صفحه 1639 از 2682 نخستنخست ... 6391139153915891629163016311632163316341635163616371638163916401641164216431644164516461647164816491689173921392639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,381 تا 16,390 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط melodymolood نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من 2 اکتبر 2012 دعوت به مصاحبه شدم و 5 ژانویه 2013 هم فایل نامبر فدرالمو دریافت کردم، الان هم تغییر آدرس دارم و نمیدونم چطور میتونم اطلاع بدم، کسی هست که بدونه به کجا باید ایمیل بزنم و یا نامه بدم و یا اینکه آیا مراحل بعدی با ایمیل اطلاع داده میشه یا از طریق پست خواهد بود؟
    دوست عزیز تغییر آدرس فقط و فقط از طریق سایت اداره مهاجرت اعلام میکنید. اطلاعاتتون رو تو سایت وارد کنید و سپس قسمت تغییر آدرس رو مشاهده میکنید.اینم سایتش:
    https://services3.cic.gc.ca/ecas

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MamaliNo10 نمایش پست ها
    دوست عزیز و گرامی، بجز گزینه 4 که ربطی با لاتاری نداره و در مورد همه کشورها حتی کانادا هم صدق می کنه، با بقیه موارد به شدت مخالفم...
    هر مهاجرتی که بدون مطالعه و آگاهی باشه، سرانجامش شکسته. حالا چه اسکیلد ورکر کبک باشه، چه لاتاری آمریکا. و بالعکسش هم به شدت صادقه.
    خیلی دوست دارم اون آماری رو که شما فرمودید به چشم خودم ببینم. چون بنده هم آمار بسیار موثقی از موفقیت مهاجرانی که از طریق لاتاری به آمریکا رفتن در دراز مدت سراغ دارم. کافیه به این سایت یه سری بزنین تا خودتون نمونه هایی رو به چشم خودتون ببینین و اونوقت قضاوت بفرمایین. www.mohajersara.com
    خواهشاً جسارت بنده رو ببخشید و امیدوارم در هر مسیری که قدم برمیدارین موفق باشین.
    خواهش میکنم. نظر شما محترم
    اون 1 تا 4 بینشون یا هست. یعنی یکی از این موارد صدق میکنه برای اون اشخاص نه همه باهم
    جامعه آماری ام رو به چشم خودم بین اطرافیان و فامیل و دوستان همین اپلای و فرومهای دیگر است.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستان من مصاحبه اکتبر 2012 و فایل نامبر فدرال ژانویه 2013 با رشته شش امتیازی دیروز مدیکال گرفته است!!!!
    لطفاً رشته خود ایشون و همسر ایشون و محل ارسال مدیکال رو هم بگین. از آنکارا بوده؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوست من
    کسی که سربازی رفته، پایان خدمت میگیره با کسی که بدون خدمت، کارت معافیت سربازی میگیره فرق میکنه. در ضمن مشکل تعویض کارتهای پایان خدمت رو مطرح کرده بودن، که بعضی از کارتهای پایان خدمت باید عوض بشه، که گفتم، کارتهای پایان خدمت صادر شده بعد از سال 85 باید تعویض بشه. در ضمن در خبرها اومده بود که : با کسانی که کارت پایان خدمتشون رو عوض نکنن مثل سربازان فرار رفتار میشه. پس اگه در آینده پاسپورت صادر نشه، دور از انتظار نیست که البته من در این مورد هیچی نگفتم.

اجراي طرح تعويض كارت هاي پايان خدمت قديمي با كارت هوشمند
    کارتهای معافیت و پایان خدمتتان را زودتر عوض کنید، وگرنه سرباز فراری محسوب می شوید

به امید خبرهای خوب
    اونهایی که از 85 به بعد کارت پایان خدمت گرفتند تا تیر ماه فرصت دارند تعویض کنند البته این زمان تمدید شده اسفند 91 می باشد

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط wahid نمایش پست ها
    یه سوالی از اساتید داشتم. می خوام ببینم به این شرکتهایی که تو رزومه نوشتیم زنگ می زنن؟ لطفا به صورت مسجل و موثق بگید نه نظر شخصیتونو. مثلا به شرکت شما تا حالا زنگ زدن از فلانی بپرسن؟ ممنون
    فدرال اصلا اینکارو برای پرونده های کبک حق نداره بکنه

آبا انکارا به 7ماه مدت انتظارسابق بر می گردد؟(قبل از ارسال پرونده ها از دمشق آنکارا زیر هفت ماه ویزا صادر می کرد اگر اینجوری باشد خوش به حال 2013ها ولی در ویزا نما یه نفر با فایل 2آپریل2013 و دیمند از پاریس براش ایمیل آپدیت یا اعلام تغیرات اومده !!!یعنی پرونده هارو رندوم به آنکارا می فرستند ؟من که سر در نمیارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus80 نمایش پست ها
    این بستگی داره به تاریخ صدور کارت پایان خدمت - من ماه گذشته پاسمو عوض کردم با کارت پایان خدمت صادره شده در سال ۱۳۸۳
    کارتهای پایان خدمت بعد از 1385 باید عوض بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

سلام دوستان امروز برای آزمایشهای مدیکال رفتیم چند نفر دیگه هم برای کبک دیدیم. یک نفر با فایل فدرال ژانویه 2013 (یعنی همین آخرین ژانویه) با صفر امتیاز (به ادعای راوی که قسم میخورد درست میگه مسئولیتش با خودش) هفته گذشته از آنکارا مدیکال گرفته. و خودش هم فدرال فایل نامبرش 3 ماهه بود و در آنکارا. یک نفر دیگر با فایل مارچ 2010 (مثل ما) 3 هفته پیش مدیکال ارسال کرده و 5 شنبه براش نامه pass request اومده. 3 نفر را هم میشناسم که مارچ 2010 بودند و با ما مدیکال براشون اومده. همه اینها به کنار اون خبر اولی اگه راوی راست گفته باشه فقط نشون میده که هیچی هیچ حساب کتابی نداره. یعنی حساب سفارت یا بر مبنای شانسه یا ....
    به امید خبرهای خوب برای همه.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز برای آزمایشهای مدیکال رفتیم چند نفر دیگه هم برای کبک دیدیم. یک نفر با فایل فدرال ژانویه 2013 (یعنی همین آخرین ژانویه) با صفر امتیاز (به ادعای راوی که قسم میخورد درست میگه مسئولیتش با خودش) هفته گذشته از آنکارا مدیکال گرفته. و خودش هم فدرال فایل نامبرش 3 ماهه بود و در آنکارا. یک نفر دیگر با فایل مارچ 2010 (مثل ما) 3 هفته پیش مدیکال ارسال کرده و 5 شنبه براش نامه pass request اومده. 3 نفر را هم میشناسم که مارچ 2010 بودند و با ما مدیکال براشون اومده. همه اینها به کنار اون خبر اولی اگه راوی راست گفته باشه فقط نشون میده که هیچی هیچ حساب کتابی نداره. یعنی حساب سفارت یا بر مبنای شانسه یا ....
    به امید خبرهای خوب برای همه.
    فقط همینو کم داشتیم دوست عزیز چندین نفر دریافت مدیکال برای غیر دیمند2013 از آنکارا اعلام کردند منم دیروز شنیدم ولی چون مستند نبو د اعلام نکردم ولی ظاهراً خبر درسته
    ویرایش توسط molod10 : May 12th, 2013 در ساعت 08:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    آبا انکارا به 7ماه مدت انتظارسابق بر می گردد؟(قبل از ارسال پرونده ها از دمشق آنکارا زیر هفت ماه ویزا صادر می کرد اگر اینجوری باشد خوش به حال 2013ها ولی در ویزا نما یه نفر با فایل 2آپریل2013 و دیمند از پاریس براش ایمیل آپدیت یا اعلام تغیرات اومده !!!یعنی پرونده هارو رندوم به آنکارا می فرستند ؟من که سر در نمیارم
    سلام
    با توجه گفته های بچه ها و نامه ها ارسالی به نظر میرسه تا اینجا فقط فایل نامبرهای یکی دو ماه اول 2013 (دیمند و غیر دیمند) تو آنکارا مونده و بعد از اون بچه ها (با فاصله یکی دو ماه از فایلشون و برخی هم همون اول) نامه دریافت مدارک توسط پاریس دریافت کرده اند ولی باز هم باید دید روزهای آینده چی پیش میآد. ولی دوستان قبل از این تاریخ هم نباید ناراحت باشند و به نظرم باید خوشحال باشند که پرونده هاشون به پاریس رفته چون با توجه به ظرفیت آنکارا مطمئنا" به این زودیها به مدیکال نمیرسیدند. فقط خواستم بگم که اگه آنکارا این کار را شروع کرده باشه همون طور که خودتون هم میدونید ظزفیت و سرعت بالایی نخواهد داشت و خیلی از بچه های 2013 هم پروندشون به پاریس رفته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)