صفحه 1285 از 2682 نخستنخست ... 285785118512351275127612771278127912801281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951335138517852285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,841 تا 12,850 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    از اونجایی که به طور متوسط زمان بین رسیدن به سیدنی و رسیدن به پاریس 1 ماه است و چون نوشته شده در 28 فوریه فایلها به پاریس ارسال شده اند باید نهایتاً تا 28 همین ماه(حدود 2 هفته دیگه) ایمیلی از پاریس دریافت کنین یا در سایت تغییر وضعیت داده بشه و رسیدن مدارک تایید بشه. 20 روز هم بعد از رسیدن به پاریس میشه منتظر اولین مدیکال ها موند
    ولی در مورد پاس ریکوست نمیشه پیش بینی کرد، برای سایر ملیتها حدود 2 تا 3 ماه بعد از مدیکال است ولی احتمالاً برای ایرانیها به علت سکوریتی چک باید طولانی تر باشه.
    زمانهای متوسط کاری پاریس در هر مرحله تا کنون به شرح زیر بوده:

Les étapes après l'envoi de la demande fédérale :

e-ARF (Sydney) : Accusé de réception du bureau de Sydney
    (02 mois)

e-ARF (Paris) : Accusé de réception du bureau de Paris
    (01 mois)

e-IEM : Instructions pour l'examen médical
    (20 jours)

EM :Examen médical

e-Brune : Brune
    (02 à 03 mois max)

Visa : Apposement du Visa
    (1 mois max)

دوست عزیز فکر نکنم طبق این برنامه با ماها برخورد کنن به این دلیل که مثلا خود من.فایل من اوریل هست با فرض بر این که 28 مارس 8 فروردین.واسم نامه تائید بفرستن که پرونده من پذیرفته شده 20 روز بعدش می شه 28 فروردین هم مدیکال بفرستن .من با سرعت هم انجام بدم وبفرستم می شه حدودا 10 اریبهشت.بعدش 3 ماه هم واسه e-Brune : Brune
    که نمی دونم یعنی چه؟ طول می کشه می شه اواسط مرداد تازه اگه من ویزا ریکوئست بشم که می ره واسه شهریور 1392 . زیاد با عقل جور در نمی یاد. اونوقت فکر کنید واسه بچه های اواخر 2010 می شه دو سال دیگه تا بیاد نوبتشون بشه
    باید یه برنامه جدائی واسه ماها داشته باشن وگرنه خوب می گذاشتن همون انکارا لنگون لنگون کارها رو پیش می برد.نظر دوستان چیه؟
    13/04/2010 :C.S.Q: 27/01/2010 B.Fill
    Update from Ankara: 16/07/2012 transfer to Paris: 28/02/2013 Update from Paris : 03/04
    /2013
    Medical:18/07/2013 PR:24/09/2013 Landing to Ottawa,Canada: 31/10/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع امير كبير

سلام به تمامي دوستان
    شنيده ها حاكي از آن است كه تا آخر اين سال ميلادي قراره تكليف همه پرونده ها رو نهايي كنند . پس برين خوشحال باشين و سرتيفيكيت بگيرين . تا سريعتر سركار برين
    هاشم .
    Quebec File Number: 23 Feb 2010
    Federal File Number: 06 Oct 2010
    My federal document has been transferred to Paris in 28 Feb 2013
    Medical soon

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery_canada نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر نکنم طبق این برنامه با ماها برخورد کنن به این دلیل که مثلا خود من.فایل من اوریل هست با فرض بر این که 28 مارس 8 فروردین.واسم نامه تائید بفرستن که پرونده من پذیرفته شده 20 روز بعدش می شه 28 فروردین هم مدیکال بفرستن .من با سرعت هم انجام بدم وبفرستم می شه حدودا 10 اریبهشت.بعدش 3 ماه هم واسه e-Brune : Brune
    که نمی دونم یعنی چه؟ طول می کشه می شه اواسط مرداد تازه اگه من ویزا ریکوئست بشم که می ره واسه شهریور 1392 . زیاد با عقل جور در نمی یاد. اونوقت فکر کنید واسه بچه های اواخر 2010 می شه دو سال دیگه تا بیاد نوبتشون بشه
    باید یه برنامه جدائی واسه ماها داشته باشن وگرنه خوب می گذاشتن همون انکارا لنگون لنگون کارها رو پیش می برد.نظر دوستان چیه؟
    دوست عزیز، منم نگفتم عین این برنامه برای ایرانیها پیاده میشه. فقط خواستم بگم سرعت پاریس به چه صورت بوده در چند ماه گذشته و چقدر سرشون خلوت هست. بنابراین انتظار میره با سرعتی مشابه کار انجام بدن.
    اون 2 سال رو چه جوری حساب کردین؟ همه فایلها در 1 روز منتقل شده اند و اگه بر اساس تاریخ فایل نامبر مرتب شن با فاصله کم برای همه مدیکال میاد.
    نظر شخصی ام این است که در یک مدت کوتاه به عده زیادی مدیکال خواهند داد ولی پاس ریکویست دارای نظم نخواهد بود به علتی که همه میدونیم.
    درگیر e-Brune : Brune نشین. پاس ریکویست اونهاست، مال ما فرق داره ....
    البته اینم بگم تا چند ماه پیش فاصله بین رسیدن به پاریس تا مدیکال 2-3 ماه بوده و اخیراً 20 روز شده که نشون میده چقدر سرشون خلوت شده بوده....

نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    دوست عزیز، منم نگفتم عین این برنامه برای ایرانیها پیاده میشه. فقط خواستم بگم سرعت پاریس به چه صورت بوده در چند ماه گذشته و چقدر سرشون خلوت هست. بنابراین انتظار میره با سرعتی مشابه کار انجام بدن.
    اون 2 سال رو چه جوری حساب کردین؟ همه فایلها در 1 روز منتقل شده اند و اگه بر اساس تاریخ فایل نامبر مرتب شن با فاصله کم برای همه مدیکال میاد.
    نظر شخصی ام این است که در یک مدت کوتاه به عده زیادی مدیکال خواهند داد ولی پاس ریکویست دارای نظم نخواهد بود به علتی که همه میدونیم.
    درگیر e-Brune : Brune نشین. پاس ریکویست اونهاست، مال ما فرق داره ....
    البته اینم بگم تا چند ماه پیش فاصله بین رسیدن به پاریس تا مدیکال 2-3 ماه بوده و اخیراً 20 روز شده که نشون میده چقدر سرشون خلوت شده بوده....
    باور کنید من از خدامه که هر چه زودتر تکلیفمون مشخص بشه .من خودم به شخصه خیلی زندگیمو در این راه باختم و حسابی حالم خرابه.فقط نمی کشم دوباره الکی امیدوار بشم ولعنتی ها باید دیگه واسه ما مدیکال می فرستادن تازه بعد 37-8 ماه پرونده ما ر ومنتقل کردن و ما سردرگم.هیچ خبری هم نمی دن که بدونیم چه خاکی بر سرشون می کنن .بلاتکلیفی باعث می شه هزار جور فکر و خیال و حدس و گمان بزنیم. والا اون دوسال هم از روی بدقولی و کم کاری سفارتی ها وتجربه این سه سال واندی حساب کردم
    13/04/2010 :C.S.Q: 27/01/2010 B.Fill
    Update from Ankara: 16/07/2012 transfer to Paris: 28/02/2013 Update from Paris : 03/04
    /2013
    Medical:18/07/2013 PR:24/09/2013 Landing to Ottawa,Canada: 31/10/2013

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery_canada نمایش پست ها
    باور کنید من از خدامه که هر چه زودتر تکلیفمون مشخص بشه .من خودم به شخصه خیلی زندگیمو در این راه باختم و حسابی حالم خرابه.فقط نمی کشم دوباره الکی امیدوار بشم ولعنتی ها باید دیگه واسه ما مدیکال می فرستادن تازه بعد 37-8 ماه پرونده ما ر ومنتقل کردن و ما سردرگم.هیچ خبری هم نمی دن که بدونیم چه خاکی بر سرشون می کنن .بلاتکلیفی باعث می شه هزار جور فکر و خیال و حدس و گمان بزنیم. والا اون دوسال هم از روی بدقولی و کم کاری سفارتی ها وتجربه این سه سال واندی حساب کردم
    دوست عزیز، همه دوست دارن کارشون درست شه و زندگی جدیدشون رو شروع کنن. ولی خب یه سری چیزها در زندگی از کنترل خارج است.(مثل تاثیر انقلاب سوریه که باعث شد من 2 سال منتظر مصاحبه باشم و کار شما هم عقب بیافته)
    فقط هم ما نیستیم. همین الجزایری ها، 4 سال باید منتظر مصاحبه بمونن، وضع کشور اونها هم خوب نیست و درآمدشون هم در خیلی از موارد ماهی 200 دلار است. همین الان شما از الجزایریهایی که سال 2008 فرستادن جلوتر هستین. نمیگم بیشینیم غصه اونها رو بخوریم! میگم فقط ما نیستیم که زندگی مون روی هوا مونده.
    به هر حال انتخابی است که انجام دادیم و پروسه ای که بالاخره توش وارد شدیم. پستهای اول همین تاپیک رو بخونین، اون موقع هم همه نگران بودن که چرا ویزاشون نمیاد و الان همه شون کانادا هستن.
    الان این فشاری که داریم احساس میکنیم بیشتر به خاطر بی ارزش شدن ریال است و گرونی.
    که اگه اونجا کار پیدا کنیم حتی یه کار با حداقل حقوق دیگه غصه بی ارزش شدن ریال رو هم نمیخوریم. خیلی از همین آفریقاییها با 1000 دلار به کبک رفتن و 100 درصد سختی کشیدن ولی بالاخره خودشون رو جمع و جور کردن.
    به هر حال بدشانسی آوردیم ولی دلیل نمیشه خودمون رو بکشیم، راه حل اش اینه که امیدوار باشیم و هر روز آماده تر از دیروز باشیم، توی تاپیک همفکری شرکت کنیم و فرانسه و انگلیسی بخونیم و 1 دلار 1 دلار پول جمع کنیم.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    با سلام به همراهان
    یک مقداری از فعالیت همراهان قدیمی کم شده احیانا این سکوت که از رضایت نیست؟
    من دیگه یواش یواش باید بستری بشم شاید دیگه به مدیکال نرسم
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع امير كبير

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    پرهام جان اينقدر نا اميد نياش لطفا
    يكي از دوستام استرالياست از يك منبع موثق نقل مي كرد كه كانادا داره تا آخر سال ميلادي تكليف همه پرونده ها رو نهايي ميكنه ، اميدوار باشيد و خواهشا انرژي مثبت بدين .
    Quebec File Number: 23 Feb 2010
    Federal File Number: 06 Oct 2010
    My federal document has been transferred to Paris in 28 Feb 2013
    Medical soon

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    اینو بی شوخی میگم: من اگرم به مدیکال برسم ممکنه از آزمایشهاش رد بشم. آخه آدم مگه چقدر صبر و طاقت داره. پروسه یه ساله شد سه سال. پرونده ازین کشور به اون کشور سرگردون. دلار چهار برابر. ارزش اموال یک سوم. همش به خاطر اینکه اگه یه ماه زودتر اقدام می کردیم الان وضعمون این نبود. جداً یه درد مرموزی گاهی روی قفسه سینم احساس می کنم. فکر نکنم ممالک کبیکیه رو به چشم ببینم. اگر شما رفتید سلام منو به دنیای آزاد برسونید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemadl نمایش پست ها
    پرهام جان اينقدر نا اميد نياش لطفا
    يكي از دوستام استرالياست از يك منبع موثق نقل مي كرد كه كانادا داره تا آخر سال ميلادي تكليف همه پرونده ها رو نهايي ميكنه ، اميدوار باشيد و خواهشا انرژي مثبت بدين .
    اینکه جیسون کنی چنین قولی داده حرف تازه ای نیست. cap های مختلف و سخت تر شدن شرایط از جمله همین اقدامات است که میخواهد اول تکلیف پرونده های انباشته شده رو مشخص کنه، البته بیشتر منظورش فدرال است. اصولاً اعتقاد ندارن که کبک پرونده های انباشته شده دارد!!

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط wahid نمایش پست ها
    اینو بی شوخی میگم: من اگرم به مدیکال برسم ممکنه از آزمایشهاش رد بشم. آخه آدم مگه چقدر صبر و طاقت داره. پروسه یه ساله شد سه سال. پرونده ازین کشور به اون کشور سرگردون. دلار چهار برابر. ارزش اموال یک سوم. همش به خاطر اینکه اگه یه ماه زودتر اقدام می کردیم الان وضعمون این نبود. جداً یه درد مرموزی گاهی روی قفسه سینم احساس می کنم. فکر نکنم ممالک کبیکیه رو به چشم ببینم. اگر شما رفتید سلام منو به دنیای آزاد برسونید.
    به نظر من وقتی مساله ای مشکل بوجود میاد حالا هر مساله ای کاری به مهاجرت ندارم بجای اینکه فک کنی اگه مثل قبل می بود ما الان اینجا نبودیم ورفته بودیم و........ ولی خودمان میگیم مشکل بوجود اومد وسوریه اینجور شد و...... حالا باید فک کنیم اگه پروندمون کنسل میشد یا مثل 2008 می شدیم .اونوقت چه میگفتی ......حالا نهایت بجای سال 2011 که باید ویزا میگرفتیم 2013 میگیریم .این 2 سال هم روی باقی .......
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)