صفحه 1637 از 2682 نخستنخست ... 6371137153715871627162816291630163116321633163416351636163716381639164016411642164316441645164616471687173721372637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,361 تا 16,370 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Banned

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    امکان داره به دلیل اینکه محل تولدش ایران نبوده براش زودتر مدیکال بیاد ؟
    تازه از بن شدن در اومدم میخواهین دوباره بن شم؟
    به نظر من 100 درصد به دنیا اومدن در این خراب شده باعث بدبختی ما کافران و به دنیا نیامدن آن یگانه مومن در این خراب شده سبب رستگاری اوست! باشد که عبرت گیریم. همانا مقصر اصلی اجداد ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

کاش یکی به موبایل من زنگ بزنه . البته ازپارس .وسط مکالمه سکته رو زدم .البته ما که از این شانسا نداریم باید کل عمرمون رو بدوییم تا به جایی برسیم . یکی از دوستان بی خیال ام دیروز فهمید لاتاری برنده شده .بعضی از خوش شانسی دارن منفجر می شن اون وقت ماها با حسرت .......
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

Banned

کاش یکی به موبایل من زنگ بزنه . البته ازپارس .وسط مکالمه سکته رو زدم .البته ما که از این شانسا نداریم باید کل عمرمون رو بدوییم تا به جایی برسیم . یکی از دوستان بی خیال ام دیروز فهمید لاتاری برنده شده .بعضی از خوش شانسی دارن منفجر می شن اون وقت ماها با حسرت .......
    یه چیز بگم که مرتبط به تاپیک نیست ولی بسیار مفیده برای همراهان تاپیک و خصوصاً برای شما که دچار یاس فلسفی شدین!
    من تا الان هر کس رو که دیدم با لاتاری، ویزای دانشجویی سریع، پناهنگی و ... و در کل هر روشی که سریع و ساده بوده رفته نتیجه اش این شده که یا:
    1- برگشته ایران بعد از چند سال
    2- بعد از چندین سال اونجا موندن و دور خودش چرخیدن و این شاخه اون شاخه پریدن تازه تازه جا افتاده
    3- بعد از 10 سال زبانش خوب شده و تازه رفته کالج
    4- از همه مهمتر، به هیچ وجه قدر اقامت دائمی رو که به دست آورده رو نمیدونه و یا گند زده بیرونش کردن یا افسرده شده چون روش زیاد شده و فقط بدیهای کانادا-آمریکا رو دیده

من مطمئن هستم بچه هایی که 4 سال در پروسه مهاجرت هستن همه شون قدر چیزی رو که به دست میارن رو میدونن و به محض رسیدن برنامه دارن برای کارهاشون و هرگز به مشکلات این افراد دچار نمیشن.
    این چیزهایی که گفتم از شکمم نبوده، از آمار بوده.
    خلاصه اش این میشه:
    هرکس آسون رفته در بهترین حالت بعد از چند سال زندگی خیلی معمولی داره
    هرگس که به سختی رفته در بلند مدت موفق تر بوده
    پس حرص و جوش نخور و بشین زبان بخون که جلو باشی از اون خوش شانس ها

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Dude نمایش پست ها
    یه چیز بگم که مرتبط به تاپیک نیست ولی بسیار مفیده برای همراهان تاپیک و خصوصاً برای شما که دچار یاس فلسفی شدین!
    من تا الان هر کس رو که دیدم با لاتاری، ویزای دانشجویی سریع، پناهنگی و ... و در کل هر روشی که سریع و ساده بوده رفته نتیجه اش این شده که یا:
    1- برگشته ایران بعد از چند سال
    2- بعد از چندین سال اونجا موندن و دور خودش چرخیدن و این شاخه اون شاخه پریدن تازه تازه جا افتاده
    3- بعد از 10 سال زبانش خوب شده و تازه رفته کالج
    4- از همه مهمتر، به هیچ وجه قدر اقامت دائمی رو که به دست آورده رو نمیدونه و یا گند زده بیرونش کردن یا افسرده شده چون روش زیاد شده و فقط بدیهای کانادا-آمریکا رو دیده

من مطمئن هستم بچه هایی که 4 سال در پروسه مهاجرت هستن همه شون قدر چیزی رو که به دست میارن رو میدونن و به محض رسیدن برنامه دارن برای کارهاشون و هرگز به مشکلات این افراد دچار نمیشن.
    این چیزهایی که گفتم از شکمم نبوده، از آمار بوده.
    خلاصه اش این میشه:
    هرکس آسون رفته در بهترین حالت بعد از چند سال زندگی خیلی معمولی داره
    هرگس که به سختی رفته در بلند مدت موفق تر بوده
    پس حرص و جوش نخور و بشین زبان بخون که جلو باشی از اون خوش شانس ها
    دوست عزیز کسی مایوس نشده .ما بچه های این تاپیک هر روزمان در این اندیشه می گذرد که کی میاید خبری خوش ..... . شاید این خبر خوبی برای 2012 ها باشه که امسال اونا هم قطعا به ویزا میرسن .خبر این دوستمان خیلی جالب بود فکرم نکنم علت زود گرفتن مدیکالشون به حل تولدشون برگرده بخصوص اگر در ایران تشکیل پرونده داده باشن .باید منتظر دوستان دیگه که آنکارا پرونده دارن بود .

Banned

دوست عزیز کسی مایوس نشده .ما بچه های این تاپیک هر روزمان در این اندیشه می گذرد که کی میاید خبری خوش ..... . شاید این خبر خوبی برای 2012 ها باشه که امسال اونا هم قطعا به ویزا میرسن .خبر این دوستمان خیلی جالب بود فکرم نکنم علت زود گرفتن مدیکالشون به حل تولدشون برگرده بخصوص اگر در ایران تشکیل پرونده داده باشن .باید منتظر دوستان دیگه که آنکارا پرونده دارن بود .
    اتفاقاً این خبر برای 2012 بده!!!
    2012 ها پاریس هستن و ته صف پاریس!
    اگه ایشون استثنا نباشن برای 2013 ها خبر خوبیه.
    ولی من به شخصه حاضرم 3 سال دیگه هم پرونده ام پاریس باشه تا آنکارا!!! این آنکارا صاحاب نداره!! هنوز به مدیکالهای پارسال ویزا نداده! کارش بگیر نگیره!
    من با همین شانزه لیزه خودمون حال میکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Dude نمایش پست ها
    اتفاقاً این خبر برای 2012 بده!!!
    2012 ها پاریس هستن و ته صف پاریس!
    اگه ایشون استثنا نباشن برای 2013 ها خبر خوبیه.
    ولی من به شخصه حاضرم 3 سال دیگه هم پرونده ام پاریس باشه تا آنکارا!!! این آنکارا صاحاب نداره!! هنوز به مدیکالهای پارسال ویزا نداده! کارش بگیر نگیره!
    من با همین شانزه لیزه خودمون حال میکنم
    دوست گرامی به نظر من با این اوصاف و سیر کاری سریع سفارت در پاریس همه دوستانی که آپدیت ارسال کردن یا در حال گرفتن نامه آپد هستند قریب به یقین به ویزا خواهند رسید .

سلام دوستان ، من 2 اکتبر 2012 دعوت به مصاحبه شدم و 5 ژانویه 2013 هم فایل نامبر فدرالمو دریافت کردم، الان هم تغییر آدرس دارم و نمیدونم چطور میتونم اطلاع بدم، کسی هست که بدونه به کجا باید ایمیل بزنم و یا نامه بدم و یا اینکه آیا مراحل بعدی با ایمیل اطلاع داده میشه یا از طریق پست خواهد بود؟

Banned

دوستان گرامی

اخباری که به شکلی باعث ایجاد نگرانی در کاربران دیگر می شوند (مثل فرستادن مدارک خارج از روال معمول و مواردی از این دست) می بایست دارای
    منبع موثق از سایت اداره مهاجرت یا وبسایت های رسمی دولت کانادا و موارد مشابه باشند و اشاره کردن به صحبت های یک دوست، وکیل، سایت وکیلان مهاجرتی و وبلاگ های شخصی منبع موثق به شمار نیامده و شایعه تلقی می شوند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط melodymolood نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من 2 اکتبر 2012 دعوت به مصاحبه شدم و 5 ژانویه 2013 هم فایل نامبر فدرالمو دریافت کردم، الان هم تغییر آدرس دارم و نمیدونم چطور میتونم اطلاع بدم، کسی هست که بدونه به کجا باید ایمیل بزنم و یا نامه بدم و یا اینکه آیا مراحل بعدی با ایمیل اطلاع داده میشه یا از طریق پست خواهد بود؟
    دوست عزیز،
    من خودم تغییر آدرس در حد تغییر کشور داشتم و قبل از آپدیت اعلام نکردم.. به نظر من فقط تغییر ایمیل آدرس رو اعلام کنید و آدرس فیزیکی مهم نیست مگه آپدیت بخوان... باز هم هر جور خودتون صلاح می دونید..

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام یکی از دوستان من مصاحبه اکتبر 2012 و فایل نامبر فدرال ژانویه 2013 با رشته شش امتیازی دیروز مدیکال گرفته است!!!!
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)