صفحه 1227 از 2682 نخستنخست ... 227727112711771217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371277132717272227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,261 تا 12,270 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

امروز اول مارچ پارسال اكثراً فكر مي كرديم در اين ماه اتفاق خوشايند مي افته ولي نشد اعتبار سي اس كيو ها داره تمام مي شه و معلوم نيست ماراتن بي خبري براي غير ديمندها كي تمام مي شه توييت وزراي مهاجرت كبك و فدرال كه مي خونيد نزديك80درصد متعلق به دوستان ايراني هست ولي ظاهراً گوششون به اين حرفهابدهكار نيست

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط narseh نمایش پست ها
    نمی دونم زمانی که CSQ گرفتید توی نامه ضمیمه که بهتون دادند نوشته شده بود یا نه. برای من صراحتا نوشته تمدید شدن CSQ بنابه درخواست دولت فدرال و اتوماتیک انجام میشه و اصلا و ابدا نگران نباشید. نامه دفتر وزیر هم نوشته که باید با نامه تاییدیه مقامات کانادایی همراه باشه.
    اگه می خواهید مثل روال اداری اداره جات ایران فکر کنید از فردا باید راه بیفتید در سفارت آنکارا صف ببندید. پاچه مقامات سفارت رو بخوارونید تا اونها یه نامه با مهر و امضا بهتون بدن.

لطفا خرابش نکنید و وقت اونها رو با این داستانها نگیرید. الان بی اهمیت ترین قسمت ماجرا تمدید CSQ هستش. اگر انشالا پرونده ها رو بررسی کردند اون کار هم خودبخود انجام می شه. بجای اینکه فشار بیارید CSQ تمدید کنند فشار بیارید به پرونده ها با سرعت بیشتری رسیدگی بشه.
    دوست عزیز
    اتفاقا این موضوع مهمیه که باید بهش توجه کرد. اگر شما حتی یه ایمیل خشک و خالی تو دستتون نباشه و یهو بعد 4 سال خبری از آپدیت مدارک نشه، و اونوقت پیگیری بکنید و بگن که سی اس کیو شما باطل شده، چیکار میخواید بکنید؟؟؟ تو این دوره زمونه حتما باید مدرک داشته باشید. شلوغ بودن سفارت یا اداره ی مهاجرت هیچ ارتباطی به من نداره. اگر کارمند کم دارن، استخدام کنن.

نامه ی تاییدیه ی دریافت مدارک، همون صفحه یست که روش فدرال نامبر شما درج شده و معنی اون اینه که شما سی اس کیو رو نزد خودتون نگه نداشتید و ادامه ی کار مهاجرت رو به قسمت فدرال انتقال دادید. چنانچه قبل تاریخ انقضای سی اس کیو ، شما مدارک خودتون رو به قسمت فدرال ندید، سی اس کیو باطل خواهد شد.

من به شخصه ریسک نمیکنم و حداقل با ایمیل، آفیس کبک رو از باطل شدن سی اس کیوم با خبر میکنم. شاید حتی به خانم وزیر هم ایمیل بزنم. اونا خودشون باید نامه ی شارژ شدن سی اس کیو رو برای فدرال و متقاضی ارسال کنن.

در ضمن تاپیک همفکری جاییست که میتونیم نظرات و پیشنهادات خودمون رو در میون بذاریم تا بتونیم با هم مقامات رو وادار کنیم به پروسه سرعت بدن.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member narseh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اتفاقا این موضوع مهمیه که باید بهش توجه کرد. اگر شما حتی یه ایمیل خشک و خالی تو دستتون نباشه و یهو بعد 4 سال خبری از آپدیت مدارک نشه، و اونوقت پیگیری بکنید و بگن که سی اس کیو شما باطل شده، چیکار میخواید بکنید؟؟؟ تو این دوره زمونه حتما باید مدرک داشته باشید. شلوغ بودن سفارت یا اداره ی مهاجرت هیچ ارتباطی به من نداره. اگر کارمند کم دارن، استخدام کنن.

نامه ی تاییدیه ی دریافت مدارک، همون صفحه یست که روش فدرال نامبر شما درج شده و معنی اون اینه که شما سی اس کیو رو نزد خودتون نگه نداشتید و ادامه ی کار مهاجرت رو به قسمت فدرال انتقال دادید. چنانچه قبل تاریخ انقضای سی اس کیو ، شما مدارک خودتون رو به قسمت فدرال ندید، سی اس کیو باطل خواهد شد.

من به شخصه ریسک نمیکنم و حداقل با ایمیل، آفیس کبک رو از باطل شدن سی اس کیوم با خبر میکنم. شاید حتی به خانم وزیر هم ایمیل بزنم. اونا خودشون باید نامه ی شارژ شدن سی اس کیو رو برای فدرال و متقاضی ارسال کنن.

در ضمن تاپیک همفکری جاییست که میتونیم نظرات و پیشنهادات خودمون رو در میون بذاریم تا بتونیم با هم مقامات رو وادار کنیم به پروسه سرعت بدن.
    زمان شما لابد مستقیم از دمشق رسید تحویل مدارک می گرفتید. شما لااقل یه کاغذ دستتون هست. من تنها چیزی که دارم یه ایمیل از سیدنیه. اگه اینجوری باشه وضع من چهار سال دیگه بدتر از شماست. تازه فرضا اگه اعلام کنند که باطل شده شما تقصیری نداشتید که بخواهید بابتش خواهش کنید. امیدوارم با یه CSQ جدید به پروندتون سریعتر رسیدگی کنند. امیدوارم ویزای همه سریعتر بیاد و کار همه ما زودتر به سرانجام برسه.
    رشته6امتیازی - فرانسه 5 و 5 - ارسال مدارک کبک 28/8/2010 - فایل نامبر کبک 12/10/2010 - مصاحبه 6/6/2012 - فایل نامبر فدرال 29/11/2012 (تاریخ دریافت فدرال 2/10/2012) - آپدیت 23/4/2013 - مدیکال 17/01/2014 - ویزا 14/02/2014

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوست عزیز

یادمه یکی از دوستان که CSQاش باطل شده بود همزمان که ویزا گرفت CSQ جدید را هم سفارت به ایشان داده خودشان هم در این تاپیک پست گذاشتن و اشاره کردن به این موضوع دیگه هر موضوعی که استرس نداره اگه نخواهند ویزا بدهند براحتی پرونده ها رو باطل میکنند اگر هم بخواهند بدهند که می دهند حتما آن دستور العملی که کبک به ما ها با CSQ میداد خواندید گفته تا زمانی که ویزا نگرفتید هیچ تضمینی نیست که به شما ویزا بدهیم پس به زندگی روزمره خودتان ادامه دهید و این نشانه سیاست آنهاست.
    ضمنا در همان ضمیمه گفته بسته به شرایط آن زمان csq جدید صادر میشه یعنی اگه کبک نخواهد حتی CSQ را تمدید هم نمیکنه و هر گونه حقی را از ما سلب کردند
    ولی عیسی جان ،شما ریسک نکن و اگه به شرایط ما رسیدی با این پشتکار توپی که دارید و باعث قدردانی من هم هست حتما پیگیری کنید
    ویرایش توسط پاشا : March 1st, 2013 در ساعت 07:41 PM

Junior Member

سلام به همه.
    یه سوال داشتم..مدت زمان انتظار بین دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال برای رشته های دیمند که در آخر سال 2012 رفتن مصاحبه حدودا چقدره ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط atessafg نمایش پست ها
    سلام به همه.
    یه سوال داشتم..مدت زمان انتظار بین دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال برای رشته های دیمند که در آخر سال 2012 رفتن مصاحبه حدودا چقدره ؟
    کسانی که آخر 2012 مصاحبه رفته اند هنوز مدیکال نگرفته اند که زمان آن مشخص باشد. به طور نقریبی 9 ماه در نظر بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

درود دوستان گرامی

در آغاز با سپاس از دوستانی که پیگیر در زمینه کاهش زمان مهاجرت هستند و همچنین دوستانی که همواره با پاسخهای خود دیگر مهاجرین را یاری میدهند

من یک پرسش دارم

اگر کسی نتواند در زمان مورد نظر مدارک آپدیت را آماده کند آیا برای پروتده مهاجرتش مشکلی پیش می آید؟

من مشکلم در زمینه سوپیشینه است که احتمالا نمی توانم آنرا در زمان مورد نظر آماده کنم چون بیش از یکسال است در ایران نیستم و دو تا سوپیشینه باید بگیرم
    یکی از ایران و یکی دیگر از کشوری که در آن زندگی میکنم و هر کدام برای خودش داستانی دارد که چگونه و چه زمان گرفته شود

با سپاس فراوان

بدرود

به نظر من شما میتونی فرمها و سوپیشینه ایران رو قبل از پایان موعدی که داده میشه بفرستی و یک نامه هم بنویسی و توضیح بدی که سوپیشینه اون کشور خارجیت حدودا چه موقع آماده میشه و براشون دوباره پست میکنی. اینجوری دیگه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط dashi_saeed نمایش پست ها
    درود دوستان گرامی

در آغاز با سپاس از دوستانی که پیگیر در زمینه کاهش زمان مهاجرت هستند و همچنین دوستانی که همواره با پاسخهای خود دیگر مهاجرین را یاری میدهند

من یک پرسش دارم

اگر کسی نتواند در زمان مورد نظر مدارک آپدیت را آماده کند آیا برای پروتده مهاجرتش مشکلی پیش می آید؟

من مشکلم در زمینه سوپیشینه است که احتمالا نمی توانم آنرا در زمان مورد نظر آماده کنم چون بیش از یکسال است در ایران نیستم و دو تا سوپیشینه باید بگیرم
    یکی از ایران و یکی دیگر از کشوری که در آن زندگی میکنم و هر کدام برای خودش داستانی دارد که چگونه و چه زمان گرفته شود

با سپاس فراوان

بدرود

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

چه افتضاحيه اينجا مدتها بود نيومده بودم ، امروز به اين اميد اومدم كه ببينم كلي مديكال اومده كه از مديكال و پاس ريكوئست هيچ خبري نيست . واقعا برام عجيبه !...

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم نحوه چک کردن وضعیت پرونده ها در سایتWWW.cic.gc.ca که شماره میخوتد چطوریه ؟ منظورم اینه که چه اطلاعاتی رو باید از نامه ای که فایل نامبر فدرال رو داره پر کنیم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)