صفحه 1222 از 2682 نخستنخست ... 222722112211721212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321272132217222222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,211 تا 12,220 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif7 نمایش پست ها
    این جمله هم تو سایت امروز اضافه شده :

Permanent Residence
    We started processing your application on June 16, 2010.

We transferred your application to the Ankara office on February 21, 2013. The Ankara office may contact you.

حنیف جان بازم تبریک ...... از برخورد دوستان متعجب میشم آخه چرا باید دروغ بگی آخه؟؟؟؟دیگه نوبت مدیکال مابقی سه ماه اول 2010و سه ماه دومه +آپدیت سه ماهه سومه شنیده هم بودم که از اوایل مارس شروع میشه ان شالله که ادامه داشته باشه بازم ممنون حنیف جان از خبر خوبت

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    خیلی خیلی شرمنده م.
    ولی در هر دو صورت جامعه ی ما دچار مشکل شده. چه برای دوستمون مدیکال اومده باشه، چه نیمده باشه و پست الکی باشه!
    اینجا بحث جامعه شناسی نمی کنیم من تمام پست ها رو از برم می دونم کی راست میگه کی دروغ میگه
    مثل اینکه شما هم فراموش کردی من همیشه تو کارات یه جورائی همراهت بودم.
    اگه شما جامعه شناسی من هم نویسنده هستم و هم روانشناس و هم به اون اندازه ای که تصورش هم براتون مافوق تصور است، آگاه به شرایط مهاجرت .میدونم کی راست میگه کی ...
    ویرایش توسط amrera : February 26th, 2013 در ساعت 06:13 PM

دوستان به نظرمن اینقدر زود قضاوت نکنید واگر شخصی اینجا اطلاعاتی رومیده این همه دلیل وبرهان ازش نخواهیم.من فکرمیکنم تا چند روز آینده هم باید صبرکرد تا ببینیم برای دوستان دیگر خبرمشابهی هست یاخیر.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Smile پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

Permanent Residence

We transferred your application to the Ankara office on February 21, 2013. The Ankara office may contact you.

ضمن تبريك به شما دوست گرامي
    به اين ترتيب پرونده شما تا 21 فوريه 2013 در دمشق بوده؟ يعني چي؟
    پروندههاي متقاضيان كبك در دمشق، هنوز اونجاست و به آنكارا نفرستادند؟
    حالا معلوم شد كه كارمندهاي سفارت چرا انقدر تاخير دارند و كار ما راه نميافته،
    بيچارهها دارن دنبال پروندههاي ما توي خرابهاي دمشق ميگردند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    اینجا بحث جامعه شناسی نمی کنیم من تمام پست ها رو از برم می دونم کی راست میگه کی دروغ میگه
    اگه شما جامعه شناسی من هم نویسنده هستم و هم روانشناس و هم به اون اندازه ای که تصورش هم براتون مافوق تصور است، آگاه به شرایط مهاجرت .میدونم کی راست میگه کی ...
    من بهت کاملا ایمان آوردم تو این سه ساله. اما آخه نامه شو گذاشته. شواهد همه فراهمه ولی بازم نمیشه خیلی مطمئن بود.

یعنی واقعا اگه کسی بخواد دروغ بگه با احساسات اینهمه ادم منتظر اونم بالای سه سال بازی کنه امیدوارم خدا جوابشو بده

Junior Member

حنیف جان بهت تبریک میگم. بابا این بنده خدا رو حتی اپدیت واسش نفرستاده بودند یادمه که چقدر ناراحت بود حالا معلوم شد اصلا پروندش را نفرستاده بودند انکارا .حالاکه تازه دفتر انکارا دریافتش کرد یکباره اپدیت و مدیکال رو باهم واسش فرستادند. دوستان گلم ناراحت نباشید همین روزها واسه هممون مدیکالها رو می فرستند.
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    شما ته همه مواردي كه فرمودي، هستي.

اما آقاي روانشناسي كه با نشناختن و نديدن كسي و صرفا با خوندن پستش ميگي دروغ ميگه، لطفا بيش از اين، داستان رو كش ندين و صبر كنين ببينيم تا چند روز ديگه چي ميشه.

شايد شما درست بگي، ولي خواهشا تحمل بفرماييد. در صورت صحت حرف شما، سربلندي براي شما و درصورت عكس اين موضوع سرشكستگي

اميدوارم خبرهاي خوب پيش رو داشته باشيم
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Permanent Residence

اول تبریک به آقا hanif7
    یه سوال جناب حنیف : منظورتون از جمله بالا چیه؟ یعنی هنوز پرونده ها سوریه هستش؟!!! تا جاییکه من اطلاع دارم 1 سال پیش کلیه پرونده ها منتقل شد و سفارت تو دمشق هم بسته شد!!
    در ضمن دوستان گرامی یکمی صبر کنند همه چیز معلوم میشه ، اولا با یه گل بهار نمیشه ! در ضمن تجربه ثابت کرده اگه بخواد خبری بشه تا 1هفته اینقدر ایمیل میاد که عالم و آدم خبر دار میشن ، اگر نه هم که یا خبر کذب بوده یا دوستمون خیلی خیلی خوش شانس ( که بعید میدونم!)....
    ولی من خودم خیلی امید دارم که تا عید خبرایی بشه ( یعنی اگه واقعا میخوان بهمون ویزا بدن که بریم ، باید خبرایی بشه )
    FFN:Apr2010
    Medical:Coming Soon

من هم هميشه تو فروم بودم و همه موضوعات را دنبال مي كنم و با توجه به اينكه اكثر دوستاني كه فايل March 2010 داشتند مديكال دريافت كردند ولي من با تمام ايميلهاي كه زدم و حتي حضوري به انكارا رفتم و هركسي كه خواست بره يك نامه دادم براي من ببره ولي تا امروز كه هيج نتيجه اي ...
    ولي اين رو مي دونم كه كار سفارت حساب و كتابي نداره ، جندين ماه قبل كه من نوشتم براي يكي از دوستان ايميل passrequest اومده ولي وقتي رفته سفارت ويزا رو دريافت كنه بهش نامه دادند كه CSQ باطل شده و نمي تونيم بهت ويزا بديم.... و بقيه ماجرا، همون روز تعدادي از دوستان باور نكردند و همين موضوعات مطرح شد.
    من تصميم كرفتم از اون روز هر خبري كه داشتم ديكه ننويسم ... واقعا فكر مي كنيد جه دليلي براي اعلام خبر دروغ وجود داره؟
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)