صفحه 1003 از 2682 نخستنخست ... 3503903953993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131053110315032003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,021 تا 10,030 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    آخه فدات شم تو که این دوستمونو نمیشناسی. قبلا هم یه بار یه خبر الکی داده بود بعد گفت خالی بستم و به ریش هممون خندید. فک کنم از نوادگان همون چوپان دروغگوئه. ولی به هر حال بهتره فرض کنیم راس میگه تا واقعا مثل داستان چوپانه نشه.
    دوست عزیز.من تاحالا خبری تو صفحه نذاشتم.که حالا دروغ هم باشه.....لطفا اتهام نزنید.....این خبر رو یکی از دوستان که با چند هزار مهاجر ارتبا ط داره داده در ضمن 1% رو هم بخاطر راحتی وجدان در نظر گرفتم

Junior Member

جهت اطلاع دوستان این را هم بگویم که خانم ش با رشته صفر امتیازی 3 ماه قبل همراه با اپدیت 3 ماهه دوم 2010 اپدیت گرفت ..فایلش مال 8 جولای 2010 بود.که خودم ایشان را میشناسم...پس این تیوری را هم فراموش کنید که قبلا اصلا برای 3 ماهه سوم اپدیت نیامده.......دوستانی هم که فیس بوک خواستند montazeranvisa quebec

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

http://www.facebook.com/groups/190261654388311/

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    اگه دوست عزیز ادرس سایت فیس بوک رو بده -ممنون میشییم

دوستان راجب به آپدیت یه مطلبی بهتون بگم البته واسه کسایی که هنوز نفرستادن شاید بدردتون بخوره. تجربه شخصیمو میگم . من آپدیتمو 8 نوامبر 2011 گرفتم برای 2 تا دیگه از دوستام هم دقیقا در همون روز اومد . اون دوتا سریعا ظرف 3 روز سوپیشینه ترجمه شده رو گرفتن البته پارتی داشتن و 11 نوامبر فرستادن . اینو هم بگم که ما هممون وکیلمون 1 نفر بود . من نتوستم چون شهر دیگه بودم .اونا کرج بودن . آپدیت با ترجمه من 15 روز طول کشید تا مدارکمو بفرستم به وکیل و اونم بفرسته شد 5 دسامبر . با همین اختلاف 25 روز . الان یکیشون فروردین رفته کانادا . یکیشون مرداد رفت . ولی من تازه مدیکال گرفتم .توصیه میکنم وقتی آپدیت اومد سریعا بفرستین که اینجوری مثل من اینهمه معطل نشین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط itunplqst نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان این را هم بگویم که خانم ش با رشته صفر امتیازی 3 ماه قبل همراه با اپدیت 3 ماهه دوم 2010 اپدیت گرفت ..فایلش مال 8 جولای 2010 بود.که خودم ایشان را میشناسم...پس این تیوری را هم فراموش کنید که قبلا اصلا برای 3 ماهه سوم اپدیت نیامده.......دوستانی هم که فیس بوک خواستند montazeranvisa quebec
    ممنون از اطلاع رساني شما. تمام پستهاي قبلي دوستان صرفاٌ به خاطر اطمينان از ارسال آپديت سه ماهه سوم است. براي خيلي از اين دوستان اين موضوع زمانبندي كار ؛خريدن بليط و ....در چنين شرايطي كه دلار هر روز يا بهتر بگويم هر ساعت روند افزايشي دارد آسانتر مي كند .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    دوستان راجب به آپدیت یه مطلبی بهتون بگم البته واسه کسایی که هنوز نفرستادن شاید بدردتون بخوره. تجربه شخصیمو میگم . من آپدیتمو 8 نوامبر 2011 گرفتم برای 2 تا دیگه از دوستام هم دقیقا در همون روز اومد . اون دوتا سریعا ظرف 3 روز سوپیشینه ترجمه شده رو گرفتن البته پارتی داشتن و 11 نوامبر فرستادن . اینو هم بگم که ما هممون وکیلمون 1 نفر بود . من نتوستم چون شهر دیگه بودم .اونا کرج بودن . آپدیت با ترجمه من 15 روز طول کشید تا مدارکمو بفرستم به وکیل و اونم بفرسته شد 5 دسامبر . با همین اختلاف 25 روز . الان یکیشون فروردین رفته کانادا . یکیشون مرداد رفت . ولی من تازه مدیکال گرفتم .توصیه میکنم وقتی آپدیت اومد سریعا بفرستین که اینجوری مثل من اینهمه معطل نشین.
    دقيقاٌ درست است . فكر كنم دوستي دوشنبه اعلام كرد كه مديكال ايشان با تاريخ 24 مارس 2010 نيامده در صورتي كه دوست ايشان با همان تاريخ فايل نامبر در تاريخ 24 سپتامبر مديكال گرفتند واحتمالاٌٍ زمان رسيد مدارك اين دو نفر به سفارت با هم متفاوت بوده است..يعني هر كه زودتر آپديتش به سفارت برسه مديكالش پس از اتمام بررسي background check زودتر ارسال مي شود.

کاملا درسته
    یه مورد دیگه اینکه دوستان انتظار داران هرکی فایل فدرال داره مدیکال میگیره باید بیاد اینجا اعلام کنه، جامعه آماری این فروم بزرگ نیست ولی‌ می‌شه تا حدودی تعمیم داد، من شخصاً تا یه خبر مدیکال میبینم، برداشتم اینه که مدیکال زیادی صادر شده یا در حال صادر شدن هست، یه نمونه اینکه یکی از دوستان من با فایل نامبر مارچ ۲۰۱۰ وقتی‌ مدیکال گرفته به کسی‌ نمی‌گه که بعد از گرفتن ویزا همه رو سورپرایز کنه ولی‌ وقتی‌ قضیه لو رفت دیدیم بله ، تاریخ مدیکالش مال زمانیه که تازه اولین آپدیت برای آپریل ۲۰۱۰ توی این فروم اعلام شد یعنی‌ ۴۰ تا ۵۰ روز قبل از اینکه اولین خبر دریافت مدیکال ماه مارچ اینجا نوشته بشه،

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

دوست عزيز،من خودم كسي بودم كه از شما و خبرتون حمايت كردم، اما در نظر داشته باش كه خبري كه دادي دور از ذهن بوده و همه واسه همين واكنش نشون دادن، همين خبري هم كه الان گفتي دور از ذهنه. آخه اينجا بچه ها هم مثل شما با آدماي زيادي در ارتباطن و خبري از جولاي و ... نبوده اونم با سه ماهه دوم!!!!!!!!
    در هر صورت لطف مي كني اگه خبرهاي داغ و اميدواركننده خودت رو با توجه به ارتباطاتت با قطعيت و مستندات به ماهم بگي
    ویرایش توسط sebas : September 26th, 2012 در ساعت 09:47 PM
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

سلام به همه دوستان.
    در نامه مدیکال برای برادر من یه سری توضیحات در مورد کارش خواستند اگه کسی میدونه لطفاً راهنمایی کنه این جمله منظورش سابقه کاره مجدد یا خودش جزئیات کارشو توضیح بده.
    A detailed letter of reference for you from your Co
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    CSQ:may/2010, federal file : Juillet/2010-update : 25/Avril/2013, update delivered: 07/mai/2013 medical : le 13/08/2013,
    Pass Request : 17/01/2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    دوست عزيز،من خودم كسي بودم كه از شما و خبرتون حمايت كردم، اما در نظر داشته باش كه خبري كه دادي دور از ذهن بوده و همه واسه همين واكنش نشون دادن، همين خبري هم كه الان گفتي دور از ذهنه. آخه اينجا بچه ها هم مثل شما با آدماي زيادي در ارتباطن و خبري از جولاي و ... نبوده اونم با سه ماهه دوم!!!!!!!!
    در هر صورت لطف مي كني اگه خبرهاي داغ و اميدواركننده خودت رو با توجه به ارتباطاتت با قطعيت و مستندات به ماهم بگي
    دوستای عزیز توجه داشت باشید، کدوم دو پرونده شبیه هم هست که باید ارسال مدیکال و آپدیت به ترتیب باشه؟
    پرونده‌ها و آفیسرهای بررسی کنندهٔ پرونده‌ها کاملا فرق می‌کنن، پس طبیعی که حد اقل انتظار داشت باشیم ترتیب کامل رعایت نشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)