صفحه 1045 از 2682 نخستنخست ... 455459459951035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551095114515452045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,441 تا 10,450 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط faridkaveh نمایش پست ها
    مرسی ولی میترسم باطل شدن csqکار دستمون بده
    تا حالا مشکلي پيش نيومده، از الان به بعد هم اميدواريم که پيش نياد.

اين بحث تکراريه و کلي هم اساتيد روش نظر دادن که در نهايت به اين نتيجه بالايي رسيديم.

پس نگران نباش
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member

دوستان البته درسته كه ما (من و همسرم) ديروز csq گرفتيم و الان خيلى زوده برا اين حرفا، اما مى خوام بدونم اگر شركتى من رو از نظر فنى قبول كنه و من بخوام هزينه هاى مربوط به اداره مهاجرت رو بدم تا اون حاضر باشه دنبال كارهاى مهاجرتم بره، اين هزينه ها چقدره؟
    متشكرم

Junior Member

سلام دوستان. ما تازگی پاسپورت جدید گرفتیم. به نظر دوستان با توجه به اینکه ممکنه به زودی مدیکالمون بیاد (البته امیدواریم) این تغییر رو چه جوری اطلاع بدیم بهتره؟ از اونجایی که دیمند و با فابل نامبر اوریل 2011 هستیم به احتمال زیاد آپدیت و مدیکال با هم صادر میشه. منتظر مدیکال بمونیم و با آپدیت بفرستیم یا الان ایمیل یا پست کنیم؟ کسی در این مورد تجربه ای داره؟ نمیدونم این ایمیلها رو جواب میدن یا نه.
    پیشاپیش ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar9 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما تازگی پاسپورت جدید گرفتیم. به نظر دوستان با توجه به اینکه ممکنه به زودی مدیکالمون بیاد (البته امیدواریم) این تغییر رو چه جوری اطلاع بدیم بهتره؟ از اونجایی که دیمند و با فابل نامبر اوریل 2011 هستیم به احتمال زیاد آپدیت و مدیکال با هم صادر میشه. منتظر مدیکال بمونیم و با آپدیت بفرستیم یا الان ایمیل یا پست کنیم؟ کسی در این مورد تجربه ای داره؟ نمیدونم این ایمیلها رو جواب میدن یا نه.
    پیشاپیش ممنون از کمکتون
    با مدیکال اعلام کنید .خیلی حساس نیستند
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

امروز خوندم یک نفر با فایل 2010.2.15 و غیر دیمند با فاصله 35 روز از مدیکالشون پاس ریکویست شدن
    منبع Montazeranvisa Quebec

نقل قول نوشته اصلی توسط bvaziri نمایش پست ها
    امروز خوندم یک نفر با فایل 2010.2.15 و غیر دیمند با فاصله 35 روز از مدیکالشون پاس ریکویست شدن
    منبع Montazeranvisa Quebec
    یعنی جدیدا فاصله مدیکال تا پاس ریکوست انقدر کم شده؟ اگه اشتباه نکنم این اواخر تا 6-5 ماهم طول می کشید. اگه اینطور باشه که باز جای شکرش باقیه!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط petitprince نمایش پست ها
    یعنی جدیدا فاصله مدیکال تا پاس ریکوست انقدر کم شده؟ اگه اشتباه نکنم این اواخر تا 6-5 ماهم طول می کشید. اگه اینطور باشه که باز جای شکرش باقیه!
    نه. نمي توان هيچ دو پرونده اي را با هم مقايسه كرد.اين دوستمون كه غير ديمند بودند ولي الان ديمندها با بيش از دو ماه انتظار هم داريم كه پاسپورت ريكوئست نشدند.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط petitprince نمایش پست ها
    خر تو خره دقیق نیست .بعضی ها 30 تا 45 روز بعضی ها 2 تا 6 ماه
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member sasa_msh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    قابل توجه بچه های غیر دیمند 2010 و .....فکر نکنم امسالم به مدیکال برسید...فکر کنم کل 2013 هم نم نم ک بین 100 تا دیمند یه دونه غیر دیمند بدن تا 2014 شاید برسید اونم تا اخر 2014 ....الانم کل ظرفیت رو با دیمند ها پر می کنن تا خیال ما ها رو راحت کن .اصلا برای اینا اگه ما ها مهم نیستیم چرا اوکی مون می کنن .......؟من نمی فهمم از اولش بگن ما فقط پرستار و شیمی می خواییم ..الا اینا همه ردن ....مگه ما ها الافیم که گند بزنن به برنامه زندگی مون من اگه می دونستم اینطوریه برای یه جا دیگه اقدام می کردم این همه هزینه برای یه زبون جدید ..این همه انرزی ...مگه فکر می کنن ما ها بیکاریم من کلی گرفتاری تو زندگیم دارم تو این مدت به امید کبک کلی هزینه وانرزی از دست دادم حتی پیش فامیل اشنا هم تابلو شدم ..تو محل کارم هم همینطور ...الان هر روز به یه امیدی می یام تو این تاپیک و هر روز یاس و ناامیدی رو توش می خونم ....اینم از حال ما .
    در مورد دلايل شما براي عدم پذيرش رشته هاي غيرديمندكاملا با شما موافقم. چون دليل بر اين شده كه همه ما توي همين حال و روزي كه شما گفتيد باشيم،چرا؟
    چون متاسفانه آنها اصلا زندگي، آينده و سرنوشت آدمهاي كه پروندهاشون دست اوناست، براشون مهم نيستند.
    دليل هم دارم، مورد همكارم كه از طريق اسپانسرشيپ اقدام كرده رو در پست بعدي ملاحظه كنيد.
    در مورد تابلو شدن پيش فاميل و محل كار هم، خيلي‌ها به فاميل نگفتن يا گفتن اين پروسه 4 يا 5 ساله هست و بعد كارشون رو عوض كردن و يك كار حتي با درآمد كمتر ولي وقت آزاد بيشتر براي زبان خوندن و گذراندن دوره هاي تخصصي رشتشون كه در كانادا بدردشون بخوره پيدا كردن. سخت هست ولي شدني. ناسلامتي ما مهاجريم.
    دوستاني كه جديدا csq گرفتيد، شما اگه اينجا بتونيد خودتون رو مهاجر فرض كنيد يعني با درآمد كم، هم زبان بخونيد و هم مطالب جديد ياد بگيريد ، مطمئن باشيد اونجا موفق ميشيد. (نگيد نميشه چون دلار سه برابر شده، همسر و بچه داريم و ...) مطمئن باشيد شرايط شما در دو سه سال اول تو كانادا بدتر از الآن شماست.
    از نظر من مهاجرتهم يعني همين،در كشور جديد بايد سخت كار كنيد، سخت پس انداز كنيد، سخت زبان و درس بخوانيد تا آينده خوبي داشته باشيد. متاسفانه ما ايراني ها هرچقدر باهوش باشيم، پشتكارمون به نسبت خيلي خيلي كمه (برعكس چينيها) و تبديل به آدمهاي تنبليشديم. (بازهم از بزرگواران گرامي عذر ميخوام)

ضمناً براي اينكه يكم اميدبه دوستان غيرديمند بدم، ميگم كه هرچيزي كه به سختي بدست بياد، براحتي از بين نميره، پس صبور باشيد و سخت تلاش كنيد كه به خواسته خودتون برسيد و اين حداكثر دو سال تاخير رو بزاريد به حساب اينكه مجبور شديد به خاطر پدر و مادرتان يا بيماري يا ... بمانيد.
    موفق وپيروز باشيد.
    همراهی، همفكري، همبستگي و اتحاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري

oct 2010 فايل نامبر فدرال

july 2012 مصاحبه مجدد و اخذ سي اس كيو جديد

24 ماهه ميگذره از پروسه .

به نظر شما بايد تا 31 ماه انتظار كشيد تا مديكال بياد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)