صفحه 1042 از 2682 نخستنخست ... 425429429921032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521092114215422042 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,411 تا 10,420 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام امروز هم خبري از مديكال نشد من با فايل فدرال ٢٥ مارچ ٢٠١٠ همچنان منتظر مديكال اميدوارم هفته هاي پيش رو خبري بشه و ارسال مديكال سرعت بگيره من دقيقاً يك ماه ديگه سي اس كيو تمام ميشه به اميد خبرهاي خوب
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

فوریه و ژانویه هم فکر کنم همشون مدیکال نگرفتن. اونا بعضی هاشون در ماه 30 مدیکال گرفتن و شما هنوز تا آخر اکتبر هم بگیرید میشید ماه 30 . هرچند میگم فکر میکنم هنوز بچه هایی هستن از ماه 1 و2 در این فروم که مدیکال نگرفتن . شاید هم اشتباه کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط artimess نمایش پست ها
    سلام امروز هم خبري از مديكال نشد من با فايل فدرال ٢٥ مارچ ٢٠١٠ همچنان منتظر مديكال اميدوارم هفته هاي پيش رو خبري بشه و ارسال مديكال سرعت بگيره من دقيقاً يك ماه ديگه سي اس كيو تمام ميشه به اميد خبرهاي خوب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط lawless نمایش پست ها
    من اگه میدونستم داستان قراره اینطوری بشه ، همون موقع مثل خیلی ها یه مدرک شیمی یا آمار می خریدم و الان یه مدرک دانشگاهی هم از کانادا داشتم!!!!!!
    واقعا بعضی موقع ها که میشینم فکر میکنم و یا واسم از بچه هایی که الان کانادا هستند ایمیل میاد ، تا .... میسوزم که چقدر باید تبعیض باشه و بد شانسی!! ( الان دوستان میگن که شما که از اول میدونستید کارای دیمندها زودتر انجام میشه!!، بله میدونستیم همون طور که اونا 5-6 ماهه میرفتن ، قرار بود ما هم 17-18 ماه بعد از مصاحبه بریم ، نه اینکه.............!) الان اون بچه ها کجا هستند و دارن چیکار میکنن و ما چی!! اصلا اونا تو عمرشون اسم اپلای ابرود و سلام کبک و سایتهای نرخ $ و چک کردن ایمیل و......نمیدونن و بدون هیچ فکر و استرسی تمام برنامه هاشون حل شد!!!! واقعا نمیدونم چی بگم!!!؟ولش کن.................

کاملا درست میگید من یکی از دوستام هست که پرستار الان هم منتطرپاس ریکوئست هست کل پروسش 4.5 ماه شده از فایل فدرال , اون اصلا نمی دونه اپلای ابراد ,سلام کبک و خیلی از استرس های ما چی هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

سلام به دوستان و با آرزوی موفقییت برای همه یک سوال داشتم .اگه بتونم جاب آفر از یک داروخانه در مونترال بگیرم آیا در تسریع پرونده من تاثیری داره؟و آیا مراحل اداری جاب آفر برای اون شخص خیلی زحمت داره؟ و حتما باید در زمینه رشته خودم باشه یعنی مترجمی زبان ابگلیسی ؟لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    سلام به دوستان و با آرزوی موفقییت برای همه یک سوال داشتم .اگه بتونم جاب آفر از یک داروخانه در مونترال بگیرم آیا در تسریع پرونده من تاثیری داره؟و آیا مراحل اداری جاب آفر برای اون شخص خیلی زحمت داره؟ و حتما باید در زمینه رشته خودم باشه یعنی مترجمی زبان ابگلیسی ؟لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون
    بله تاثیر داره ولی راستش به این راحتی ها هم که فکر می کنید نیستش و به راحتی صادر نمی شه.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    ممکنه گرفتن job offer نسبتاً راحت باشه اما تأییده این offer توسط اداره منابع انسانی کانادا یک پروسه حقوقی و نسبتاً هزینه بر میباشد. خلاصه کار هر کسی نیست و معمولاً یک وکیل بایستی کارهای مربوط به این تاییده رو دنبال کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط nursenazari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز راستش من تو همه مراحل فرستادن مدارکم تنها بودم و با پرسش و کمک گرفتن از امسال این سایتها کارامو کردم برای همین بازم ممنونم از همه.
    سوالم اینه زمان تقریبی اجازه موندن تو ایران بعد از گرفتن ویزا چند وقته یعنی حدودا چقدر تاریخ انقضا داره 2 اینکه کسی از بچه ها میتونه مرجع فارسی برای عضو شدن تو انجمن پرستاری کبک قبل از رفتن به من معرفی کنه مرسی
    اعتبار ویزا یکسال از تاریخ مدیکاله

Junior Member houmandxb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,Amirkabir university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    اوضاع دیمندها خوبه و فکر نکنه برای ما ها اینطور ساکن بمونه فکر کنم هفته دیگه نوبت ماست
    ما که امروز ۳۰ ماه رو رد کردیم امیدوارم خبری بشه
    Réception: 2009/09/16,ND: 2009/11/01
    CSQ: 2010/04/11,ND du Fédéral: 2010/04/12
    Deuxième mise a jour reçu à Paris le 2013/04/15
    Médical reçue le 05.07.2013,médical délivré à Paris le 15.07.2013 PR le 23.08.2013 Visa imprimé le 03.09.2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط houmandxb نمایش پست ها
    ما که امروز ۳۰ ماه رو رد کردیم امیدوارم خبری بشه
    فکر کنم باید 1 جشن 30 ماهگی بگیریم.در دستور العملی که سفارت به دوستانی که ویزا میگیرند می ده در یک بند نوشته در وقت صدور ویزا نباید CSQ از تاریخش گذشته باشه و ربطی به تمدید آن هم نداره پس میشه امیدوارم بود در 6 ماه آینده ویزا گرفت

با سلام
    در متن CSQ ما هم نوشته 36 ماه اعتبار ، تا امروز که در خدمت شما منتظران هستیم 29 ماه را در انتظار گذراندیم . فقط با این اوضاع و احوال ترکیه و سوریه خدا کنه وضع بدتر از این نشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)