صفحه 1701 از 2682 نخستنخست ... 701120116011651169116921693169416951696169716981699170017011702170317041705170617071708170917101711175118012201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,001 تا 17,010 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستانی که اخیرا از پاریس مدیکال گرفتند میشه زحمت بکشید و متن نامه را بگذارید ؟ فکر میکنم قبلا دوستان زحمت کشیدند ولی هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم . به امید پایان انتظار برای همه دوستان
    مصاحبه 10 ژوئن 2010
    فایل فدرال 14 ژوئن 2010.صفر امتیازی
    دریافت آپدیت دوم از پاریس 13 می 2013 . دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013
    رسید مدیکال 11 جولای 2013 . دریافت ایمیل پاس ریکوئست 6 سپتامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ShapourMahaei نمایش پست ها
    دوستان اگه خاطرتون باشه هفته گذشته من خبری رو از یکی از دوستانم گذاشتم که با فایل نامبر ژانویه 2013 و 6 امتیازی از آنکارا براش مدیکال اومد. این دوستم از من خواست تا مشکلشو اینجا مطرح کنم و از شما راهنمایی بگیرم: در نامه مدیکال از ایشون خواسته شده تا مدارک مدیکال و لندینگ فی رو به آدرس سفارت در آنکارا بفرستند و اشاره به تکمیل یه فرم شده که اصلاً وجود خارجی نداشته و به ایمیل ایشون attach نشده. زمانی که ایشون برای انجام آزمایشات مدیکال مراجعه کردن و به پزشک معتمد این مطلب رو متذکر شدن که باید مدیکالشون به آنکارا ارسال بشه، با واکنش پزشک محترم روبرو شدن که بنده کارم رو بلدم و باید نتایج رو به پاریس بفرستم. ایشون خیلی نگران هستن با توجه به deadline یک ماهه. حالا اگه کسی از دوستان اطلاعی در این مورد دارن لطفاً راهنمایی بفرمایین و در ضمن در مورد تکمیل فرمی که حتی به شماره اش هم اشاره ای نشده و attach هم نشده چه باید کرد؟؟! ایشون حتی به آنکارا ایمیل هم زدن ولی بهشون جوابی داده نشده. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    با سلام معمولاً در نامه اي كه مديكال به ان الصاق شده است قيد شده كه كجا بايد مديكال بره و همچنين تاكيد شده كه يه نسخه از اين را به پزشك بدين و تاكيد كنين كه به ادرسي كه ذكر شده پزشك مديكال رو بفرسته اينكه يه كار منطقي هست هر چي تو نامه ذكر شده همونجا ميفرستن البته دفتر بررسي مديكال از قديم الايام پاريس بوده شما خودتون نامه رو چك كنين هر جا خودشون گفتن بهش نشون بدين بگين بفرسته ادرس جايي كه بايد بفرستن به صورت بولد نوشته شده موفق باشين
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

نقل قول نوشته اصلی توسط shari3 نمایش پست ها
    دوستانی که اخیرا از پاریس مدیکال گرفتند میشه زحمت بکشید و متن نامه را بگذارید ؟ فکر میکنم قبلا دوستان زحمت کشیدند ولی هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم . به امید پایان انتظار برای همه دوستان
    Dear Applicant:
    All immigrants and certain categories of visitors who are seeking admission to Canada must satisfy Canada's medical admissibility criteria. In order to determine your medical admissibility to Canada, you and all of your dependant family members (if applicable) are required to undergo a medical examination. This examination is required whether or not your dependents will accompany you to Canada.
    Enclosed you will find Citizenship and Immigration Canada (CIC) Medical Report form(s) for each person who must undergo a medical examination.
    The latest version of the Medical Report consists of five sections, A to E. You have only received Section A, "Client Identification and Summary." Sections B to E of the Medical Report form are for use by a medical doctor and are provided to physicians by the Department of Citizenship and Immigration, Health Services.
    PLEASE PRINT THE ATTACHED FORM(S) 'MEDICAL REPORT, SECTION A'. YOU MUST PRESENT THE FORM(S) TO THE DOCTOR FOR THE MEDICAL EXAM, AS WELL AS THE PASSPORT AND THREE RECENT (LESS THAN 6 MONTHS) IDENTITY PHOTOS IN COLOUR OF EACH FAMILY MEMBER.
    The medical examination must be performed by one of the licensed physicians shown on the "List of Designated Medical Practitioners" (i.e. doctors). To access this list, please refer to the Citizenship and Immigration Canada website:
    http://www.cic.gc.ca/dmp-md/medecins.aspx
    All family members should be examined by the same doctor. If you, or any of your dependents are outside of your home country for an extended period of time, you may see another Designated Medical Practitioner (DMP).

You should make arrangements to undergo the required medical examination as soon as possible. Failure to do so within 60 days of this notice could delay the processing of your application.

Your medical examination reports and X-rays must be sent by the Designated Medical Practitioner to the following address:
    OVERSEAS HEALTH MANAGEMENT SERVICES
    EMBASSY OF CANADA
    35 AVENUE MONTAIGNE
    75008 PARIS
    FRANCE

NOTE: If the medical examination is undergone in Canada, the Designated Medical Practitioner will send the results to the appropriate services in Ottawa (Ontario).
    ALL APPLICANTS SHOULD NOTE THE FOLLOWING:
    1. All fees related to this medical examination are your responsibility.
    2. Please bring the following to your medical appointment, for each person who must be examined:

-
    threerecent (less than 6 months) colour passport size photographs

- eye glasses (if applicable), list of prescription drugs taken or any relevant medical report(s)

-
    original passport(s) or other proof of identity with photograph, and a photocopy of the document.
    An applicant who has passed his or her 11th birthday must obtain a standard X-ray film of the chest with a radiologist’s report. An X-ray film of the chest and radiologist’s report is required for children under the age of 11 years if the medical history or clinical examination of the child indicates there is a need, or if there is evidence of tuberculosis in the family.
    The issuance of these instructions does not constitute acceptance of your application. You should not make any commitments related to the application until your case has been concluded. DO NOT DISPOSE OF PROPERTY OR EFFECTS, OR GIVE UP EMPLOYMENT OR ACCOMMODATION OR TAKE OTHER SIMILAR STEPS TOWARDS YOUR PROPOSED MIGRATION OR VISIT UNTIL YOUR APPLICATION HAS BEEN FINALIZED.
    IMPORTANT: Immigration medical results are only valid for 12 months from the date of the examination.

It is possible that after the completion of your medical examination and submission of reports, further tests or reports may be requested.

It isrecommended, and a decided advantage to all applicants, that routine immunization for all children and adults be initiated or completed before departure for Canada, and where available, immunization records should be brought to Canada. This has many advantages for the applicant. For instance, a number of Canadian provinces require presentation of such records when children or adults enroll in school.
    To avoid unnecessary delays, please ensure that the physician:
    - answers all questions in Sections B through E of their Medical Report form;

-attaches original lab results; and
    -forwards original chest x-ray(s) [NOT ROLLED] to the address below:
    OVERSEAS HEALTH MANAGEMENT SERVICES
    EMBASSY OF CANADA
    35 AVENUE MONTAIGNE
    75008 PARIS
    FRANCE

NOTE: If the medical examination is undergone in Canada, the Designated Medical Practitioner will send the results to the appropriate services in Ottawa (Ontario).
    Thank you for your cooperation.

Salutations distinguées / Best regards - MLP
    Service de l'Immigration / Immigration section
    Ambassade du Canada / Canadian Embassy
    37, avenue Montaigne
    75008 Paris
    Tel 01 44 43 29 16
    PARISIMMIGRATION@international .gc.ca
    CSQ:26MAY2010 FFN:26MAY2010 1ST UPDATE:18JUL2012
    2ND UPDATE:16 AVRIL 2013 DELIVERY DATE OF UPDATE:22 AVRIL 2013 MEDICAL:29AVRIL2013 DELIVERY OF MEDICAL:16MAY2013
    PASS REQUEST:22 JULY2013 VISA :25JULY2013 ARRIVER A MONTREAL 02AUG2013

Member amiromona آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع /مهندسی کامپیوتر

کسی به مورد ما برنخورده که واسشون ایمیل اتوماتیک بیاد ؟؟؟؟؟ اونم از پاریس؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromona نمایش پست ها
    سلام
    ما دیروز یه نامه اتوماتیک از پاریس دریافت کردیم که توش نوشته بود چطوری میتونیم وضعیتمون رو تو سایت چک کنیم
    الان میخوام بدونم کسی هست که این نامه رو دریافت کرده باشه؟ این نامه یعنی پرونده ما رفته پاریس؟
    متنشم اینه؟
    این نامه رو منم دیروز گرفتم چیزه خاصی توش نیست فقط با توجه به اینکه از پاریس فرستاده شده یک جور تاییدیه دریافت مدرکتون از طرف آفیس پاریس میتونه تلقی بشه

کسی به مورد ما برنخورده که واسشون ایمیل اتوماتیک بیاد ؟؟؟؟؟ اونم از پاریس؟
    سلام
    دوست عزیز شما فایل نامبرتون چه تاریخیست ؟

Member amiromona آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع /مهندسی کامپیوتر

1 می 2013 فایل فدرالمونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil ingeneer

دوستان من ميخواستم هزينه لنديگ فی رو پرداخت کنم حالا سوالم اينه که با توجه به اينکه تا کنون نه ايميل آپديت دريافت کردم و نه مديکال ، اصلا اين هزينه رو پرداخت کنم يا خير ؟
    درواقع چون از طريق يه شرکتی که قبلا ازش مانی اردر گرفتم ميخوام اينکارو انجام بدم و حدود 10 روز زمان ميبره فکر کردم شايد بد نباشه اگه الان اينکارو انجام بدم
    فايل نامبر كبك : 18/10/2010 - س اس كيو 12/7/2012
    فايل نامبر فدرال : 11/2/2013 - اين پراسس : 8/11/2013
    مديكال : 31/12/2013 - ويزا 21/2/2014

نقل قول نوشته اصلی توسط bnn نمایش پست ها
    دوستان من ميخواستم هزينه لنديگ فی رو پرداخت کنم حالا سوالم اينه که با توجه به اينکه تا کنون نه ايميل آپديت دريافت کردم و نه مديکال ، اصلا اين هزينه رو پرداخت کنم يا خير ؟
    درواقع چون از طريق يه شرکتی که قبلا ازش مانی اردر گرفتم ميخوام اينکارو انجام بدم و حدود 10 روز زمان ميبره فکر کردم شايد بد نباشه اگه الان اينکارو انجام بدم
    دوست عزیز هزینه لندینگ فی ربطی به آپدیت نداره شما فقط تا قبل از پاس ریکوست باید این هزینه رو پرداخت کنید پس چه بهتر که زودتر اقدام کنید موفق باشید
    (قبل از اینکه نشانیت را تغییر دهی فکرت را عوض کن ) وقتی تغییر نکنیم هر جا برویم آسمان همین رنگ است
    2010 Oct : فایل نامبرکبک, May 2012 : CSQ
    April 2013 , Medical : 17 Oct 2013 آپدیت

Junior Member

1 می 2013 فایل فدرالمونه
    ما فایلمون 3 می 2013 هست دیروز این ایمیل برامون اومد (مصاحبه 22 فوریه 2013)(12 امتیازی).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)