صفحه 1147 از 2682 نخستنخست ... 147647104710971137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571197124716472147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,461 تا 11,470 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان تعطیلات سفارت چه تاریخی است؟
    file federal : 2 may 2010

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

من یه مدت چون تحمل این سکوت رو ندارم خیلی کم میام تو این تاپیک .الانم که اومدم دیدم مثل اینکه کلا ایرانی ها رو بی خیال شدن .الانم یه مشاوره ای از شما دوستان دارم . من و همسرم به علت اینکه ممکنه یه دو سال دیگه ایران باشیم تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم چون دیگه داره سنمون می ره بالا تا الانم می گفتیم انشاله تو کانادا ولی تا کی باید منتظر فردایی باشیم که معلوم نیست کی میاد .اولا سوالم اینه که ایا بچه دار شدن و ورود یه عضو جدید در پروسه ایجاد خلل یا تاخیر می کنه و دومین سوالم اینه که ایا فکر خوبیه یا نه .؟ممنون از اینکه وقت گذاشتین و پست منو خوندین .

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    من یه مدت چون تحمل این سکوت رو ندارم خیلی کم میام تو این تاپیک .الانم که اومدم دیدم مثل اینکه کلا ایرانی ها رو بی خیال شدن .الانم یه مشاوره ای از شما دوستان دارم . من و همسرم به علت اینکه ممکنه یه دو سال دیگه ایران باشیم تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم چون دیگه داره سنمون می ره بالا تا الانم می گفتیم انشاله تو کانادا ولی تا کی باید منتظر فردایی باشیم که معلوم نیست کی میاد .اولا سوالم اینه که ایا بچه دار شدن و ورود یه عضو جدید در پروسه ایجاد خلل یا تاخیر می کنه و دومین سوالم اینه که ایا فکر خوبیه یا نه .؟ممنون از اینکه وقت گذاشتین و پست منو خوندین .
    تاخیر ی ایجاد نمیکنه فقط باید ابتدا با پرداخت هزینه کبک Csq جدید بگیرید سپس برای فدرال اقدام کنید کلا 1کم هزینه بر هست و اگر به موقع برای کارهای مدارکی اقدام کنید تاخیری در روند پروندتون ایجاد نمیشه

من قسمت دوم رو جواب میدم به نظر من فکر خوبیه چون ما بچه دار شدنو عقب انداختیم و نیاوردیم و این پروسه بجای یه سال تا الان سه سال و تا انجامش حتما 4 سال طول خواهد کشید شما مثه ما خودتونو از زندگیتون عقب نندازین!موفق باشید

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوست عزیز فکر خوب در این مورد معنا نداره... برای یکی فکر خوبیه و برای یکی فکر خوبی نیست..... شما باید تصمیم بگیری... نه خللی وارد نمیکنه... به محض زایمان بچه رو به پرونده اضافه میکنید.
    من هم تصمیم گرفتم خونه عوض کنم و یه سری خرج کنم که از منطق این راه به دوره ولی واقعیت اینه که تصمیم گرفتم زندگی کنم انگار که اصلا قرار نیست برم کانادا... اینجوری خیلی راحت تر میگذره... فشار خیلی کمتر میشه و فوقش هم وسط کار میریم دیگه.... هیچ اتفاق بد و ناجوری هم نمیفته....
    فقط اگه مدیکال موقعی بیاد که کسی باردار باشه باید صبر کنه تا بعد زایمان چون نمیشه هنگام بارداری عکس بندازه. (اشعه ایکس)
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    فقط اگه مدیکال موقعی بیاد که کسی باردار باشه باید صبر کنه تا بعد زایمان چون نمیشه هنگام بارداری عکس بندازه. (اشعه ایکس)
    از اونجایی که این مساله می تونه روی مدت زمان مدیکال متقاضی تاثیر بگذاره و مرتبط هست فقط من به این موضوع اشاره کنم که تا جایی که من اطلاع دارم در قوانین اداره مهاجرت نوشته این موضوع به خود متقاضی بستگی داره که اگر باردار هست زمان مدیکال رو عقب بیاندازه یا نه. در مورد آزمایش های سفارت آمریکا هم روند مشابهی وجود داره و هنگام تصویربرداری X-ray از یک حفاظ دو لایه سربی برای مخافظت جنین استفاده میشه. البته اگر متقاضی با این موضوع راخت نباشه می تونه تقاضای عقب انداختن زمان مدیکال رو بده.

متن قانونش این هست:

A woman of reproductive age should be asked the date of her last menstrual period to assess whether or not she is pregnant. Should the possibility of pregnancy exist, and after appropriate counselling, the applicant should determine whether she wishes to undergo chest x-ray examination or to defer it. The decision is totally the applicant’s and no recommendation should be made by the DMP.

منبع از سایت اداره مهاجرت

پینوشت: یک خبر خوب هم بدهم که در شب یلدا تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرتی که در تاپیک های فدرال بودند مدیکال دریافت کرده بودند و امیدوارم این طرف هم به زودی شاهد خبر مدیکال دوستان باشیم.

با سلام
    به تعويق افتادن برنامه نيروي متخصص فدرال تا ماه مي .شايد فرصتي باشد براي تعيين تكليف پرونده هاي موجود كه وزير مهاجرت و شهروندي كانادا به آن اشاره كرده است . اميدواريم نتيجه اين اتفاق براي پرونده هاي ما منتظران مثبت باشد.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط M1KE : December 22nd, 2012 در ساعت 06:10 PM دلیل: حذف لینک تبلیغاتی

Junior Member

دوستاي عزيز يه سوال ، ما تازه فايل نامبر فدرال گرفتيم ، ١٤ دسامبر ولي هنوز تو سايت مشخصاتمونو نشون نميده ، از كي ميشه تو سايت اطلاعاتمونو ببينيم؟

فايل نامبر فدرال:14 دسامبر 2012
    مديكال : 30 ژانويه 2014
    ارسال مديكال : 28 فوريه 2014
    پاس ركوست :14 مارچ 2014

سلام. ببخشید من یه سوال دارم. معذرت میخوام اگر سوال پیش پا افتاده ای هست!
    برای کسایی که هنوز آپدیتشون نیومده (پرونده های 2010). وضعیت پرونده توی سایت باید هنوز application recieved باشه یا in process؟
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من یه سوال دارم. معذرت میخوام اگر سوال پیش پا افتاده ای هست! برای کسایی که هنوز آپدیتشون نیومده (پرونده های 2010). وضعیت پرونده توی سایت باید هنوز application recieved باشه یا in process؟ ممنونم
    اگر 2010 هستید وضعیت In Process نشون میده و اگر 2011 باشید و غیر دیمیند احتمالا Application Reveived. وضعیت ما رو بعد از 20 ماه هنوز Applidation Received میزنه کلا چیز مهمی نیست سر کاریه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)