صفحه 1223 از 2682 نخستنخست ... 223723112311731213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912301231123212331273132317232223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,221 تا 12,230 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان میخواستم ببینم اون توضیح اضافه در مورد انتقال فایل به آنکارا برای کسی از سه ماهه سوم ( جولای به بعد) اضافه شده یا اینکه لزوما بعد از آپدیت فرستاده میشه؟ قبلا ممنون از کسی که جواب میده
    federal file number: 21 july 2010 (skillled worker) , Medical letter:29/08/2013, Medical received by Paris office: 14/09/2013, passport request: 03/01/2014

دوستان
    خواهشا" زود قضاوت نکنید !
    اگر ارسال مدیکال ها شروع شده باشه ، تا چند روز دیگه مشخص میشه ...

یادمه توی این فروم هر دیمندی اومد یه سوال بپرسه همه انگار تمام بدبختیاشون زیر سر اون دیمند بیچاره است، تمام حرص دلشون رو سر اون آدم خالی می کنن، به اون دیمند چه ربطی داره سفارت پرونده غیردیمند ها رو با تاخیر بررسی می کنه!
    توی فرهنگ ما عادی شده، اینکه به جون هم دیگه بیافتیم! حقمون رو که یکی دیگه می خوره از هم دیگه طلبکار باشیم!
    موضوع جدیدی که تازه پیش اومده اینه که این بنده خدا هم اومد یه خبر نوشت هزار جور حرف بارش کردین که دروغ می گه و از این حرف ها!
    متاسفانه اکثر هم وطن های ما، پیش فرض رو به دروغ می ذارن، مگه خلافش ثابت بشه!
    اسمش میشه شانس یا هرچیزی به ما دیمندها ربطی نداره، مشکل ما هم نیست! این فروم هم به نام غیر دیمند ها زده نشده! همه اینجا از هم طلبکارن! واقعاً متاسفم!
    ویرایش توسط M1KE : February 27th, 2013 در ساعت 09:09 AM
    Quebec File : 2011-12-12 --- Federal File №: 2013-01-09 --- Medical: 2013-12-02 --- Pass Request: 2014-03-07

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Maks نمایش پست ها
    یادمه توی این فروم هر دیمندی اومد یه سوال بپرسه همه انگار تمام بدبختیاشون زیر سر اون دیمند بیچاره است....
    اولاً فقط 1 نفر شک کرد و گفت این بنده خدا دروغ گفته و 100 نفر تبریک گفتن و به فال نیک گرفتن، شما این 1000 جور رو کجا دیدین؟!
    دوماً:
    شما زحمت بکش این دفعه که یک دیمند اومد سوال پرسید که تاپیک پر کردن فرمها کجاست یا انجمن شیمی لینکش چیه جواب سوالهایش رو بده تا تعداد پستهات بعد از 2 سال 40 تا نمونه! علت اصلی بد برخورد شدن با دیمندهایی که گفتین آه و ناله بیش از حدشون و اطلاعات مفید ندادنشون هست نه اولویتشون!
    مثال:
    وای 2 ماهه csq گرفتم پس کی ویزام میاد تمام اختراعاتم مونده و زندگی ام مختل شده از بس منتظر موندم!
    وای پاس ریکوست شدم و الان خیلی استرس دارم.
    وای بچه ها دعا کنید ویزای من بیاد!
    وای ویزام اومد! خیلی خوشحالم! اطلاعات پرونده ام رو نمیدم همتون توی خماری بمونین!
    (مثالهای فوق واقعی است و از پستهای همین فروم الهام گرفته شده!)
    ویرایش توسط M1KE : February 27th, 2013 در ساعت 09:12 AM

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

من کاری به مچ گیری و روانشناسی و آه و ناله و نفرین و... ندارم ادامه این بحث اصلا لزومی نداره بالاخره تا چند روز اینده همه چی مشخص میشه و اگه صدو رمدیکال شروع شده باشه قطعا به 1 یا 2 تا ختم نمیشه
    پس بیخیال این نیز بگذرد

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

سلام به همه دوستان منتظر مدیکال . فارغ از اینکه واقعا برای این دوستمون مدیکال اومده یا نه ، میخواستم از دوستان خواهش کنم به سایر دوستان در تاپیک همفکری بپیوندند. من خودم بشخصه هر روز صبح هم برای جیسون کنی و هم وزیر مهاجرت کبک توییت میفرستم ولی متاسفانه از این تعداد زیاد منتظرین فقط حدود 10 نفر اینکار و انجام میدن .بنظر من بجای اینکه وقتمون و اینجا تلف کنیم و دائم بهم گیر بدیم کاری کنیم که ایشالا ثمر بخش باشه . تشکر
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Banned

یه چیزی که دارم توی تاپیک فدرال میبینم اینه که مدیکالشون داره همزمان با آپدیت میاد خصوصاً 2011 ها شون.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1093262
    پس احتمالاً برای کبک هم همینطوره و مدیکال و آپدیت بچه ها باهم خواهد اومد مثل همین دوستمون که دیروز گفت.
    یه کم تاپیکهای فدرال رو چک کنین، واقعاً داره تند تند مدیکال و ویزا میاد!
    ویرایش توسط moneyfx : February 27th, 2013 در ساعت 09:54 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    یه چیزی که دارم توی تاپیک فدرال میبینم اینه که مدیکالشون داره همزمان با آپدیت میاد خصوصاً 2011 ها شون.
    پس احتمالاً برای کبک هم همینطوره و مدیکال و آپدیت بچه ها باهم خواهد اومد مثل همین دوستمون که دیروز گفت.
    یه کم تاپیکهای فدرال رو چک کنین، واقعاً داره تند تند مدیکال و ویزا میاد!
    من هم با شما موافقم . درسته سفارت براي ما شروع به كار نكرده ولي اگر بخواهد مي تواند آپديت و مديكال را با هم ارسال كند .
    براي فدارالي هم مديكال مي آيد و هم فاصله مديكال تا پاسپورت ريكوئست كوتاه است .

سلام به همه

راستش این خبر به نظر من واقعا خیلی منطقی میاد.... من همیشه در عجب بودم که این سفارت چرا یه بار داره آپدیت می خواد بعد کلی طول میده و آپدیت ها که از آپدیت بودن در اومد تازه میره سراغ مدیکال... بعد دوباره کلی طول میده تا بره برای سکیوریتی چک...
    این خیلی منطقی تره که آپدیت و مدیکال رو با هم بخوان... وگرنه تا بعد از آپدیت تا این ها بخوان برن سراغ مدیکال در واقع دوباره با مدیکال باید یه آپدیت و پلیس چک و .... اینهای دیگه رو هی دوباره کاری براشون بفرستیم...
    خدا کنه حداقل دیگه آپدیت و مدیکال رو باهم بخوان بلکه یه جای امیدواری باشه... ما سه ماه سومی ها به نظرم خیلی دیگه داره کارمون عقب می افته... معلوم نیست کی تازه بخوان آپدیت بفرستیم و 7-8 ماه بعدش تازه مدیکال و دوباره 6-7 ماه بعدش بلکه شاید..... شاید ... شاید... ویزا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banned

دوستان گرامی

اینجا محلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پرونده های مهاجرتی و کمک به یکدیگر هست اینکه هر فردی می خواهد تا چه حد از اطلاعات پرونده خود را در اختیار دیگران قرار دهد تصمیمی کاملا شخصی و فردی است. البته به حتم هر چه دوستان اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند بیشتر باشد، همه درک بهتری از وضع عمومی پرونده ها خواهند داشت و همه به انجام این کار تشویق می شوند.

پیشتر نیز گفته شد صحت این نوع اطلاعات با خود کاربران است و هر فرد هم می تواند به هر اندازه که صلاح می داند از این اطلاعات استفاده کند یا آنها را اشتباه فرض کند. انجام قضاوت ها و گفتگوهای شخصی در مورد اطلاعات داده شده جز اینکه باعث دلخوری خود شما و دوستان شما و همچنین دلسردی عده ای از دادن اطلاعات یا اظهارنظر شود هیچ ثمر دیگری ندارد. به هر حال همه افرادی که اینجا هستند دیمند یا غیر دیمند، مهندس یا دکتر در نهایت همسفر هستند و از دوستان انتظار می رود با هم به از این باشند که با خلق جهانند.

موفق باشید

پینوشت: آخر هم انقدر از این کارها می کنید که اتوبوس با دیدنتان پا به فرار می گذارد! 399619_koc8w2z6c06mt1sw.gif

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)