صفحه 1041 از 2682 نخستنخست ... 415419419911031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511091114115412041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,401 تا 10,410 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام
    من که امروز دل به دریا دادم و رفتم بلیط لوفت آنزا برای یکم اکتبر 2013 خریدم 1.378.000 تومان (آخرین تاریخ ممکنه برای خرید ). (فایل فدرال 24 نوامبر 2010)
    برای چند نفر 33 ماهه ویزا اومده ، من هم گفتم 34 ماهه شاید برام بیاد . امیدوارم اشتباه نکرده باشم .
    تعجب میکنم چرا 2 هفته ای میشه سفارت رفته تو کما . هیچ خبری نیست !!!
    در مورد مدیکال و آپدیت درسته ولی درمورد پاس رکوئست دوباره شروع بکار شدن. دیروز 3 تا پاسرکوئست داشتیم.

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    در مورد مدیکال و آپدیت درسته ولی درمورد پاس رکوئست دوباره شروع بکار شدن. دیروز 3 تا پاسرکوئست داشتیم.
    اوضاع دیمندها خوبه و فکر نکنه برای ما ها اینطور ساکن بمونه فکر کنم هفته دیگه نوبت ماست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    اوضاع دیمندها خوبه و فکر نکنه برای ما ها اینطور ساکن بمونه فکر کنم هفته دیگه نوبت ماست
    با شما موافقم.

امیدوارم این پیش بینی درست باشه که بعد از تعیین تکلیف افرادی که مدیکال دادند برند سراغ افرادی که آپدیتشون رو ارسال کردند.
    بهرصورت امیدوارم این انتظار برای همه تموم بشه بخصوص افرادی مثل شما و پرهام که با وجود این تاخیر و فشار باز دارید به این فروم بطور اصولی کمک میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    گرچه من قصد راهنمایی ندارم و سوئ تفاهم نشه ولی مهرجان چقدر اظهار یاس ونا امیدی بابا جان بیخیال اگه اینقدر دچار یاس ونا امیدی هستی سلامتی واجب تر از همه چی هست میشه پرونده را کنسل کرد وراحت زندگی کرد.
    من اگه10 سال هم طول بکشه هستم دیگه آ ب از سرم گذشته چه1 وجب چه 10 وجب حالا هم دیگرنشده میشه استرالیا هم اقدام کرد فقط ا ز منبع موثق شنیدم که در اداره مهاجرت استرالیا کار میکنه که از 2014 قرار هست مهاجر ایرانی گرفته نشه پس این گوی و این میدان
    بحث یاس و ناامیدی نیست و اینکه آب از سر گذشته ، مطمئن باشید آب از سر خیلی ها گذشته!! بحث اینه که از اول سفارت یه برنامه و زمان خاصی رو واسه مهاجرت تعریف کرده بود و تمام دوستان رو این زمان برنامه ریزی کردند (( بگذریم از یه تعداد محدودی که اصلا هیچی واسشون مهم نیست و چیز خاصی از رفتن نمیخوان و اوضاع و احوالشون هم اینجا بدک نیست و انگیزه خاصی ندارند و اصلا نمیدونن واسه چی میخوان برن، جزء اینکه بگن ما هم رفتیم کانادا!!)) و خیلی از موقعیتهای زندگیشون رو از دست دادند و بیشتر ماها هم جزو گروه سنی 28 تا 34-35 سال هستیم که هرچه زودتر باید مسیر کاری و زندگی مشخص بشه و بتونیم زودتر بیوفتیم رو یه روال عادی ، وگرنه بله شما 10 سال دیگه هم میتونید برید ولی به چه عنوانی؟!! اگه مجردی و میخوای رسیدی خارج علاوه بر روال عادی کار و درس یه تفریحی هم داشته باشی ، که مطمئن باش از 10 نفر شاید یکی نگات کنه!!! اگر هم میخوای بری درس بخونی که مغز آدم اون کشش دوران قبل رو نداره!! اگر هم میخوای کار کنی و پیشرفت کاری ، که وقتی واسه این پروسه نمونده و باید نهایتا تو همون سطح متوسط رو به پایین بمونی و .....!!!
    ( مثل این میمونه که من به شما بگم یه مقدار پول به من بده ، من تا 3-4 سال دیگه بهت یه خونه میدم. شما هم میری ازدواج میکنی به امید اینکه خونه داری، ولی هیچ خبری از من نمیشه و هی امروز و فردا کنم!! حالا فکر کن که تو این اوصاف بچتم بدنیا میاد!!!! حالا من هی بگم بابا چرا اعصلبتو خورد میکنی ؟! من که در نرفتم ، حالا 10 سال دیگه بهت خونه میدم ، چه فرقی میکنه! ؟ تو که آب از سرت گذشته!!!!!!!! یکم دیگه صبر کن........ بنظرت دیگه اون خونه بدردت میخوره ؟؟ یا اصلا دیگه بهتم بدن واست هیجان انگیزه؟ باید تو همون 2-3 سالی که برنامه ریزی کرده بودی میدادند نه حالا که بچت میخواد بره دانشگاه!!!!!!!!!!)
    پاشا جان منم قصد راهنمایی نداشتم ، یه وقت سوء تفاهم نشه............... ولی مطمئن باش اگر کسی واقعا بخواد بره و از شرایط اینجاش راضی نباشه و رو این زمان 17-18 ماه سفارت حساب باز کرده بوده باشه ، خیلی بیشتر از اونی که فکر میکنید داره ضربه روحی میخوره و متاسفانه هیچ کاری هم نمیشه کرد.!!!!
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط auadl8 نمایش پست ها
    من نخریده ام دارم زندگی رو با دلار 2500 به بالا تنظیم میکنم چون وقت زیادی هم داریم تا اومدن ویزا عجله ای نیست .
    به جز شما فكر مي كنم دوستان كمي هستند كه فايل نامبر ژانويه 2011 را دارند و بيشتر دوستان فايل نامبرشون از اول فوريه 2011 شروع ميشه (ما فايل نامبر فوريه 2011 داريم)و با توجه به وضعيت موجود ما نمي توانيم اقدامي جهت خريد بليط داشته باشيم.

Junior Member

من وقتی مدارک فدرال رو ارسال کردم فرمها الکترونیکی شده بود راستش بررسی مدارک الکترونیکی باعث سرعت گرفتن کار ها میشه و این رو توی ارسال مدیکال های دوستان عزیز دیمندی 2011 و 2012 همه دیدیم میخوام بدونم این فرم های الکترونیکی از چه ماهی به بعد توی چرخه وارد شدن فکر کنم از اون تاریخ به بعد مدیکالها و ویزا ها خیلی سریعتر صادر بشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط auadl8 نمایش پست ها
    من وقتی مدارک فدرال رو ارسال کردم فرمها الکترونیکی شده بود راستش بررسی مدارک الکترونیکی باعث سرعت گرفتن کار ها میشه و این رو توی ارسال مدیکال های دوستان عزیز دیمندی 2011 و 2012 همه دیدیم میخوام بدونم این فرم های الکترونیکی از چه ماهی به بعد توی چرخه وارد شدن فکر کنم از اون تاریخ به بعد مدیکالها و ویزا ها خیلی سریعتر صادر بشه
    از پرونده های ژانویه و فوریه 2011 تا حالا نشنیده بودم که فرم های فدرالشون الکترونیکی بوده باشه.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    از پرونده های ژانویه و فوریه 2011 تا حالا نشنیده بودم که فرم های فدرالشون الکترونیکی بوده باشه.
    من زمانی که ازدواج کردم و مجدد برای خودم و همسرم سی اس کیو گرفتم زمانی بود که مصاحبه ها تعطیل بود و در قسمت فدرال هم فرم الکترونیک با بارکد 008 پر کردم هم مدارک جدید اضافه شده بود و کسی در اپلای ابرود مثل این فرم را پر نکرده بود.اگوست 2011 این فرم جدید بارکد دار را پر کردم.پس این موضوع شامل بچه های مصاحبه ترکیه می شود.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    به جز شما فكر مي كنم دوستان كمي هستند كه فايل نامبر ژانويه 2011 را دارند و بيشتر دوستان فايل نامبرشون از اول فوريه 2011 شروع ميشه (ما فايل نامبر فوريه 2011 داريم)و با توجه به وضعيت موجود ما نمي توانيم اقدامي جهت خريد بليط داشته باشيم.
    من هم با شما موافقم البته یادم می آد یکی دو نفر از بچه های این سایت مصاحبشون برا 28 ژانویه بود ولی خب عمدتا اکثر فایل نامبرهای 2011 از فوریه شروع می شن.

سلام به همه دوستان عزیز راستش من تو همه مراحل فرستادن مدارکم تنها بودم و با پرسش و کمک گرفتن از امسال این سایتها کارامو کردم برای همین بازم ممنونم از همه.
    سوالم اینه زمان تقریبی اجازه موندن تو ایران بعد از گرفتن ویزا چند وقته یعنی حدودا چقدر تاریخ انقضا داره 2 اینکه کسی از بچه ها میتونه مرجع فارسی برای عضو شدن تو انجمن پرستاری کبک قبل از رفتن به من معرفی کنه مرسی
    ویرایش توسط nursenazari : October 11th, 2012 در ساعت 07:07 PM
    فایل نامبر: 2012 12mars زمان مصاحبه : 20juin 2012 acceptedارسال مدارک برای سیدنی: 2012 august 26 فایل نامبر فدرال : september 2012 26 فرستادن آپديت:3/06/2013فرستادن مدارك همسر براي مونترال:24/04/2013 تاريخ دريافت سي اس كيو: 25/09/2013مديكال:10/10/2013پاس ريكوئست+ and moved

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)