صفحه 1245 از 2682 نخستنخست ... 245745114511951235123612371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412551295134517452245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,441 تا 12,450 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    رفتن پرونده ها اصلا با رفتن به آنکارا یکی نیست و جای مقایسه نداره
    1- سوریه به جنگ داخلی نزدیک میشد پس مدتها برای خارج کردن اتباع خودشون کار میکردن.
    2- نزدیک بودن و راحت تردد کردن ایرانی ها به ترکیه باعث انتخاب شد .
    3- تعطیلی سفارت نصف و نیمه کانادا در تهران
    4- اینها برنامه هایی نبود که از قبل براشون برنامه ریزی کرده باشند چند بار آگهی استخدام دادن ؟؟؟؟
    اما حالا
    1- بچه ها خودشون تک تک یا گروهی اعتراض کردن ،2- بعضی از سی اس کیو ها رو مجددا تمدید کردن 3- وزیر مهاجرت کانادا اومد ترکیه بازدید کرد بهرحال اون کارمندای سفارت لال که نیستند از حجم پرونده ها و ایمیل ها و کاراشون گفتند با توییت و فیس بوک خودش که رو برو شده یک عالمه حرف اعتراض سئوال دیده 4- خانم وزیر مهاجرت کبک با ایشون تماس گرفته صحبت کردن 6- بعضی از نمایندگان مجلس کبک پیگیر شدن 7- بعضی از روزنامه ها و مجلات داخلی کبک با بچه ها مصاحبه کردن و این رو بازتاب دادن 8- برنامه ها و وعده وعید های خودشون هم یکطرف .
    حالا میان پرونده ها رو که از نظر امنیتی کلی هزینه بر هست رو از یک کشور میبرن یک جای دیگه که مثلا یک صف طولانی اونجا درست کنند ؟؟؟درسته که همه ما خسته شدیم بهای گزافی رو بخاطر این خواستمون دادیم ولی دیگه کمی منصف باشیم قبلا یا فکر میکردن همه چی رو روال هست یا خودشونو زده بودن به اون راه ولی الان اومدن علنا یک کاری کردن .پس چرا باز داریم شروع میکنیم آیه یاس خوندن؟؟؟؟میدونم که اگه دست هرکدوم ما یک ویزا بدن راضی میشیم ولی دیگه بسه نا امید بودن بنا نیست بیاییم اینجا برقصیم تا مثلا خوشحال باشیم بقول معروف با یک گل بهار نمیشه اما اکثر ما دیشب با اعصاب داغون خوابیدیم بهتر نیست برای چند روز هم که شده از این خبر کمی احساس آرامش کنیم که ما رو دیدن صدامونو شنیدن ..؟؟؟؟؟
    من برای بچه هایی که منتظر مدیکال بون خیلی ناراحت شدم .حق دارن که عصبانی باشن .من نمیدونم معتقد هستید یا نه اما بیایید برای همه بخصوص این بچه ها دعا کنیم که هرجه سریعتر هرچه سریعتر کارشون انجام بشه و از این انتظار طاقت فرسا نجات پیدا کنند.آمین
    من دلم روشنه که امسال بچه های 2010 و 2011 ها میییییییییییییییییییییییی ییریم کانادا
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک - شهید بهشتی

سلام
    پرونده ما هم منتقل شده، 20 اکتبر 2010

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

سلام دوستا ن پرونده من هم با فایل فدرال may 2010 به پاریس رفته 2013feb 28

Junior Member

شاید آپدیت نکردن

بچه ها من انشا الله تا سه هفته دیگر به پاریس میروم. به سفارت سر میزنم. فکر کنم چون اونجا دم در سفارت شلوغ نیست شاید یه جوابی بدن.
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

بچه ها ممکنه فایل های 2011 و 2012 رو هم بفرستند پاریس؟ چوم من یادمه بچه های لیست 38 گانه فدرال رو تو چند نوبت فرستادن ورشو و فایل خواهر منو بعد 2 3 ماه از اولین جابه جایی ها منتقل کردن ورشو؟ کسی نظری داره؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

Junior Member la_dorani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    سلام
    رفتن پرونده ها اصلا با رفتن به آنکارا یکی نیست و جای مقایسه نداره
    1- سوریه به جنگ داخلی نزدیک میشد پس مدتها برای خارج کردن اتباع خودشون کار میکردن.
    2- نزدیک بودن و راحت تردد کردن ایرانی ها به ترکیه باعث انتخاب شد .
    3- تعطیلی سفارت نصف و نیمه کانادا در تهران
    4- اینها برنامه هایی نبود که از قبل براشون برنامه ریزی کرده باشند چند بار آگهی استخدام دادن ؟؟؟؟
    اما حالا
    1- بچه ها خودشون تک تک یا گروهی اعتراض کردن ،2- بعضی از سی اس کیو ها رو مجددا تمدید کردن 3- وزیر مهاجرت کانادا اومد ترکیه بازدید کرد بهرحال اون کارمندای سفارت لال که نیستند از حجم پرونده ها و ایمیل ها و کاراشون گفتند با توییت و فیس بوک خودش که رو برو شده یک عالمه حرف اعتراض سئوال دیده 4- خانم وزیر مهاجرت کبک با ایشون تماس گرفته صحبت کردن 6- بعضی از نمایندگان مجلس کبک پیگیر شدن 7- بعضی از روزنامه ها و مجلات داخلی کبک با بچه ها مصاحبه کردن و این رو بازتاب دادن 8- برنامه ها و وعده وعید های خودشون هم یکطرف .
    حالا میان پرونده ها رو که از نظر امنیتی کلی هزینه بر هست رو از یک کشور میبرن یک جای دیگه که مثلا یک صف طولانی اونجا درست کنند ؟؟؟درسته که همه ما خسته شدیم بهای گزافی رو بخاطر این خواستمون دادیم ولی دیگه کمی منصف باشیم قبلا یا فکر میکردن همه چی رو روال هست یا خودشونو زده بودن به اون راه ولی الان اومدن علنا یک کاری کردن .پس چرا باز داریم شروع میکنیم آیه یاس خوندن؟؟؟؟میدونم که اگه دست هرکدوم ما یک ویزا بدن راضی میشیم ولی دیگه بسه نا امید بودن بنا نیست بیاییم اینجا برقصیم تا مثلا خوشحال باشیم بقول معروف با یک گل بهار نمیشه اما اکثر ما دیشب با اعصاب داغون خوابیدیم بهتر نیست برای چند روز هم که شده از این خبر کمی احساس آرامش کنیم که ما رو دیدن صدامونو شنیدن ..؟؟؟؟؟
    من برای بچه هایی که منتظر مدیکال بون خیلی ناراحت شدم .حق دارن که عصبانی باشن .من نمیدونم معتقد هستید یا نه اما بیایید برای همه بخصوص این بچه ها دعا کنیم که هرجه سریعتر هرچه سریعتر کارشون انجام بشه و از این انتظار طاقت فرسا نجات پیدا کنند.آمین
    من دلم روشنه که امسال بچه های 2010 و 2011 ها میییییییییییییییییییییییی ییریم کانادا

من با صبای عزیز موافقم و بهتره این اتفاق رو به فال نیک گرفت.
    خودم 2 ساله منتظرم و امیدوارم امسال خبرای خوب بشنوم.
    فایل فدرالم مارچ 2011 هست و باتوجه به سایت پروندم همون آنکارا مونده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    همین تبدیل application received به in process خودش گام مثبت هست و هیچ جوری نمیشه منفی تفسیرش کرد.
    مبارکتون باشه.

سلام
    برای من از 2 سال پیش که فایل فدرالم رو تشکیل دادم in process بوده تا حالا. بنابر این فکر میکنم شرایط application recieved و in process خیلی با هم فرق نداره.ولی transfer شدن فایلها به پاریس یه چیز دیگه ست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    بچه ها ممکنه فایل های 2011 و 2012 رو هم بفرستند پاریس؟ چوم من یادمه بچه های لیست 38 گانه فدرال رو تو چند نوبت فرستادن ورشو و فایل خواهر منو بعد 2 3 ماه از اولین جابه جایی ها منتقل کردن ورشو؟ کسی نظری داره؟
    بعید میدونم. احتمالاً فقط اونایی که دمشق مصاحبه داشتن رو میفرستن. علتی نداره استانبولی ها رو هم بفرستن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    بعید میدونم. احتمالاً فقط اونایی که دمشق مصاحبه داشتن رو میفرستن. علتی نداره استانبولی ها رو هم بفرستن.
    خوب علتش می تونه این باشه که می بینند آنکارا نمی تونه این حجم فایل رو کاراشو انجام بده.
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)