صفحه 1043 از 2682 نخستنخست ... 435439439931033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531093114315432043 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,421 تا 10,430 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    فکر کنم باید 1 جشن 30 ماهگی بگیریم.در دستور العملی که سفارت به دوستانی که ویزا میگیرند می ده در یک بند نوشته در وقت صدور ویزا نباید CSQ از تاریخش گذشته باشه و ربطی به تمدید آن هم نداره پس میشه امیدوارم بود در 6 ماه آینده ویزا گرفت
    یعنی CSQ از وقتش بگزره دیگه ویزا نمییدن همه چیز میره هوا ؟ بعضی ها میگن خودشون تمدید میکنن !!؟
    ویرایش توسط mehdikaveh : October 12th, 2012 در ساعت 12:23 PM

Junior Member Q_Lily_Q آواتار ها

این هفته هم گذشت و خبری نشد!
    Medical: 28 June, Up to date: 14 May, FFN:1 Nov 2010 ,
    PR; 27 Sep
    !la vie a toujours raison d’attendre et moi j’ai passé ma vie à attendre

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    یعنی CSQ از وقتش بگزره دیگه ویزا نمییدن همه چیز میره هوا ؟ بعضی ها میگن خودشون تمدید میکنن !!؟
    نه منظورم اینه قبل تمدید آن ویزا داده میشه البته منبع را فردا آپلود میکنم شاید تحلیل من اشتباه باشه

Junior Member

Thumbs down پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان عزیز چنانچه شخصی در سی ماهگی انتظار دریافت مدیکال باشه و آپدیتش رو هم گرفته باشه و با این اوضاع و احوال احتمال بده که تا پایان سال 91 حداقل مدیکالش رو بگیره به صلاحش هست که از الان واسه تیر یا مرداد 92 بلیطشو بخره تا بلیطا گرون نشده؟؟؟؟؟ البته بعضی ها می گن فرقی نمی کنه کی بخری چنانچه قیمتها تغییر کنه شماها هم باید مابه التفاوتش رو بدید؟ بعضی ها هم می گن که از آژانسهای هواپیمایی سوال کردن بهشون گفتن در صورتیکه تاریختون رو تغییر بدین باید مابه التفاوت بدین؟ می شه راهنمایی کنین و گروهی رو از نگرانی و اشتباه برهانید... با آژانسا که صحبت می کنیم هر کدومشون یه حرفی می زنند... قربون شکل ماه همتون
    (((گروه منتظران ویزا مونترال در فیس بوک)))

Junior Member

چرا یک ماه دیگه دوست عزیز؟ مگه 25 مارج نیستید؟ اینکه می شه فقط سی و یک ماه. نه سی و پنج ماه... مگر اینکه فاصله 4 ماهه ای بین دریافت سی اس کیو و دریافت فایل فدرالتون داشته باشید. برای این گفتم که من خودمم یک ماه بعد از شما فایل نامبر فدرال گرفتم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gahraman نمایش پست ها
    دوستان عزیز چنانچه شخصی در سی ماهگی انتظار دریافت مدیکال باشه و آپدیتش رو هم گرفته باشه و با این اوضاع و احوال احتمال بده که تا پایان سال 91 حداقل مدیکالش رو بگیره به صلاحش هست که از الان واسه تیر یا مرداد 92 بلیطشو بخره تا بلیطا گرون نشده؟؟؟؟؟ البته بعضی ها می گن فرقی نمی کنه کی بخری چنانچه قیمتها تغییر کنه شماها هم باید مابه التفاوتش رو بدید؟ بعضی ها هم می گن که از آژانسهای هواپیمایی سوال کردن بهشون گفتن در صورتیکه تاریختون رو تغییر بدین باید مابه التفاوت بدین؟ می شه راهنمایی کنین و گروهی رو از نگرانی و اشتباه برهانید... با آژانسا که صحبت می کنیم هر کدومشون یه حرفی می زنند... قربون شکل ماه همتون
    (((گروه منتظران ویزا مونترال در فیس بوک)))
    دوست عزیز وقتی شما بلیطی رو بخرید مثلا برای 1 سال دیگه اگر هم قیمتها تغییر کنه که اون ایرلاین که دیگه بهتون زنگ نمی زنه که بلیطتون کنسله باید بیاین گرونتر بخرین؟!!! یکم فکر کنید کاملا مشخصه. در صورتی هم که تاریخ رو عوض کنید خب مطمئنا قیمت رو به نرخ روز و تاریخ جدید براتون محاسبه می کنند.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    نه منظورم اینه قبل تمدید آن ویزا داده میشه البته منبع را فردا آپلود میکنم شاید تحلیل من اشتباه باشه
    آهان این که درسته منم کیس زیاد دیدم تا اومده EXPIRE CSQ بشه مدیکال اومده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی شما بلیطی رو بخرید مثلا برای 1 سال دیگه اگر هم قیمتها تغییر کنه که اون ایرلاین که دیگه بهتون زنگ نمی زنه که بلیطتون کنسله باید بیاین گرونتر بخرین؟!!! یکم فکر کنید کاملا مشخصه. در صورتی هم که تاریخ رو عوض کنید خب مطمئنا قیمت رو به نرخ روز و تاریخ جدید براتون محاسبه می کنند.
    حتی با تغییر تاریخ هم لزومی به پرداخت هزینه اضافی حتی با تغییر قیمتها نیست. من این مورد رو از نمایندگی Qatar پرسیدم. دلیلش هم پرداخت کامل مبلغ بلیط به دلار در زمان خرید بلیط هست.
    بعنوان مثال وقتی شما بلیط یکی از پروازهای خارج رو خریداری میکنید، هزینه دلاری به ریالی تبدیل و مبلغ رو به ریال پرداخت میکنید و تمام.
    متاسفانه آزانسها در این زمینه کاملا بد عمل میکنند. بعنوان نمونه یکی از آژانسها مدعی شده بود همه اونهایی که برای بار اول میخواند ایران رو ترک کنند، حتی با ویزا اقامت باید بلیط دو طرفه بگیرند و طرف دوم رو در فرودگاه مبدا با درنظر گرفتن 70 درصد خسارت پس بگیرید. حتی مدعی شد با فردی در دفتر اصلی qatar صحبت کرده وقتی اصرار کردم اسمش رو بدید که خودم هم تماس بگیرم زد زیر حرفش و گفت که با اونها تماس نگرفته و با هما تماس گرفته.

Junior Member

سلام كسي مي دونه ويزايي كه ميدن ٦ ماهست يا ١ ساله؟
    Federal File No. & ‍CSQ : May 19, 2010
    Update : April 11,2013Medical: June 25, 2013
    Pass Request: August 13,2013

Post پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz_N نمایش پست ها
    سلام كسي مي دونه ويزايي كه ميدن ٦ ماهست يا ١ ساله؟
    به پست 10625 مراجعه کنید جواب سوالتونو می گیرید.
    رشته 6 امتیازی مترجمی زبان فرانسه ،ارسال مدارک SEP 2010 دریافت فایل نامبر OCT 2010 دریافت نامه مصاحبه 17MAY2012 ،تاریخ مصاحبه 01AUG2012،قبول-فرانکوفن فایل نامبر فدرال: 2012 sep

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)