صفحه 10 از 2682 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

خیلی عجله داری شما. صبور باش. رشته های Demand بحثشون جداس. برای سایرین از 8 تا 13-14 ماه طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    سلام

من رشتم کامپیوتر ( نرم افزار) است. تاریخ 2010/4/8 هم فایل نامبر فدرالم صادر شده. از دوستان کسی با رشته مشابه من , مدیکالش اومده؟ می خوام بدونم مدت زمان مدیکال برای من چقدر طول می کشه . ضمن اینکه یکی از دوستای من که در سوریه با هم برای فدرال اقدام کرده بودیم و dimond بود . مدیکالش هفته پیش ,یعنی در عرض 1/5 ماه صادر شده .

Junior Member BestFeel2001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Elmo Farhang Uni

سلام به همگی دوستان و تشکر بابت زمانی که برای این سایت و راهنمایی دیگران اختصاص می دید
    با اجازه بزرگترا، می خواستم خواهش کنم دوستان علاوه بر تاریخای انجام گرفتن هریک از پروسه ها، لطف کنن مدتی که هر پروسه طول کشیده رو هم بر حسب روز یا ماه بنویسن که امکان مقایسه سریع موارد وجود داشته باشه مثلاً A-B: 120 روز و .... البته نمی دونم شایدم قبلاً این کار انجام شده و من چون تازه واردم و همه جا رو کامل ندیدم، بر خورد نکردم

Member alinejad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer- Tehran

سلام به همه دوستان مهاجر ،

" نامه مدیکال ما پس از 1 ماه اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووومد.. ." عجب رکوردی زدیم به خدا...... خدایا ممنونتم
    تاریخ ها تو امضا هست.
    به امید موفقیت همه شما.
    No Pain , No Gain

نقل قول نوشته اصلی توسط alinejad نمایش پست ها

" نامه مدیکال ما پس از 1 ماه اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووومد.. ." عجب رکوردی زدیم به خدا...... خدایا ممنونتم
    تاریخ ها تو امضا هست.
    به امید موفقیت همه شما.
    سلام وتبریک
    دوست عزیز رشته شما چی بوده؟ چقدر سریع مدیکالتون اومده. لطفا توضیحات تکمیلی رو برامون بگید.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

درجواب من که پس این مدیکال چی شد حضرت سفارت کانادا در دمشق اینگونه آورده اند
    Please be advised that the application is in queue for review. When the application has passed the background check, medical instructions will be issued. In the meantime, if there is any change in the information submitted for the application please inform us as soon as possible.
    vive le québec

تاریخ ها تو امضا هست.
    به امید موفقیت همه شما.
    سلام و با عرض تبریک فراوان.
    شما حتما چون آن دیمند بودید 1 ماهه مدیکالتون اومده من 7 ماه تمام و 5 روزه که منتظر مدیکالم..........................

موفق باشید

Member alinejad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer- Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط roksana2009 نمایش پست ها
    سلام و با عرض تبریک فراوان.
    شما حتما چون آن دیمند بودید 1 ماهه مدیکالتون اومده من 7 ماه تمام و 5 روزه که منتظر مدیکالم..........................

موفق باشید
    سلام به دوستان،
    بله . رشته همسرم 12 امتیازی بود . ویو نشدیم و مصاحبه داشتیم... اینو گفتم چون دوستانی هم رشته خودمون هستندکه ویو شدند ولی 4-5 ماهه که مدیکالشون نیموده ...فکر میکنم که مصاحبه کردن هم مهمه..

به امید شنیدن خبر های خوب از شما دوستان.
    No Pain , No Gain

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام به دوستان،
    بله . رشته همسرم 12 امتیازی بود . ویو نشدیم و مصاحبه داشتیم... اینو گفتم چون دوستانی هم رشته خودمون هستندکه ویو شدند ولی 4-5 ماهه که مدیکالشون نیموده ...فکر میکنم که مصاحبه کردن هم مهمه..

به امید شنیدن خبر های خوب از شما دوستان.
    سلام دوست عزیز به امید شنیدن خبرهای خوب برای همه منتظرین مدیکال
    مصاحبه و امتیاز کسب شده و نمره زبان فرانسه کاملا در مدت زمان مدیکال موثر هستند و پرونده شما هم بر همین منوال بوده من عوامل موثر تو این پست 238 دسته بندی کردم هرچند از میزان تاثیر انها هنوز اطلاعات دقیقی نداریم
    پس از انجام مدیکال تجربیات خود را برای دوستان شرح دهید
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار دانشگاه اصفهان-ارشد نرم افزار امیرکبیر

سلام بچه ها. من 6/2009 مصاحبه قبول شدم و csq گرفتيم و 8/2009 هم فايل نامبر فدرال رو گرفتم. تا همين امروز (بیش از 11 ماهه) خبري از مديكالم نشده. من فوق نرم افزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudian نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من 6/2009 مصاحبه قبول شدم و csq گرفتيم و 8/2009 هم فايل نامبر فدرال رو گرفتم. تا همين امروز (بیش از 11 ماهه) خبري از مديكالم نشده. من فوق نرم افزارم
    سلام دوست عزیز

اگر دوستانی دارید که فایل نامبرشون حول و حوش شماست، به محض اینکه مدیکال یکی از اونها اومد ۱-۲ هفته صبر کنید اگر مال شما نیومد بهشون میل بزنید. در حال حاضر مدیکال بچه های جولای داره میاد. هنوز مال آگوستیها شروع نشده. شما تا ۱ سال صبر کنید و بعد باهاشون مکاتبه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)