صفحه 1002 از 2682 نخستنخست ... 250290295299299399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121052110215022002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,011 تا 10,020 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    به نظر من درست نيست که اينقدر صريح بگيم خبر درست نيست.

2 حالت وجود دارد:

1-خبر درست نيست و دوستمون زير بار نفرين ما منتظران قرار خواهد گرفت.

2-خبر درست است و در چند روز آينده از طرف ديگران هم تاييد ميشه.

پس بايد تا چند روز ديگه صبر کرد و حتي به دوستمون اجازه داد که بياد و از حرفش دفاع کنه.
    کلاً ما آدمهای باحالی هستیم، وقتی خبری نیست هی میایم مینوسیم که از آپدیت خبری نیست؟ مدیکال نیومده؟! اما وقتی یکی یه خبری میده سریع میگیم برو خالی نبند! بابا اگه یه خبری خلاف انتظار ما هست دلیل نمیشه که غلط باشه، شاید تحلیل ما غلط بوده، به قول دوستمون یک کم صبر کنید معلوم میشه درسته یا نه. اگر هیچی نمیگفت خوب بود؟ یه خبری بهش رسیده گفته.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    البته همین مهر ماه هم امکان داره اپدیت های جولای و اگوست سپتامبر شروع بشه.

چقدر بده که هیچ منبع موثقی برای مطمئن شدن از حداقل آمار سفارت وجود نداره از طرف خود سازمان مهاجرت ، چرا باید همه بشنوند ،حدس بزنن ، کار سختی هم نیت واقعاً ، چطوری ما تو این سایت تونستیم ویزا نما داشته باشیم میدونیم حدوداً تا کی Visa اومده اما سفارت هیچ جایی رو نداره که ادم چک کنه ، این قابل قبوله که نمی تونن بگن کی مدیکال میاد کی ویزا ( که من به شخصه قبول ندارم باید مشخص باشه) اما میتونن بگن x نفر تا تاریخ فلان از ایران تو این ماه ویزا گرفتن . بیخبری اخه دیگه حدی داره ! واقعا اگه در آینده در کانادا درگیر یه پروسه بشویم همین قدر بی خبر میگزارند همه رو؟ زورشون به مهاجرها رسیده!
    فدرال : MAY 2010
    مدیکال :29 َApril
    رشته : کامپیوتر
    متاهل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رساني شما. اگر يكي از دوستان اين تاپيك كه فايل نامبر سه ماهه سوم داشته باشه وبياد و آپديتش را اعلام كنه ديگه عالي ميشه .
    البته اين موضوع يك مزيت ديگه هم داره .......و اون اينه كه مديكال سه ماهه دوم بزودي زود در راه است .
    اي خداي بزرگ يك كاري كن تا موتور اين سفارت روشنه همه منتظران چشمشون به جمال مديكال روشن بشه ........آمين
    دوست
    عزیز خبر 99% موثقه ...ولی اطلاع از جزییات ندارم .اگه خبر جدیدی باشه حنما به اطلاع میرسونم

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط itunplqst نمایش پست ها
    دوستان طی خبری که از خارج فضای مجازی به دستم رسید و موثق هست ...امروز 2 نفر جولای و یکنفر اگوست 2010 غیر دیمند اپدیت گرفتند.....یعنی اپدیت 3 ماهه سوم 2010 شروع شد...
    قربان حالا که میبینید با گفتن این خبر چه آتیش و ولوله ای رو اینجا راه انداختین اگه واقعاً خبرتون موثقه لطف کنین شفاف و با ذکر مدرک دلیل این خبرتون رو اعلام کنین تا همگی از این نگرانی در بیاییم و بیخودی دلخوش نباشیم.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    این جریان آپدیت راست نیست چون هیچ کس دیگه ای چیزی نگفته-
    اقای محترم خبر درسته بنده در فیس بوک یه گروه 200 نفره منتطر مدیکال دارم .که هر لحظه خبر میدن.در ضمن عضو گروه های چند هزار نفره کبکی هستم و از وکیلم که پر کارترین وکیل ایران هست خبر میگیرم....و دوستان با ارتباط زیاد با مهاجران دارم اینجا هم تازه امدم ...برای افزایش اطلاعاتم........برای خوشحالی دوستان خبر گذاشتم اگر دوست نداشتین دیگه خبر نمیذارم........

دوست عزیز لطفا اسم پیجتون رو در فیس بوک بفرمایید ما هم بیاییم

اقای محترم خبر درسته بنده در فیس بوک یه گروه 200 نفره منتطر مدیکال دارم .که هر لحظه خبر میدن.در ضمن عضو گروه های چند هزار نفره کبکی هستم و از وکیلم که پر کارترین وکیل ایران هست خبر میگیرم....و دوستان با ارتباط زیاد با مهاجران دارم اینجا هم تازه امدم ...برای افزایش اطلاعاتم........برای خوشحالی دوستان خبر گذاشتم اگر دوست نداشتین دیگه خبر نمیذارم........
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

ببخشید من قصد توهین نداشتم چون شما گفتید از دوستان شنیدم منظورم این بود که درست نیستش حرف دوستان -اگهمطمن هستید وشما خودتان دیدید جای شک نمیذاره
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

itunplqst عزيز
    اينكه دوستان با نگارش هاي مختلف پيگيري مي كنند بخاطر اهميت موضوع است . اينجانب از همين جا از كليه دوستاني كه جهت كاهش استرس و ايجاد آرامش در زندگي ساير كه تحت شعاع امر مهاجرت قرار گرفته اطلاع رساني درست مي نمايند تشكر مي نمايم و از دوستاني هم كه اطلاع رساني مي كنند خواهش مي كنم كه با توجه به حساسيت موضوع در راستاي عدم تشويش در فروم و خويشتن داري ، اخبار را با ذكر منابع موثق اعلام فرمايند . زياده جسارت شد عذرخواهي مي نمايم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

اگه دوست عزیز ادرس سایت فیس بوک رو بده -ممنون میشییم
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Senior Member

دوست عزیز شما فرمودید که خارج از فضای مجازی این خبر رو گرفتید. پس حتما دوستی یا آشنایی اینو بهتون گفته. در صورت امکان اطلاعات بیشتری بزارید که بقیه هم استفاده کنند.

ممنون...
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)