صفحه 133 از 2682 نخستنخست ... 33831231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431832336331133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط leila7777 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من فایل نامبرم دسامبر 2009 بود .بعد از 15 ماه و نیم امروز ایمیل مدیکال اومد.بچه های دسامبری گوش به زنگ باشن.امیدوارم برای بقیه هم سریع تر بیاد.
    سلام لیلا جان
    تبریک میگم
    میشه بگید که فایل نامبرتون برای چندم دسامبر بود ؟؟
    CSQ: 24/09/2009 -فایل نامبر فدرال : 10 ژانویه 2010
    درخواست آپدیت مدارک : 08/11/2011 -صدور مدیکال از دمشق با مشخصات نادرست:2012/01/16-- صدور مدیکال از آنکارا : 2012/04/02-- رسیدن مدیکال به پاریس :2012/04/16 پاسپورت ریکویست : 2012/08/09

نقل قول نوشته اصلی توسط mahat نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که این اواخر نامه پیگیری به سقارت زده باشه؟
    فایل نامبر من 6 دسامبر 2009 هست و 2 هفته پیش ایمیل پیگیری زدم اما جوابی نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila7777 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من فایل نامبرم دسامبر 2009 بود .بعد از 15 ماه و نیم امروز ایمیل مدیکال اومد.بچه های دسامبری گوش به زنگ باشن.امیدوارم برای بقیه هم سریع تر بیاد.
    سلام به همه دوستان مخصوصا شما لیلا جان
    از صمیم قلب تبریک میگم. امیدوارم که هر چه زودتر پاس ریکوئست بشین. و همین قضیه هم برای سایر دوستان باشه. من چند روز قبل خبری در مورد تغییری در دولت کانادا خوندم که خلاصه کلام به اینکه متاسفانه ظاهرا اسنادی پیدا شده مبنی بر پیشنهاد رشوه به آقای کنی وزیر مهاجرت فعلی از طرف گروههای چینی و از سوی دیگه بدلیل اختلاف میان دولت و مجلس احتمال انحلال دولت وجود داره که همین مسئله و مسئله فوق الذکر باعث تغییر پست وزارت مهاجرت در دو ماه آینده با توجه به انتخابات زودهنگام پیش رو می شه که امیدوارا با روی کار اومدن حزب لیبرال حتما میشه امیدوار شد که سرعت روند پیگیری مسائل مربوط به مهاجرین بسیار سریعتر بشه.
    ارادتمند همه دوستان

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان خواهشمنديم به اين موارد دقت كنين:
    1- اگر چنانچه خبر و يا تحليلي رو بيان ميكنيد، لطفا منبع خبر و دلايل تحليل خودتون رو بنويسيد
    2- اطلاعات پرونده مهاجرتي خودتون رو در امضاتون قرار بديد
    3- مطالب خودتون رو كامل و دقيق بگيد تا از پستهاي اضافي و احتمالا ارسال هاي بعدي جلوگيري بشه
    ممنون و موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

جناب سامان حق با شماست.
    من فایل نامبر 7 دسامبر 2009 هستم و به احتمال زیاد باید به زودی منتظر خبرهای خوب از کاملیا باشیم

سلام به همه
    سوال داشتم در نامه اپدیت من اومده که شما در travel history گفتین 2 تا پاسپورت دارید کپی قبلی . یعنی من نباید دوباره گزارش سفر هامو بدم ؟
    بعد دوباره گفته : شما در scaduale 1 گفتید قبلا برای کانادا اقدام کردید در موردش توضبح بدهید ؟ دوباره نباید فرم به روز شده scaduale 1 را بدهم ؟
    بهد درمورد 490 دلار گه گفته پرداخت کنید . من قبلا دادم کپی هاشو بفرستم کافیه ؟

ازم سوئ پیشینه و سوالی درمورد کار پرسیده نشده است !!!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    سلام به همه
    سوال داشتم در نامه اپدیت من اومده که شما در travel history گفتین 2 تا پاسپورت دارید کپی قبلی . یعنی من نباید دوباره گزارش سفر هامو بدم ؟
    بعد دوباره گفته : شما در scaduale 1 گفتید قبلا برای کانادا اقدام کردید در موردش توضبح بدهید ؟ دوباره نباید فرم به روز شده scaduale 1 را بدهم ؟
    بهد درمورد 490 دلار گه گفته پرداخت کنید . من قبلا دادم کپی هاشو بفرستم کافیه ؟
    ازم سوئ پیشینه و سوالی درمورد کار پرسیده نشده است !!!!!
    کپی پاسپورت قبلی و اطلاعات سفرهایی که بعد از دریافت CSQ را داشتید را ارسال کنید.
    در خصوص اقدام قبلی اگر فایل نامبر داشتید که به هر مرحله رسیده را به آنها اعلام کنید( کپی مدارک اقدام قبلی +توضیحات)
    اگر 490 دلار را پرداخت کردید فقط کپی را بفرستید و توضیح دهید که این پول را مطابق رسید .... پرداخت کردید.
    سوئ پیشینه چون نخواستند شما نیازی به ارسال نداریدهمین طور کار.البته اگر خواستید خیلی کوتاه در خصوص تغییرات یا عدم تغییرات کارتان بعد از CSQ توضیح دهید.
    پیشنهاد می کنم یک چک لیست کوچک روی مدارک بگذارید ولی جلوی مدارک ارسال شده تیک بزنید.موفق باشید

بعد از ارسال مدیکال ، حدودا چند وقت بعد پاس ریکوئست میشیم ؟

Junior Member

من بعد از 2 هفته پاس ریکوئست شدم.

حداکثر 40 روز
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)