صفحه 1224 از 2682 نخستنخست ... 224724112411741214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341274132417242224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,231 تا 12,240 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    بنظرم حتی اگه مدیکال و ......تا چند روز دیگه نیاد دلیلی بر نادرست بودن این حرف نیست
    گاهی اوقات بنا به یک علتی (اصلا پرونده افتاده رو زمین تو بایگانی حتی این موضوع )پرونده ای رو باز کردن دیدن خیلی عقب افتاده دلشون خواسته حداقل براش کاری کرده باشن .مگه تا چند وقت پیش توی همین فرم مواردی رو نداشتیم که ساعت غیر اداری اونها برای بچه ها ایمیل مدیکال یا ...داده بودند که به این نتیجه رسیدیم شاید از طریق اینترنت دور کاری میکنن.
    واقعا روزهای سخت انتظار همه چیزهای خوب مارو داره داغون میکنه و بجاش شک دودلی و......میذاره .
    ولی امیدوارم توی این چند روز اینجا پر از خبرای شاد بششششششششششه .آممممممممممممممممممییییی ییییییین
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    گاهی اوقات بنا به یک علتی (اصلا پرونده افتاده رو زمین تو بایگانی حتی این موضوع )پرونده ای رو باز کردن دیدن خیلی عقب افتاده
    لازم به ذکر است که ارسال پرونده ها از سیدنی به آنکارا بصورت الکترونیکی از طریق سرورهای آنهاست .

Senior Member anthelion آواتار ها

کاری به راست و دروغ خبر مدیکال ندارم اما فقط می خواستم دو موضوع رو خاطر نشان کنم:

1- پیشرفت دو سه ماه دیرتر یا زودتر یک پرونده در مرحله فدرال اصلا چیز عجیبی نیست. قبلا هم گفتم که پرونده های سبک تر که سفر کمتر یا مشخصات کم دردسرتری دارند خیلی احتمالش زیاده که کارشون سریع تر انجام بشه. زمان 2-3 ماه در مقایسه با 36 ماه اصلا زمان زیادی نیست. کما این که یه سر به مصاحبه ها بزنید می بیند که گاه کسی با فایل نامبر عقب تر سریع تر به مصاحبه دعوت شده و این اختلاف گاه به یک ماه هم می رسه

2- برای معلوم شدن صحت و سقم یه خبر نیازی به متلک پرونی، ناسزاگویی و قمه کشی نیست کافیه علاوه بر اون 36 ماه انتظار یک هفته صبوری به خرج بدید و ببینید آیا موارد مشابه هم پیدا میشه یا نه. در نهایت هم (بدون توهین به دوست عزیزی که خبر رو گذاشتند) اگر برفرض ایشون دروغ هم گفتند به راحتی و با نادیده انگاشتن خبر می تونید خیلی راحت شخص رو از رسیدن به مقصودش که همانا به هم ریختن اوضاع روحی شما است باز بدارید.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member

فکر ميکنم قضيه صحت داشته باشه چو دليلي نداره که کسي که خودش درگير همين مسئله هست بخواد ديگران رو اذيت کنه
    بيايد مثبت فکر کنيم و به اميد روزهاي آتي باشيم

CSQ:09/2009
    FNF:2/06/2010

بابا دیگه بی خیال !!!

بالا بریم پایین بیایم ، در کل فقط گذشت زمان مشکل همه ما ها رو حل می کنه !

و دیگر هیچ .

Junior Member

با توجه به اینکه تاریخ CSQ من مارچ 2010 بوده و فایل فدرالم می 2010، حدود 2 هفته پیش من یک نامه دادم و گفتم CSQ ام داره باطل میشه. حالا دیروز برای من یک نامه اومده که از طریق پست نامه فدرال را برای ما ارسال کنید.
    اینم متن نامه:

Bonjour,

Pour donner suite à votre demande, nous vous demandons de nous faire parvenir par poste la lettre du fédéral prouvant que vous avez un dossier fédéral toujours ouvert pour une demande de résident permanent

Meilleures salutations,

فکر کنم میخوان 3 سال دیگه هم با CSQ جدید طولش بدن.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

دوستان خبری از مدیکال یا آپدیت نیست امروز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط luci نمایش پست ها
    با توجه به اینکه تاریخ CSQ من مارچ 2010 بوده و فایل فدرالم می 2010، حدود 2 هفته پیش من یک نامه دادم و گفتم CSQ ام داره باطل میشه. حالا دیروز برای من یک نامه اومده که از طریق پست نامه فدرال را برای ما ارسال کنید.
    اینم متن نامه:

Bonjour,

Pour donner suite à votre demande, nous vous demandons de nous faire parvenir par poste la lettre du fédéral prouvant que vous avez un dossier fédéral toujours ouvert pour une demande de résident permanent

Meilleures salutations,

فکر کنم میخوان 3 سال دیگه هم با CSQ جدید طولش بدن.
    با سلام
    من برداشتم اينه كه براي اين موضوع كبك با درخواست فدرال سي اس كيو جديد را صادر خواهد كرد ، دوستاني كه زبان فرانسه بيشتر بلدند لطفا راهنمائي بفرمايند .

بقولي مايوم مي هستيم و csq مان در آستانه تحريم ، تعطيل ، باطل ، منقضي ، انقراض است

Junior Member tira آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jms نمایش پست ها
    با سلام
    من برداشتم اينه كه براي اين موضوع كبك با درخواست فدرال سي اس كيو جديد را صادر خواهد كرد ، دوستاني كه زبان فرانسه بيشتر بلدند لطفا راهنمائي بفرمايند .
    "یه نامه برامون با پست بفرستید که نشون بده فایل فدرالتون هنوز بازه؟؟!!"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)