صفحه 1145 از 2682 نخستنخست ... 145645104510951135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551195124516452145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,441 تا 11,450 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوست گرامي
    به نظر شما اول بايد مديكال سه ماهه دوم 2010 را ارسال كنند يا آپديت سه ماهه سوم ؟
    مي دانم هيچ قانون مشخصي ندارد ولي حداقل چند تا مديكال سه ماهه دوم 2010 بايد ارسال شود تا مراحل رسيدگي به آپديت دوره بعد را بتوانند آغاز كنند.
    ولي هر حركتي بكنند ما مي توانيم آن را بعنوان يك ركورد مفيد در كارنامه سفارت آنكارا ثبت كنيم.
    به نظر من هم حرف شما معقول میاد. من که امیدوارم همزمان باهم شروع کنند.
    اصلا دم عیدی آپدیت فرستادن به نظرم کار عجیبی میاد. برای همین خودم نمیتونم باور کنم این موضوع رو.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    میخوام یه سوال با ترس و لرز بپرسم.
    برای کسی جدیدا آپدیت اومده؟
    داشتم با دوستم صحبت میکردم گفت برای یکی از دوستاش با فایل نامبر فدرال تابستون ۲۰۱۰ آپدیت اومده جدیدا. اما اطلاعات دقیق نداشت. میخوام ببینم واقعا سه ماهه سوم داره شروع میشه یا چی؟ کسی خبری نداره؟
    مطمئن باشید نیامده مگه اینکه پرونده خاصی باشه و در غیر اینصورت خبری نیست

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوست گرامي
    به نظر شما اول بايد مديكال سه ماهه دوم 2010 را ارسال كنند يا آپديت سه ماهه سوم ؟
    مي دانم هيچ قانون مشخصي ندارد ولي حداقل چند تا مديكال سه ماهه دوم 2010 بايد ارسال شود تا مراحل رسيدگي به آپديت دوره بعد را بتوانند آغاز كنند.
    ولي هر حركتي بكنند ما مي توانيم آن را بعنوان يك ركورد مفيد در كارنامه سفارت آنكارا ثبت كنيم.
    دفعه پیش اول آپدیت آمد و سپس مدیکال شروع شد، به نظرم یک برنامه دوره ای را به ترتیب اجرا می کنند:آپدیت،مدیکال،امور داخلی پرونده ها (که ما هیچ خبری نمیبینیم)،پاسپورت ریکوئست. که این برنامه به مرور سریع تر اجرا میشه.ورشو هم وقتی شروع به کار کرد در 2009 خیلی در هم ریخته بود ولی بعد از یکی دو سال روال کارها خوب شد.بعد از ژانویه منتظر آپدیت سه ماهه سوم باشید و به مرور در عرض یک تا دو سال منتظر سرعت گرفتن این برنامه دوره ای
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    دفعه پیش اول آپدیت آمد و سپس مدیکال شروع شد، به نظرم یک برنامه دوره ای را به ترتیب اجرا می کنند:آپدیت،مدیکال،امور داخلی پرونده ها (که ما هیچ خبری نمیبینیم)،پاسپورت ریکوئست. که این برنامه به مرور سریع تر اجرا میشه.ورشو هم وقتی شروع به کار کرد در 2009 خیلی در هم ریخته بود ولی بعد از یکی دو سال روال کارها خوب شد.بعد از ژانویه منتظر آپدیت سه ماهه سوم باشید و به مرور در عرض یک تا دو سال منتظر سرعت گرفتن این برنامه دوره ای
    لطفا تا آخر بخون ...

خب پس، با این ترتیبی که شما میگید، اینا اتوبوسی عمل میکنن، مثل ترمینالای خودمون. یه اتوبوس که پر شده، مدارک رو چک کردن، همه چیز ردیف بود، اگه کسی لای در نمونده بود، بلیطا رو داده بودن آقای راننده، ... اونوقت یه بوق و دنده یک و گاز و ... د برو که رفتیم.

احتمالا چند تا از درخواستهای بروزرسانی مدارک هم هنوز جواب داده نشده و کل سفارت از دربون گرفته تا سفیر کبیر معظم کانادا و شاید خانم نخست وزیر، نشستن منتظر، که شاید اون چند تا آپدیت مدارک هم برسه، باشد که اتوبوس بدون صندلی خالی و با ظرفیت کامل حرکت کنه. ای بابا، مدارکتون رو سر وقت بفرستین سفارت دیگه!

اتوبوس بعدی هم همچنان منتظر! موتور روشن و در حال آلوده کردن هوای ترمینال.

شرمنده! نه میخواستم مسخره کنم نه اهانت. ولی بعضی تحلیل ها واقعا بدون منبع و نا موثق هستن.

اینم یکی دیگه از اون موارده که دعوت میکنم بخوونید:

به نظرم من ،
    موضوعی که کاملا مشهوده، سال اولی بود که سفارتخونه ی آنکارا درگیر چنین حجم عظیمی از پرونده میشد. بگذریم از اسباب کشی و طبقه بندی مجدد پرونده ها و غیره. در هر صورت وقتی بودجه ی ویزا رو براشون در نظر میگرفتن، چون سابقه ای از ورودی ( متقاضیان) و انجام عملیات سفارتی ( با توجه به تعداد پرسنل و تجربه ی آنان) و خروجی ( ویزا) نداشتند، بنا بر حکم عقل سلیم، تعداد ویزای کمی بهشون اختصاص داده بشه. متاسفانه این تعداد ویزا در میانه ی سال بازنگری نشد و یا شد و به علت پاره ای مشکلات نتوانستن تغییر ایجاد کنن.

امیدواریم بعد گذشت یک سال و تجربه ی به دست آماده در سفارت، سال 2013 روند پیگیری کار متقاضیان چند برابر سرعت بگیره و فکر میکنم باید آماده ی شنیدن خبر های خوش باشیم و ولی این دلیل نمیشه که ما دست روی دست بذاریم.

همین
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    همون موقع کلی سوال کردم ولی متاسفانه اون کسی که براش آپدیت اومده تاریخ دقیق فایل فدرالش رو نمیدونه احتمالا دست وکیلشه و این دوستمون هم داشت از من سوال میکرد چون منهم سه ماهه سوم هستم... که برای من چیزی نیومده....
    این فروم از همه جا معتبرتره ... یک کمی صبر میکنیم اگه اینجا خبری نشه یعنی دیگه بهش فکر نکنیم.

با سلام
    به نظرم هيچ خبري از آپديت و مديكال نه تنها برا بچه هاي اين فروم براي ديگران هم نشده . يكي از دفاتر مشاوره كه هميشه آخرين نامه هاي دريافتي را براي اطلاع موكلينش در سايتش قرار ميده از 7 دسامبر تا امروز هيچ خبري را اعلام نكرده.

موفق باشيد

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

من نمی فهمم چرا هر چی من میگذارم توی این فروم رو مدیر این فروم پاک میکنه ، مشکل دارین ؟ مگه چی نوشتم ؟ گفتم دریاره طولانی شدن پروسه مهاجرت در پیج نوبت شما یه چیزی نوشتم ، این کجاش مشکل داره ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    من نمی فهمم چرا هر چی من میگذارم توی این فروم رو مدیر این فروم پاک میکنه ، مشکل دارین ؟ مگه چی نوشتم ؟ گفتم دریاره طولانی شدن پروسه مهاجرت در پیج نوبت شما یه چیزی نوشتم ، این کجاش مشکل داره ؟
    نوشته هایی که در زمینه برنامه نوبت شما و پیگیری آن بودند به تالار همفکری برای افزایش سهمیه ویزا منتقل شده اند و حذف نشده اند. پیغام انتقال نوشته ها برای اطلاع در پیغام بازدید کننده پروفایل شما و دیگران دوستانی که در این زمینه نوشته فرستاده بودند، از قبل قرار داده شده بود.

سلام. ببخشید یه سوال در مورد تمدید CSQ داشتم. اگر کمتر از شش ماه به انقضای CSQ مونده باشه میشه برای دریافت CSQ جدید اقدام کرد یا اینکه باید صبر کنیم تا باطل بشه بعد جدیدشو بگیریم؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

کسی که 31 ماه منتظر مدیکال مونده اگه الان ازدواج کنه بازم برا مدت زمان انتظار از فایل فدرال تا مدیکال باید 31 ماه صبر کنه ؟؟؟ اگه کسی تجربه ای داره لطفا بذاره
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member arashaust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    کسی که 31 ماه منتظر مدیکال مونده اگه الان ازدواج کنه بازم برا مدت زمان انتظار از فایل فدرال تا مدیکال باید 31 ماه صبر کنه ؟؟؟ اگه کسی تجربه ای داره لطفا بذاره
    پرهام جان ، زمان فایل فدرال من و شما یکی است ، و 8 ماه پیش ازدواج کردم ، اینطوری که وکیلم گفت " زمان رسیدگی ممکنه کمی طولانی تر بشه برای برسی و سکیوریتی چک در فدرال ، کبک 2 ماه طول کشید تا CSQ بفرسته ، سی اس کیو هم تاریخش به روز شده کلا 2تا CSQ جدید فرستادن با تاریخ های جدید انگار دوباره فایل باز کردیم اما B فایل همان B فایل قدیمی هست و تاریخ روی سایت هم May 2010 مونده ، و سمت فدرال فقط CSQ جدید با اپدیت همسر رو فرستادم اما در CSQ همه تاریخ ها جدید شده و اثری از اینکه این دومین CSQ هست وجود نداره نمی دونم برای همه کسایی که CSQ جدید می گیرن همینطوریه ؟و تا 3 سال اینده هم اعتبار داره و اینکه کد 130 که قبلا نبود با فونت Bold اضافه شده (اونجوری که دوستان می گن اصلا مهم نیست محض دل خوش گذاشتن ) ، اینکه پرونده ممکنه امتیازاتش جمع بشه و دوباره مصاحبه بزارن و ....که خودت استادی میدونی .
    فدرال : MAY 2010
    مدیکال :29 َApril
    رشته : کامپیوتر
    متاهل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)