صفحه 1107 از 2682 نخستنخست ... 107607100710571097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171157120716072107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,061 تا 11,070 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان
    من نوامبر 2009 مصاحبه دادم، مارچ 2011 مدیکال و دو ماه بعدش ویزام اومد. مارچ 2012 رفتم کانادا سه ماه موندم و بعد از گرفتن PR برگشتم و الان ایرانم و منتظر این که نامزدم ویزا بگیره و با هم بریم. نامزدم می 2010 مصاحبه داده و به جز آپدیتی که تابستان اومد، هیچ خبری از مدیکالش نیست. واقعا نمیدونم چقدر دیگه باید صبر کنیم، اصلا دلم نمیخواد یک بار دیگه مجبور شم تنها برگردم برم کانادا... (( ضمن این که بلیط برگشت رو اردیبهشت گرفتم به این امید که تا اون موقع ویزاش بیاد. اگه تا اون موقع هم خبری نشه، من چه کنم؟ برم یا اون 2 سالی رو که میشه خارج از کانادا بود، تموم کنم؟ کمک!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yalushka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نوامبر 2009 مصاحبه دادم، مارچ 2011 مدیکال و دو ماه بعدش ویزام اومد. مارچ 2012 رفتم کانادا سه ماه موندم و بعد از گرفتن PR برگشتم و الان ایرانم و منتظر این که نامزدم ویزا بگیره و با هم بریم. نامزدم می 2010 مصاحبه داده و به جز آپدیتی که تابستان اومد، هیچ خبری از مدیکالش نیست. واقعا نمیدونم چقدر دیگه باید صبر کنیم، اصلا دلم نمیخواد یک بار دیگه مجبور شم تنها برگردم برم کانادا... (( ضمن این که بلیط برگشت رو اردیبهشت گرفتم به این امید که تا اون موقع ویزاش بیاد. اگه تا اون موقع هم خبری نشه، من چه کنم؟ برم یا اون 2 سالی رو که میشه خارج از کانادا بود، تموم کنم؟ کمک!!!
    با آرزوی خوشبختی برای شما. نمیشه دقیقا گفت اردیبهشت ویزاشون میاد گرچه امکان داره سفارت سرعت بده به بررسی پرونده ها و در کل شما 50- 50 حساب باز کن. این امکان هم هست که آپدیت و مدیکال را با هم بفرستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ARCHITECT

با سلام به همه دوستان عزیز
    بنظر من هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ، زیاد غصه نخورید ناراحت نباشید همه اش بخاطر مسائل سیا سی ،امیدوارم بزودی راه باز بشه ، کاری نمی تونیم بکنیم جز این که صبر پیشه کنیم ،من حدود 4 ماه پیش به یکی از دوستانم که به مصاحبه رفته بود گفتم علت تاخیر را جویا شو برای من ،برا اینکه اونموقع 20 ماه بود از مصاحبه ام گذشته بود الان که 24 ماه ،دوستم به آفیسر مصاحبه کنندش گفته بود ،آفیسر هم کلی تعجب کرذده بودش ،بعد ایمیل ادرسش رو داده بود به دوست که من براش ایمیل بزنم وعلت را جویا بشم ،بعد من ایمیل زدم وشماره پرونده و سی اس کیو دادم ،فقط برام نوشته بود که صبر داشته باش درست میشه وما دیگه مسئول این قسمت نیستیم وهمتای ما در بخش فدرال بایستی جوابگوی شما باشند اما بخش فدرال داره بهبود پیدا میکنه اگه بازهم نگرانی میتونی از بخش فدرال پیگیری کنی که من دیگه ادامه ندادم ، ولی هر که طاووس خواهد جورررررررررررررر هندوستان کشد .
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

با سلام خدمت دوستان منتظر. من فکر می کنم تا پایان سال 2012 دیگه خبری از مدیکال چه برای دیمند یا برای غیردیمند نباشه و تا این مدتی که تا پایان سال مونده سفارت هم مشغول جمعبندی کارهاشون و تهیه گزارشات و... باشن ولی با این حال چاره ای جز انتظار نیست.
    ارسال مدارک: Feb.-2011, دریافت فایل نامبر کبک:April-2011, تاریخ مصاحبه: June-2012, دریافت فایل نامبر فدرال: 19-09-2012, آپديت پاریس: 26-04-2013, مدیکال رسیو: 06-02-2014، پاس ریکوئست: 12-03-2014

Junior Member

من فکر می کنم دلیل این تاخیر تو ارسال مدیکال های نیمه دوم 2010 قانون جدید مدیکال باشه که زمان می بره تا به دکترای سفارت اعلام کنن...کسی می دونه که قوانین جدید هنوز به دکترا اعلام شده یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azizkhani نمایش پست ها
    من فکر می کنم دلیل این تاخیر تو ارسال مدیکال های نیمه دوم 2010 قانون جدید مدیکال باشه که زمان می بره تا به دکترای سفارت اعلام کنن...کسی می دونه که قوانین جدید هنوز به دکترا اعلام شده یا نه؟
    در سایت مهاجرت نوشته از همان روز اول نوامبر 2012 اجرا میشه. فکر نمیکنم یک دستورالعمل جدید به دکتر ها اعلام کردن وقت زیادی بخواهد با ایمیل سریع میشه اینکار را انجام داد.http://www.cic.gc.ca/english/departm...r/pp/index.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    البته اين صحبتهايي كه اين استاد ارجمند توي اين لينك فرمودند خيلي خوبه واسه اونا يي كه به مهاجرت مثل يه تاير زاپاس نگاه ميكنند كه تعدادشون كم هم نيست : شد شد نشد نشد اما كسي كه هدفش رفتن و مهاجرت و شروع يه زندگي جديد و ساختن يه آينده با ثبات تو يه كشور و جامعه مترقي باشه خودش ميدونه هر روزي كه تو اين مملكت داره ميگذرونه چقدر از فرصتهاش و شانسهاش بيشتر از دست ميره مشكل خيلي از ماها كه دوست داريم تكليفمون زودتر روشن بشه اينه كه با گزينه مهاجرت به كبك شروع كرديم ولي توي ذهنمون شايد گزينه هاي ديگه اي هم براي مهاجرت باشه كه تو اين مرحله (انتظار مديكال) نه به صرفه هست (از نظر زماني وهزينه اي) ونه به ريسكش مي ارزه كه بخواهيم اون گزينه ها رو دنبال كنيم از طرف ديگه هرچي زمان ميگذره شرايط براي دنبال كردن بقيه شانسهاي مهاجرت سخت تر ميشه و ما اين فرصتها رو از دست ميديم . اينه كه بعضي ها از اين شرايط انتظار و بلا تكليفي واقعا ناراحت هستند ولي بعضي هم چون ديدشون به مهاجرت يك ديد باري به هر جهت هست راحت تر اين دوران و سر ميكنند وگرنه زبان خوندن و تخصص ياد گرفتن و خيلي كاراي ديگه كردن خوبه و كسي هم منكر اين قضيه نيست.

قيمت پروازهاى خارجى از فردا دو برابر خواهد شد
    نرخ تبديل روى آمادئوس ٢٤٠٠ ميشه
    هرکی میخواهد بلیطش رو عوض کنه سریعتر امروز این کار رو بکنه
    دريافت مدارك در سفارت:12/12/2010 تاريخ مصاحبه جديد : 6 دسامبر 2011 استانبول-ديمند- تاريخ دريافتcsq : شش دسامبر 2011- تاريخ ارسال مدارك فدرال به سيدني :21 دسامبر2011 فايل نامبر فدرال: 6 فوریه 2012- مدیکال : 9 آگوست - پاس ريكوئست : 8 فوریه 2013

برای من مهاجرت مثل آدمیه که داره مارس میشه و فقط باید جفت شیش بیاره که از مارسی نجات پیدا کنه. دقت کنید شوخی نمیکنم. این جفت شیشو نمی خواد که برنده بشه. میخواد مارس نشه. یعنی انتخاب بین برد و باخت نیست انتخاب بین دوجور باخته. حالا ما تاسمونو ریختیم. یکی از تاسا شیش نشسته یکی دیگشم داره میچرخه تا ببینیم چی میشه.
    {حالا ممکنه بگید این آدمی که آب از سرش گذشته دیگه براش مهم نیست که. ولی اونایی که تخته بازن میدونن که این موضوع چقدر نفس گیر و حیاتیه. چون اگه آدم ببازه میتونه به دستای بعدی امیدوار باشه اما اگه مارس بشه کارش خیلی سخت میشه}
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)