صفحه 1007 از 2682 نخستنخست ... 75079079579979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171057110715072007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,061 تا 10,070 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام نگران نباشید بزودی زود میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonata نمایش پست ها
    فایل نامبر من 25 مارچ و هنوز مدیکالم نیومده...
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

مبتونید وضعیت مارو ببینید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansour7833 نمایش پست ها
    دوستان عزيز ،

مدت زمان بين مديكال و پاس ريكوئست طي اين چند ماه اخير چطور بوده؟ اگه آماري از دوستان و اطرافيان داريد لطفا ذكر كنيد. مخصوصا دوستان ژانويه و فوريه 2010
    به اميد خبر هاي خوب خوب براي همه دوستان
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdel نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با این انتظار زندگیم داره زیر و رو می‌شه که میدونم واسه خیلی از شماها هم کم و بیش همینطوره. یک تصمیمی گرفتم که نمیدونم چقدر درسته می‌خوام راهنماییم کنید. من الان ایران نیستم، فایل نامبرم واسه ژولای ۲۰۱۰ هست و هنوز آپدیت نگرفتم. می‌خوام واسه تحصیلی‌ کانادا اقدام کنم مارث ۲۰۱۳ بهم میگن که پذیرش گرفتم یا نه و آگوست ۲۰۱۳ درس شروع می‌شه. حالا تا مارث ۲۰۱۳ مطمئن هستم که آپدیت رو گرفتم و شاید حتّی میدکل هم گرفته باشم ولی‌ اگه مدیکال ۹ ماه از الان طول بکشه (مثل وضعیت فعلی‌) اونوقت مدیکال تازه ژوئن میاد و آگوست شاید پاس ریکوئست بشم.
    ولی‌ من آوریل باید واسه ویزای تحصیلی‌ اقدام کرده باشم اگه پذیرش بگیرم، یعنی‌ زمانی‌ بین آپدیت تا مدیکال، یا مدیکال تا پاس ریکوئست..... اصلا مهم نیست بهم بگن خوب ویزا تحصیلی‌ بهت نمیدیم، چون در هر صورت تا آگوست که ایشالا من میرسه پام به کانادا و میرم درسم رو شروع می‌کنم.... ولی‌ آیا امکانش هست ویزا تحصیلی‌ بدن و سی‌ س کیو رو از زّم بگیرن؟؟؟؟؟؟ و بگن باید دوباره پرونده باز کنی‌؟؟؟؟؟ تورو خدا هرکی‌ میدون کمک کنه زندگیم داره تو غربت از هم میپاشه.....
    من اطلاعاتم کامل و دقیق نیست که بتونم راهنماییتون کنم ولی اگه من به جای شما بودم یه خورده دندون رو جیگر میذاشتم چون دیگه واقعاً چیزی تا خوان هفتم نمونده، گرفتن ویزای تحصیلی با برنامه ای که شما گفتین چندان تفاوتی با شرایط الان شما نداره.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

نوشته اصلی توسط mahdel
    سلام دوستان. من با این انتظار زندگیم داره زیر و رو می‌شه که میدونم واسه خیلی از شماها هم کم و بیش همینطوره. یک تصمیمی گرفتم که نمیدونم چقدر درسته می‌خوام راهنماییم کنید. من الان ایران نیستم، فایل نامبرم واسه ژولای ۲۰۱۰ هست و هنوز آپدیت نگرفتم. می‌خوام واسه تحصیلی‌ کانادا اقدام کنم مارث ۲۰۱۳ بهم میگن که پذیرش گرفتم یا نه و آگوست ۲۰۱۳ درس شروع می‌شه. حالا تا مارث ۲۰۱۳ مطمئن هستم که آپدیت رو گرفتم و شاید حتّی میدکل هم گرفته باشم ولی‌ اگه مدیکال ۹ ماه از الان طول بکشه (مثل وضعیت فعلی‌) اونوقت مدیکال تازه ژوئن میاد و آگوست شاید پاس ریکوئست بشم.
    ولی‌ من آوریل باید واسه ویزای تحصیلی‌ اقدام کرده باشم اگه پذیرش بگیرم، یعنی‌ زمانی‌ بین آپدیت تا مدیکال، یا مدیکال تا پاس ریکوئست..... اصلا مهم نیست بهم بگن خوب ویزا تحصیلی‌ بهت نمیدیم، چون در هر صورت تا آگوست که ایشالا من میرسه پام به کانادا و میرم درسم رو شروع می‌کنم.... ولی‌ آیا امکانش هست ویزا تحصیلی‌ بدن و سی‌ س کیو رو از زّم بگیرن؟؟؟؟؟؟ و بگن باید دوباره پرونده باز کنی‌؟؟؟؟؟ تورو خدا هرکی‌ میدون کمک کنه زندگیم داره تو غربت از هم میپاشه.....

سلام
    منم دقيقا شرايط شما رو دارم... يعني مو به مو.. فايل نامبر جولاي، زندگي تو غربت ، قصد ادامه تحصيل...
    مي خواستم هم شروع كنم پروسه اپلاي رو..
    نمي دونستم كه ممكنه مشكلي براي سي اس كيو داشته باشه... . فكر مي كردم فقط شانس ويزا ي تحصيلي گرفتن ممكنه كم باشه.. نمي دونستم مي تونه براي سي اس كيو مشكل دار باشه!!
    اگه كسي مي دونه جواب بده منم ممنون مي شم..

نقل قول نوشته اصلی توسط sonata نمایش پست ها
    فایل نامبر من 25 مارچ و هنوز مدیکالم نیومده...
    جالبه فايل فدرال منم ٢٥ مارچ هست و اپديت ١٣ دسامبر اومد ايشالا دوشنبه به بعد خبري بشه
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artimess نمایش پست ها
    جالبه فايل فدرال منم ٢٥ مارچ هست و اپديت ١٣ دسامبر اومد ايشالا دوشنبه به بعد خبري بشه
    منم 15مارچ هست و اپديت 13 دسامبر اومد

من که نفهمیدم تو ابن تاپیک چی بحث میشه دلار زمانهای دریافت و ارسال خوب اینارو تو امضاتون بزارید سوالای مهمو حذف میکنید اینا اوکی؟
    فایل نامبر: 2012 12mars زمان مصاحبه : 20juin 2012 acceptedارسال مدارک برای سیدنی: 2012 august 26 فایل نامبر فدرال : september 2012 26 فرستادن آپديت:3/06/2013فرستادن مدارك همسر براي مونترال:24/04/2013 تاريخ دريافت سي اس كيو: 25/09/2013مديكال:10/10/2013پاس ريكوئست+ and moved

سلام به همه دوستان
    امروز پول از ما بهترون 2700 شد و من به جنون رسیدم تصمیم گرفتم بیام اینجا ببینم چه خیره و پا روی قسمم بذارم چون فکر کردم حالا که اوضاع ..... اینجوریه خیلی هم گناه بزرگی نیست
    که من قسسم رو بشکنم .
    دیدم اووووووووووووووووو صفحات به 1019 تا رسیده . خب دعا میکنم این صفحات بزودی از بچه های قدیمی خالی بشه و بچه های تازه نفس بیان .اما من 12500 دلار توی سفارت دمشق امضا کردم و اووووووووووووووووونروزا نرخ پول از ما بهترون 970 تومن بود که قسمت ارزی بانک کشاورزی نرخ برابریشو زیر گواهی موجودی من تایید کرده بود که من اینقدر ریال دارم که با توجه به قیمت دلار روز تمکن مالی من میشود فلان دلار .حالا من باید موقع ورود 12500 تا رو ببرم ؟؟؟؟ فکر کردم با دوستان همدرد صحبت کردن بهتره .برای تک تک شما ها دعا میکنم.

Senior Member

ظاهرا این خبر رسیدن آپدیت جولای دروغ بوده متاسفانه!!! اینطور که از شواهد بر میاد با توجه به اینکه 3 ماه تا آخر سال 2012 مونده سفارت برای پرونده های 2010 کار زیادی قرار نیست انجام بده و سه ماهه چهارمی های 2010 اتوماتیک میرن به 2013. معلوم نیست واقعا چه خبره!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    یه چند ساعت زحمت بکشید بخوابید ، صبح همه جا میشه منبع دوست عزیز !!!!!!!! ما 2010 ها جزو خوش شانسهای روی کره زمین هستیم........
    از 2010 به بعد همه را خوش شانس بناميم ما 2011 ها ديگه آخرشيم .........

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)