صفحه 1298 از 2682 نخستنخست ... 298798119812481288128912901291129212931294129512961297129812991300130113021303130413051306130713081348139817982298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,971 تا 12,980 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Banned

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
    بچه ها
    من به web-tech-support@cic.gc.ca ایمیل زدم که چند وقته نمیتونم وضعیتم رو چک کنم (من قبلا" از طریق فایل نامبر فدرال چک میکردم)
    بهم جواب دادن از طریق Numéro d'identification (که تو ایمیل برام شمارشو فرستاده بودن) چک کنم .منم این کار رو کردم و اوکی شد فقط توش مثل گذشته زده مدارکتون رو فوریه 2011 دریافت کردیم .در حالیکه آنکارا در جواب ایمیلم گفت فرستادیم پاریس .
    کلی خوشحالم که حداقل تونستم به وضعیت پروندم هر چند آپ تو دیت نشده ،دسترسی پیدا کنم.

یه سوال :
    این Numéro d'identification رو من باید خودم از کجا پیدا میکردم ؟؟
    توی ایمیلی که فدرال زمان فایل نامبر برات فرستاده بود یه عدد بود به اسم UCI. این همون Numéro d'identification است.

سلام به دوستان؛
    یه حسی میگه ایشالا تا 8-9 روز دیگه منتظر خبرای خوب باشیم
    CSQ:may/2010, federal file : Juillet/2010-update : 25/Avril/2013, update delivered: 07/mai/2013 medical : le 13/08/2013,
    Pass Request : 17/01/2014

نقل قول نوشته اصلی توسط danyal نمایش پست ها
    سلام به دوستان؛
    یه حسی میگه ایشالا تا 8-9 روز دیگه منتظر خبرای خوب باشیم
    ببخشید شما خبری دارید یا فقط یه حدسه ؟
    در ضمن برای من در سایت cic نوشته پروندم منتقل شده پاریس ولی میلی که نشون بده پروندم رفته پاریس نیومده ! باید حتما این میل بیاد؟ .

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    ببخشید شما خبری دارید یا فقط یه حدسه ؟
    در ضمن برای من در سایت cic نوشته پروندم منتقل شده پاریس ولی میلی که نشون بده پروندم رفته پاریس نیومده ! باید حتما این میل بیاد؟ .
    سلام
    نه من خبری ندارم و فقط در e-case اعلام شد مه پرونده رفته پاریس ، ایمیل نیومد برام
    CSQ:may/2010, federal file : Juillet/2010-update : 25/Avril/2013, update delivered: 07/mai/2013 medical : le 13/08/2013,

نقل قول نوشته اصلی توسط danyal نمایش پست ها
    سلام
    نه من خبری ندارم و فقط در e-case اعلام شد مه پرونده رفته پاریس ، ایمیل نیومد برام
    سلام
    برای من این ایمیل اومده ولی در e-case چیزی ذکر نشده!! فقط گفته application recieved ، شما کجا رو چک کردید؟

سلام
    میشه لطفا بگید که ایمیل ارسالی به نام و مشخصات خودتون بود یا فقط یه ایمیل اتوماتیک کلی بود؟؟چون تو ایمیل من هیج مشخصاتی از پرونده مون نیست!!! و تو E-CASE هم چیزی ذکر نشده؟!برای شما چطور؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmon نمایش پست ها
    سلام
    برای من این ایمیل اومده ولی در e-case چیزی ذکر نشده!! فقط گفته application recieved ، شما کجا رو چک کردید؟
    بعد از این که وارد میشید اون قسمت که نوشته in process یا به فرانسه en cours کلیک کنید

Banned

دوستان گرامی

پیشتر اشاره شد که مسوولیت صحت اطلاعاتی که کاربران به اشتراک می گذارند با خود آنهاست. اگر احساس می کنید برخی از اطلاعات ارائه شده اشکال جدی دارد آنها را
    گزارش نمایید تا بررسی شوند و در صورت محرز شدن غلط بودن آنها حذف می شوند. در غیر اینصورت لطفا از بحث و جدل با کاربران دیگر بر سر درستی یا نادرستی اطلاعات ارائه شده خودداری نمایید.

پینوشت: هر دو اشتباه ارائه اطلاعات در صفحات گذشته به دلیل اشتباه کردن تاریخ میلادی و شمسی بوده است. به عبارتی روز تاریخ شمسی را به جای میلادی گزارش کرده اند. البته اینکه برخی از دوستان تا این حد دقیق هستند که متوجه این اشتباهات می شوند جای ستایش و قدردانی دارد ولی طرح عمومی آنها و متهم کردن کاربران دیگر کار چندان درستی نیست.

1 دسامبر 2011 = پنجشنبه 10 آذر 1390

7 جولای 2010 = چهارشنبه 16 تیر 1389

موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط la_dorani نمایش پست ها
    سلام دوستان، نوروز شاد و امیدوارم سالی با خبرهای خوب پیش رو داشته باشیم.
    وضعیت پرونده من در Ecas تغییری نکرده ( We received your application for permanent residence on March 9, 2011) ولی با توجه به خبرهایی که تعدادی از دوستان دادند ظاهرا پرونده های 2011 هم در حال نقل و انتقال هستند. از اونجایی که دفتر تهران وکیلم رو پلمپ کردند و وکیل اصلی توی مونترال به راحتی پاسخ من client رو نمی ده، در حال حاضر تو بی خبری کامل هستم. می خواستم بدونم کسی از دوستان در مرحله انتظار مدیکال وکیلش رو ازل کردند و آیا اصلا من این کارو بکنم یا خیر؟
    اگر دفتر وکیلتان در تهران پلمپ شده این احتمال وجود دارد که برخی از موکلان دیگرشان از ایشان شکایت کرده اند. اگر ویکلتان کمک خاصی نمی کند و خودتان می توانید پیگیر پرونده تان باشید شاید بهتر باشد ایشان را عرل کنید. به هر حال تصمیم گیری در این زمینه با خودتان است و اگر تمایل به عزل وکیل خود داشتید می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

Junior Member la_dorani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    اگر دفتر وکیلتان در تهران پلمپ شده این احتمال وجود دارد که برخی از موکلان دیگرشان از ایشان شکایت کرده اند. اگر ویکلتان کمک خاصی نمی کند و خودتان می توانید پیگیر پرونده تان باشید شاید بهتر باشد ایشان را عرل کنید. به هر حال تصمیم گیری در این زمینه با خودتان است و اگر تمایل به عزل وکیل خود داشتید می توانید به اینجا مراجعه نمایید.
    ممنون از راهنمایی و معرفی forum . در جریان فرم عزل وکیل بودم فقط می خواستم اگر کسی این کار رو کرده از تجربه اش استفاده کنم. پلمپ دفتر هم ربطی به عدم انجام کار موکل ها نداره و تا حالا هم به خوبی پیگیر بودند " البته من که راضی بودم" ولی اخیرا به دلیل مرتبط بودن با همون کانالی که مدتی هم قطع بود دفتر تهران بسته شده و وکیل کانادایی هم دلسوزی نمی کنه. به هر حال بازم ممنون و دراین خصوص تو forum مربوطه سوالی بود می پرسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)