صفحه 1010 از 2682 نخستنخست ... 105109109601000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201060111015102010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,091 تا 10,100 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    متاسفانه از اول اکتبر تمام ایرلاین ها تعغیر قیمت میدهند و احتمالا دیگه قیمت دلارشون به قیمت ارز دولتی نیست و به نرخ آزاد محاسبه میشه !!! و احتمالا بلیط تهران - مونترال از 1،600،000 به 2،600،000 افزایش پیدا میکنه...!!!
    قبلا گفتم ، این تاخیر کلا از نظر اقتصادی و زمانی و روحی و برنامه ریزی و .... به ضرر ما تموم شد و هیچ کاریش نمیشه کرد!!!!!
    قیمت بلیط رو بیخیال شین.کسی که میخواد بره کانادا یا هر جای دیگه اگر واقعا" لنگ 1000000-2000000 هست بهتره نره همینجا بمونه.البته من خودم پولدار نیستم اما واقعا با این قیمت دلار 1000000-2000000 هیچ چیزی نیست در مقابل این عمری که داره ازمون تلف میشه.

حدود 1 ماه پیش بود که با خوشحالی نوشتم " اینم از سپتامبر " !!! واقعا فکر میکردم قراره اینبار دیگه اتفاق خاصی بیوفته و دفتر دوم سفارت ( که اصلا معلوم نیست وجود خارجی داره !) بترکونه و کلی کار انجام بده ، ولی ..... بعد از حدود 30 ماه انتظار ، هر ماه میگم این ماه دیگه حتما شروع میشه !! ولی متاسفانه مثل اینکه سفارت سیاستی داره که ما از اون بی خبریم ! واقعا نمیدونم اصلا رفتنی هستیم یا نه ؟ و اگه هستیم کی؟!! این تاخیر از همه نظر ، به خصوص فکری و روانی تاثیر بدی رو همه گذاشته و امیدوارم که واقعا اگه قراره اوکی بشه ، هرچی زودتر معلوم بشه و نشه نوش دارو بعد مرگ سهراب!!!!!
    این هم از آخرین روز سپتامبر و بعد از 30 روز باز هم باید بگیم ( البته با یه لحن دیگه !!) : اینم از سپتامبر...............!!!
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    قیمت بلیط رو بیخیال شین.کسی که میخواد بره کانادا یا هر جای دیگه اگر واقعا" لنگ 1000000-2000000 هست بهتره نره همینجا بمونه.البته من خودم پولدار نیستم اما واقعا با این قیمت دلار 1000000-2000000 هیچ چیزی نیست در مقابل این عمری که داره ازمون تلف میشه.
    ما کلا همه چیز رو بی خیال شدیم!! و بحث 1 - 2 میلیون نیست و از نظر مالی خیلی بیشتر از اینا ضرر کردیم و این بحث ها رو هم که میکنیم ، واسه اینه که بیشتر ضرر نکنیم که آخرش میکنیم!!!!
    عمر هم که جای خود داره که متاسفانه خیلی الکی و بیخودی تو این 3 سال بخاطر نداشتن برنامه ( بعلت بلاتکلیف بودن و فکر کردن به اینکه تا 2-3 ماه دیگه میریم !!!) حروم شد!!!
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    حدود 1 ماه پیش بود که با خوشحالی نوشتم " اینم از سپتامبر " !!! واقعا فکر میکردم قراره اینبار دیگه اتفاق خاصی بیوفته و دفتر دوم سفارت ( که اصلا معلوم نیست وجود خارجی داره !) بترکونه و کلی کار انجام بده ، ولی ..... بعد از حدود 30 ماه انتظار ، هر ماه میگم این ماه دیگه حتما شروع میشه !! ولی متاسفانه مثل اینکه سفارت سیاستی داره که ما از اون بی خبریم ! واقعا نمیدونم اصلا رفتنی هستیم یا نه ؟ و اگه هستیم کی؟!! این تاخیر از همه نظر ، به خصوص فکری و روانی تاثیر بدی رو همه گذاشته و امیدوارم که واقعا اگه قراره اوکی بشه ، هرچی زودتر معلوم بشه و نشه نوش دارو بعد مرگ سهراب!!!!!
    این هم از آخرین روز سپتامبر و بعد از 30 روز باز هم باید بگیم ( البته با یه لحن دیگه !!) : اینم از سپتامبر...............!!!
    اتفاقا عملکرد سفارت تو سپتامبر خوب بود.... تو سپتامبر خیلی از سه ماه اول 2010 به مدیکال رسیدند، اگر همین جور پیش برند میشه امیدوار بود که زیر 36 ماه مدیکال بگیریم.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

هشدار : دوستان من امروز رفتم و بلیط خریدم مسئول آژانس گفت از دوشنبه افزایش نرخ عملی میشه.

با تمام احترامي كه براي نظرات دوستان دارم خواهش كينم اينقدر به مسئله دلار و بليط هواپيما نپرداريد ممكن است مشكل همه نباشد( قبلاً پيش بيني كردم)بنده زماني كه دلار 1800تومان بود از طريق همين فروم به دوستان توصيه نمودم 70درصد ارز مورد نياز خودرا بخرند و بقيه بتدريج تهيه نمايند شما دعا كنيد ارسال مديكالها سرعت پيدا كند اونوقت به هر وسيله ايي بوده وارد خاك كانادا مي شيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام. در نامه مدیکال من خواسته شده علاوه بر آزمایشات مدیکال، مبلغی تحت عنوان Right of Permanent Residence نیز پرداخت گردد. به لینک مربوطه که مراجعه کردم مبلغ آن 490 دلار کانادا عنوان شده که باید به شماره حسابی در یکی از بانکهای ترکیه (Garanti Bank) ارسال گردد. 2 تا سوال داشتم:
    1- آیا مهلت پرداخت این پول نیز همانند مهلت انجام آزمایشات مدیکال یک ماهه است؟
    2- آیا از ایران می تونم این پول را پرداخت کنم ؟ به چه صورت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک سیالات

درود برشما و تبریک زیاد.دیدم نوشته بودید اضافه کردن همسر به پرونده.میخواستم بدونم که بهترین موقع واسه این کار کی هست و چقدر به پروسه اضافه میشه چون منم مثل شما شش امتیازی هستم و فایل فدرالم Feb 2012 هست.و اینکه آیا شماوخانمتون به مصاحبه دعوت شدید؟مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک سیالات

درود برشما و تبریک زیاد جناب مهران.دیدم نوشته بودید اضافه کردن همسر به پرونده.میخواستم بدونم که بهترین موقع واسه این کار کی هست و چقدر به پروسه اضافه میشه چون منم مثل شما شش امتیازی هستم و فایل فدرالم Feb 2012 هست.و اینکه آیا شماوخانمتون به مصاحبه دعوت شدید؟مرسی [/QUOTE] .

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    سلام. در نامه مدیکال من خواسته شده علاوه بر آزمایشات مدیکال، مبلغی تحت عنوان Right of Permanent Residence نیز پرداخت گردد. به لینک مربوطه که مراجعه کردم مبلغ آن 490 دلار کانادا عنوان شده که باید به شماره حسابی در یکی از بانکهای ترکیه (Garanti Bank) ارسال گردد. 2 تا سوال داشتم:
    1- آیا مهلت پرداخت این پول نیز همانند مهلت انجام آزمایشات مدیکال یک ماهه است؟
    2- آیا از ایران می تونم این پول را پرداخت کنم ؟ به چه صورت؟
    در مورد مهلت پرداختش من مطمئن نیستم ولی فکر میکنم بهتره توی همون یکماه بفرستید
    برای پرداختش میتونید مانی اوردر بگیرید و پست کنید برای سفارت. من دیدم که توی این سایت می فروشن:
    http://irancanada.net/
    البته امیدوارم که تبلیغ نباشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)