member

رادیو فردا خبری رو از نقل یک روزنامه کانادایی (از قول وزیر مهاجرت کانادا) اعلام میکنه که کانادا نسبت به افرادی که وابستگی به دولت ایران دارند حساسیت بیشتری بخرج میده، بعد این میشه یک بیانیه از دولت کانادا (تا الان بطور رسمی چنین مطلبی عنوان نشده) . بعد تبدیل میشه به کل ایرانی ها و دیگه میرسیم به انتهای دنیا

اگر نمیخوان به ایرانیها ویزا بدن پس چرا توی این فروم و در بخش فدرال بخصوص بخش ویزا آفیش ورشو تقریبا هر روز حداقل 2 نفر هستند که پاس رکوئست میشن. این فروم هم خیلی بزرگ نیست پس باید افراد بیشتری در کل کشور هستند که متقاضی مهاجرتند و دارند ویزا میگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط payam20002003 نمایش پست ها
    سلام
    من فایلم رو 1ماه پیش آپدیت کردم کسی میتونه تخمین بزنه برای may 2010 کی مدیکال بیاد تو caips چیزی ننوشته بود
    آپديت شما در ماه جولاي بوده و باتوجه به اينكه در ايميل اشاره شده تا جهار ماه ديگه منتطر خبري از ما نباشيد پس حداقل تا نوامبر نبايد انتظار مديكال داشته باشيد من فكر ميكنم آخر2012مديكال شما مياد اما سهميه ويزاي شما از 2013حساب مي شود به عبارتي با توكل به خدا اوايل 2013ويزاتو مي گيرد

حساب ملت ازبعضي چيزهاجداست اين سخت گير و مصاحبه بيشتر به خاطر فرار م خ و استفاده از ويزاي سرمايه گذاري بوده خواهشاً زماني مي خواهيد حرف تحقير آميزي بزنيد حداقل به صورت جمع استفاده نكنيد

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    میدونم سوالم خنده دار و تکراریه .
    کسی میتونه تخمین بزنه برای نوامبر 2010 ( 3 ماهه چهارم) چه موقع update میاد؟
    مرسی
    بعد از اینکه مدیکال ما اومد یعنی اوایل آبان
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    راستی برای دلار من دارم روزی ، بطرز بسیار مضحکی ، 50 تا 100 بسته به درآمد و مخارجم میخرم. همین پیشنهاد رو برای دوستان گرامی دارم.
    روزی 50-100 دلار میشه ماهی 6 میلیون تومن! مطمئنید دلار زیمبابوه جمع نمی کنید؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)