صفحه 151 از 2682 نخستنخست ... 511011411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601612012516511151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    من امروز یه پست اینجا گذاشته بودم. دوستان لطف کرده بودن جواب داده بودن. ولی همشون حذف شده. من داشتم می خوندمشون ولی الان هیچ کدومشون نیست. نمیدونم چرا حذف شدن. لطفا پستها رو برگردونید من احتیاج دارم دوباره آنها رو بخونم.

نازلی خانم،اگر از لحاظ هزینه مشکلی ندارید،با پست ارمکس یا DHL هماهنگ کنید تا به نمایندگی‌ از جانب شما به دفتر دمشق مراجعه نمایند.اگر قبلاً برایتان ارسال شده باشد که با خبر خواهید شد و اگر هم هنوز نفرستاده باشند که سفیر شما برایتان ارسال خواهد کرد.

اگر من باشم،اینگونه اقدام می‌کنم.

در ضمن از تاریخ صدور نامه مدیکال،۶۰ روز به شما فرصت داده خواهد شد که آزمایشات پزشکی‌ را انجام دهید.(احتمال دارد همراه با نامه مدیکال،لندینگ فی‌ نیز مطالبه گردد).

خدانگهدار

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال تکراری دارم و می خواستم خواهش کنم اگر ممکنه بهم پاسخ بدید.
    من 14 آوریل مدیکلم توسط پاریس دریافت شد. فکر می کنید تا پایان اردیبهشت چند درصد احتمال داره ویزام صادر بشه ؟ و اگر خودم بخوام برم بگیرمش فکر میکنید منطقیه که از الان بلیطم رو بگیرم؟
    ممنون
    تاریخ فایل فدرال: 8 دسامبر2009 - تاریخ مدیکال: 21 مارس 2011- تاریخ پاس ریکوئست : 6 جون 2011 -لندینگ: 9 جون 2011

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

فکر نمیکنم دیر شده باشه، ظاهرا پارامترهای زیادی در ارسال مدیکال تاثیر داره که ما نمیدونیم، من با پرس و جو از دوستانی که ماههای گذشته کاراشون انجام شده مواردی رو دیدم که فاصله فایل فدرال و مدیکال تا 4 ماه هم طول کشیده....

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza-P نمایش پست ها
    فايل نامبر ما 12 ژانويه است ولي هيچ خبري از مديكال نيست دارم فكر ميكنم ايميل پي گيري بزنم به نظر شما خيلي دير نكرده؟
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط segalesh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال تکراری دارم و می خواستم خواهش کنم اگر ممکنه بهم پاسخ بدید.
    من 14 آوریل مدیکلم توسط پاریس دریافت شد. فکر می کنید تا پایان اردیبهشت چند درصد احتمال داره ویزام صادر بشه ؟ و اگر خودم بخوام برم بگیرمش فکر میکنید منطقیه که از الان بلیطم رو بگیرم؟
    ممنون

اگر همراه با آزمایشات مدیکال،هزینه لندینگ را نیز مطالبه کرده‌اند و شما پرداخت نموده اید،یعنی زیاد انتظار نخواهید کشید

ولی‌،ولی‌،ولی‌

اگر هنوز از شما،پرداخت لندینگ فی‌ را مطالبه نکرده‌اند،بدین معناست که سکوریتی چک شما هنوز به اتمام نرسیده و با پایان بررسی‌های ارگان مربوطه(که هیچ بازه زمانی‌ مشخصی‌ ندارد و گنگ‌ترین و مبهم‌ترین مرحله در کلّ مراحل اخذ ویزأی مهاجرتی میباشد)،برای دریافت ویزا همراه با پرداخت هزینه لندینگ احضار خواهید شد.

منطقی‌ به نظر می‌رسد که دولت کانادا هنگامی مطالبه هزینه لندینگ فی‌ (عوارض ورود به خاک کانادا)نماید که مجبور به استرداد آن نباشد.

این تجربهٔ من بود که خدمتتان عرض کردم.

Junior Member

کسی اینجا هست که پرستار باشه و بخواد بره کبک؟ن چند تا سوال داشتم.

Junior Member

دوست عزیز سلام دوست بنده همسر شان مهندس شیمی بودندسطح زبانش هم در csqفرانسه f بود و همسرشان nfبود و لی نمی دانم برای خود من هم که فایل نامبرم آبان و مهندس شیمی هستم ومتاهل و زبانم هم fو همسرمnfچرا خبری نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام
    کسی مدیکال دریافت نکرده، ازفایل نامبر فدرال 8 ، 9 دسامبر 2009 به بعد کسی مدیکال دریافت نکرده؟؟؟؟؟ معلومه چه خبره . چرا از مدیکال خبری نیست؟
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1356 نمایش پست ها
    اگر همراه با آزمایشات مدیکال،هزینه لندینگ را نیز مطالبه کرده‌اند و شما پرداخت نموده اید،یعنی زیاد انتظار نخواهید کشید

ولی‌،ولی‌،ولی‌

اگر هنوز از شما،پرداخت لندینگ فی‌ را مطالبه نکرده‌اند،بدین معناست که سکوریتی چک شما هنوز به اتمام نرسیده و با پایان بررسی‌های ارگان مربوطه(که هیچ بازه زمانی‌ مشخصی‌ ندارد و گنگ‌ترین و مبهم‌ترین مرحله در کلّ مراحل اخذ ویزأی مهاجرتی میباشد)،برای دریافت ویزا همراه با پرداخت هزینه لندینگ احضار خواهید شد.

منطقی‌ به نظر می‌رسد که دولت کانادا هنگامی مطالبه هزینه لندینگ فی‌ (عوارض ورود به خاک کانادا)نماید که مجبور به استرداد آن نباشد.

این تجربهٔ من بود که خدمتتان عرض کردم.
    ممنون دوست خوب.
    از من همراه با مدیکال لندیگ فی هم خواسته شده که بریزم. البته بصورت اختیاری گفتند که می تونم در زمان اخذ ویزا هم بریزم. همچنین همراه با مدیکال از من یه مجموعه مدارک تحصیلی و کاری و عضویت در انجمن مهندسی صنایع و همچنین توضیح راجع به یک دوره خواص کاری خواسته شده که البته من هیچ تغییری در 12 سال کاریم نئاشتم و این سوال بنظرم از کامل نخوندن پرونده منتج شده بود چون از من در مورد فاصله بین لسانس و فوق که من مشغول به کار بودم و توضیح هم داده بودم سوال شده بود و مدارک تحصیلی هم چون موقع فایل فدرال از من گرفته نشد احتمالا خواسته شده.
    تاریخ فایل فدرال: 8 دسامبر2009 - تاریخ مدیکال: 21 مارس 2011- تاریخ پاس ریکوئست : 6 جون 2011 -لندینگ: 9 جون 2011

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک ، علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour7833 نمایش پست ها
    سلام
    کسی مدیکال دریافت نکرده، ازفایل نامبر فدرال 8 ، 9 دسامبر 2009 به بعد کسی مدیکال دریافت نکرده؟؟؟؟؟ معلومه چه خبره . چرا از مدیکال خبری نیست؟
    دوست عزيز بدليل شلوغي هاي اخير سوريه سفارت كانادا در دمشق فعلا" تعطيل مي باشد . احتمال انتقال امور مهاجرت به سفارت كانادا در يكي از كشور هاي امارات ( شهر دوبي ) و يا لهستان وجود دارد .( نقل قول از سايت كمپارس ) .

Thumbs up پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bzafarh نمایش پست ها
    دوست عزيز بدليل شلوغي هاي اخير سوريه سفارت كانادا در دمشق فعلا" تعطيل مي باشد . احتمال انتقال امور مهاجرت به سفارت كانادا در يكي از كشور هاي امارات ( شهر دوبي ) و يا لهستان وجود دارد .( نقل قول از سايت كمپارس ) .
    دوست عزیز اول اینکه اسم دقیق شرکت کنپارس هستش نه کمپارس
    دوم اینکه ترکیه هم به عنوان یک گزینه مهم مطرح هستش
    سوم اینکه من فایل نامبر 30 دسامبر 2009 رو دارم و همون طور که دوستان میدونند الان داره مدیکال این ماه ارسال می شه اما متاسفانه فعالیت سفارت خیلی خیلی زیاد محدود شده اما کاملاً تعطیل نشده و همه چیز به تحولات سوریه بستگی داره
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)