صفحه 1060 از 2682 نخستنخست ... 6056096010101050105110521053105410551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701110116015602060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,591 تا 10,600 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaust نمایش پست ها
    همونطور که دوستان گفتن ، سهمیه آنکارا معلومه و به نظر هم نمی رسه که قوانین بخواد تغییر خاصی کنه و به همان روال قبل ویزا و مدیکال خواهد آمد ( منظورم امسال هست ) . فکر کنم بتونیم پیش بینی خوبی کرد به نظر می یاد که تا دی یا بهمن April و May کم کم مدیکال دریافت کنن .البته حالت های خاص و شاید هم شرایط پرونده هم یکمی جلو بندازه پرونده ای رو یا عقب بندازه ، اما به نظر میاد روی یکی ماه بعد یا قبل بهمن بشه برای مدیکال حساب کرد اگه شرایط خاصی اوضاع را خراب نکنه.
    من فکر کنم حداقل از آذر سری 2 مدیکال ها بیاد چون امثال ما دیگه داریم کم کم به 36 ماه CSQ نزدیک میشیم

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    من فکر کنم حداقل از آذر سری 2 مدیکال ها بیاد چون امثال ما دیگه داریم کم کم به 36 ماه CSQ نزدیک میشیم

دزسته پاشا جان ، من فکر کنم پیشبینی 36 ماه پیشبینی بدی نباشه اونطور که از شواهد بر میاد.
    فدرال : MAY 2010
    مدیکال :29 َApril
    رشته : کامپیوتر
    متاهل

Member sahandbzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    avionic

سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی که تازه فایل فدرال گرفته میتونه از طریق دانشجویی اقدام کنه تا زودتر بره کانادا؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandbzy نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی که تازه فایل فدرال گرفته میتونه از طریق دانشجویی اقدام کنه تا زودتر بره کانادا؟
    چرا نتونه ؟ البته اگه ویزای دانشجویی زود بدهند
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    من سه ساله منتظرم و تا جایی که یادمه و دنبال می کردم هر سال همین برنامست اخر سال میلادی که میرسه چون بیشتر سهمیه ویزارو سفارت استفاده کرده کند میشه اما سال میلادی که شروع میشه چون سهمیشون از نو تجدید میشه سرعت مدیکالا و ویزا ها باید بیشتر بشه.این نظر یکی دوتا از وکیلام هست.پس قبل سال میلادی فکر نمیکنم اتفاق خاصی روی بده.
    اقای کاوه هر کدام از ما واقعا از انتظار خسته و کلافه شدیم و زندگی هامون شدیدا تحت تاثیر این قضیه و اتفاق بوده و طبیعی هست که همه امون سعی داریم یه جوری وضعیت پیش امده و اتفاقات بعدی رو تحلیل کنیم اما من فکر می کنم که تفسیر شما کمی دور ازذهن باشه یکی این که تا اخر سال سه ماه دیگه تقریبا مونده و غیر ممکنه که سفارت از حالا فعالیت هاشو متوقف کنه حتی بر فرض اینکه شاید سهمیه اش رو تمام کرده باشه می تونه مدیکال ماها رو به نوبت و با نظم ارسال کنه چون به هر حال تا کارهای ما صورت بگیره این حدودا سه ماه هم گذشته و خود به خود ما وارد 2013 می شیم و با سهمیه 2013 به ویزا می رسیم پس کمی دور از ذهنه که بخواد ماها رو متوقف نگه بداره تا سال جدیدو اعلام سهمیه ها .نمی خواد که واسه دسامبری ها مدیکال ارسال کنه که هنوز ازمقدار سهمیه خبر نداشته باشه طبیعتا نیمه دوم مارچ و ما اوریلی ها و حداقل می رو می تونه از حالا پیش بینی داشته باشه که اوایل 2013 به ویزا می رسیم.دوما من پارسال همین مواقع شدیدا پیگیر کارها و اخبار سفارت بودم چون تصور می کردم به مدیکال می رسم یادمه که سفارت اخر سال سرعتش بیشتر شده بود که تا اخر سال کارهاشو جمع وجور کنه حتی دقیقا توی وبلاگ یه عده ای از دوستان هست که تلفن بهشون شده بود که هر چه سریعتر پاس ها رو به سوریه ارسال کنید تا هنوز سال تمام نشده به ویزا برسید .واسه دوست خود من هم همینطور شد.واقعا نمی دونم چه تصمیمی دارند وچی می شه و کسی هم هرگز دقیقا از برنامه هاشون سر در نیاورده حتی وکلا.کاری نمی تونیم بکنیم حداقل می تونیم همگی دعا کنیم و به درگاه خداوند متوسل بشیم تا خداوند گره از کارمون باز کنه ودر ثانی به همدیگه امید بدیم تا جائی که می تونیم البته خطابم به همه دوستان فروم هست که گاها برسر هیچ بحث ودعوا وگاها بد دهنی می کنند وجو رو متشتج نگه می دارند به اندازه کافی همه داغون هستیم .من امیددارم که در ماه جدید یه تکونی می خوره کارها .ببخشید طولانی شد.
    13/04/2010 :C.S.Q: 27/01/2010 B.Fill
    Update from Ankara: 16/07/2012 transfer to Paris: 28/02/2013 Update from Paris : 03/04
    /2013
    Medical:18/07/2013 PR:24/09/2013 Landing to Ottawa,Canada: 31/10/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

بچه ها یه خبر بدم حال و هوای همه عوض بشه ما امروز پاس ریکوئست شدیم مدیکال 4 اکتبر رسیده بود پاریس با ارزوی امدن مدیکال و ویزا برای همه دوستای خوبم
    فقط 4 روز پیش csq ما 4 روز پیش باطل شده نمیدونم جدید صادر شده یا نه نمیدونم برم ترکیه مشکلی پیش نمیاد ویزامو میذن؟
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

Junior Member Q_Lily_Q آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faridkaveh نمایش پست ها
    بچه ها یه خبر بدم حال و هوای همه عوض بشه ما امروز پاس ریکوئست شدیم مدیکال 4 اکتبر رسیده بود پاریس با ارزوی امدن مدیکال و ویزا برای همه دوستای خوبم
    فقط 4 روز پیش csq ما 4 روز پیش باطل شده نمیدونم جدید صادر شده یا نه نمیدونم برم ترکیه مشکلی پیش نمیاد ویزامو میذن؟
    بهتون تبریک میگم
    دست راستتون بر فرق سر من, خدایا کی اون روز می رسه که من هم این جمله ی زیبا رو بنویسم!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
    Medical: 28 June, Up to date: 14 May, FFN:1 Nov 2010 ,
    PR; 27 Sep
    !la vie a toujours raison d’attendre et moi j’ai passé ma vie à attendre

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Q_Lily_Q نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم
    دست راستتون بر فرق سر من, خدایا کی اون روز می رسه که من هم این جمله ی زیبا رو بنویسم!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
    امسال که هیچ ولی سال دیگه حتما میشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط faridkaveh نمایش پست ها
    مباركه ........ولي ‌هفته اي يك خبر خوب واقعاٌ‌كمه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    مباركه ........ولي ‌هفته اي يك خبر خوب واقعاٌ‌كمه .
    باید توجه داشت که این فروم یک جامعه آماری کوچک هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)