صفحه 1593 از 2682 نخستنخست ... 5931093149315431583158415851586158715881589159015911592159315941595159615971598159916001601160216031643169320932593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,921 تا 15,930 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط jolia نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . یه سوال دیگه هم دارم . من دیدیم برای دوستانی که اپدیت اومده ازشون رزومه هم خواستند . ممکن نامه از شرکت هم باز بخوان . کسی بوده که ازش نامه از شرکت بخوان؟
    دوست عزیز در مرحله آپدیت مدارک بندرت دیده شده که مجددا سابقه کاری بخواهند.
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها

ممنون از جوابتون . یه سوال دیگه هم دارم . من دیدیم برای دوستانی که اپدیت اومده ازشون رزومه هم خواستند . ممکن نامه از شرکت هم باز بخوان . کسی بوده که ازش نامه از شرکت بخوان؟
    از من نامه نخواستند.اما من نامه کار جدیدم رو گرفتم و ترجمه کردم که بفرستم.بالاخره نوعی تغییره از زمان تشکیل فایل فدرال تا الان.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نامه کاری رو تا حالا از کسی نخواستن.رزومه هم این اواخر از همه خواستن .والا از خیلی از بچه هایی که اوایل آوریل آپدیت گرفته بودن نخواستن .
    امکان اینکه نامه کارتون رو بخوان خیلی کمه چون اینا بیشتر به کبک مربوطه نه فدرال .
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

نقل قول نوشته اصلی توسط snx نمایش پست ها
    دوستان
    کاش اینجا یک جدولی بود که به ترتیب تاریخ همه مراحل انجام پرونده ها رو هر کسی میذاشت.اینجوریی خیلی بیشتر به درد همه میخورد و روند پیشرفت مراحل راحت تر بود تا اینکه دونه به دونه پستها رو بخونیم و تاریخ امضا اعضا که با ذکر جزئیات هست را دنبال کنیم.

با تشکر
    دوست عزیز اولین پستتون مبارک باشه و شما می تونید در امضا bernadot عزیز لینک ویزا نما رو دنبال کنید اونجا اطلاعات همه بچه ها موجوده
    موفق باشید
    (قبل از اینکه نشانیت را تغییر دهی فکرت را عوض کن ) وقتی تغییر نکنیم هر جا برویم آسمان همین رنگ است
    2010 Oct : فایل نامبرکبک, May 2012 : CSQ
    April 2013 , Medical : 17 Oct 2013 آپدیت

اگرسفارت باهمين سرعت ادامه بده به نظرم دراين 7 ماه باقي مانده 2010 رو به سرانجام برسونه كاربزرگي انجام داده.البته اميدوارم خلاف اين تصور باروند روبه بهبودش ثابت بشه.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

از من نامه نخواستند.اما من نامه کار جدیدم رو گرفتم و ترجمه کردم که بفرستم.بالاخره نوعی تغییره از زمان تشکیل فایل فدرال تا الان.
    انگار این دور همیشه هست و تموم نمیشه - برای من همیشه سواله چرا وقتی چیزی را نمی خواهند ما باید بفرستیم تا بعد اجبار شود.
    انشالله از آپدیت های بعد نامه از کارفرما و ترجمه روزنامه رسمی شرکت با مهر دادگستری و امورخارجه و نامه بیمه هم به موارد آپدیت اضافه می شه که همه راحت شیم

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    اگرسفارت باهمين سرعت ادامه بده به نظرم دراين 7 ماه باقي مانده 2010 رو به سرانجام برسونه كاربزرگي انجام داده.البته اميدوارم خلاف اين تصور باروند روبه بهبودش ثابت بشه.
    چقدر خوش باور هستین! فعلا که در مرحله مدیکال دوباره به حالت قطره چکانی رسیدن.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member andin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

باسلام

وکیل ما بسیارتاکید دارد که ازارسال مدارک اضافه غیرازمواردی که ازشما درخواست کرده اند جدا" خودداری نمایید و استدلال ایشان این است که ارسال مدارک اضافه که ازدید ما نوعی محکم کاری محسوب

می شود ازجانب آنها تردید وتلاش ما برای تایید واثبات صحت اظهاراتمان تلقی می گردد ونوعی دوگانگی وابهام ودید منفی نسبت به پرونده ما به وجودمی آورد. لذا خواهشمنداست باتوجه به تنوع شرایط

پرونده سایر متقاضیان وعدم امکان تهیه همه نوع مدارک از سازمانهای مختلف اداری وپیشگیری از ایجاد مشکل ناخواسته برای سایرین از ارسال مدارک اضافی غیر ازموارد درخواستی جدا"خودداری نمایید.

باتشکر
    فایل کبک:20 اکتبر 2010فایل فدرال:25 اکتبر 2012آپدیت:29 آپریل 2013دریافت آپدیت: 12جون2013 مدیکال: 14ژانویه2014,Process ارسال مدیکال: 18 فوریه 2014Medical Received : 23 Feb 2014VISA : 26 Feb 2014 Decision Made : 28 Feb 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط andin نمایش پست ها
    باسلام

وکیل ما بسیارتاکید دارد که ازارسال مدارک اضافه غیرازمواردی که ازشما درخواست کرده اند جدا" خودداری نمایید و استدلال ایشان این است که ارسال مدارک اضافه که ازدید ما نوعی محکم کاری محسوب

می شود ازجانب آنها تردید وتلاش ما برای تایید واثبات صحت اظهاراتمان تلقی می گردد ونوعی دوگانگی وابهام ودید منفی نسبت به پرونده ما به وجودمی آورد. لذا خواهشمنداست باتوجه به تنوع شرایط

پرونده سایر متقاضیان وعدم امکان تهیه همه نوع مدارک از سازمانهای مختلف اداری وپیشگیری از ایجاد مشکل ناخواسته برای سایرین از ارسال مدارک اضافی غیر ازموارد درخواستی جدا"خودداری نمایید.

باتشکر
    خداییش خیلی سعی کردم وارد این بحث نشم، ما نمیشه! من حتی cv نفرستادم چون تو نامه ازم نخواسته بودن، حالا چرا نخواستن نمیدونم، اما نخواستن و منم نفرستادم، بابا تو رو خدا چیزی که نخواستن نفرستید، حتی اگه تاثیر منفی هم نداشته باشه روی پرونده، حداقل اینه که آفیسر وقتی اون رو میندازه تو سطل آشغال دو تا فحش هم بهتون میده! بعدشم اون موسیو که میاد اشغال ها رو جمع کنه میگه الهی پرونده ات کش بیاد که این همه کاغذ بیخودی فرستادی!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    خوشبختانه(پرونده گم نشده) و متاسفانه(منتظر مدیکال بودم) یک ساعت پیش مجددا آپدیت برای من اومد که به همراهش درخواست سی وی و Right of Permanent Residence Fee (RPRF) هم هست.

موفق باشید
    تبريك دوست عزيز. اگر صفحات اخير اين تاپيك را مطالعه كرده باشيد مشخص است كه دريافت آپديت به معناي تاخير در دريافت مديكال نيست (به خصوص براي شما كه فايل نامبر جون 2010 داريد)و چه بسا شما مديكالتان را در روز هاي آتي دريافت كنيد .
    ولي ......يعني امروز فقط يك ارسال ايميل آپديت از سفارت داشتيم ؟ همين ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)