صفحه 1785 از 2682 نخستنخست ... 785128516851735177517761777177817791780178117821783178417851786178717881789179017911792179317941795183518852285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,841 تا 17,850 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

آیا از دوستان دیمند خبری هست ؟. تا چه ماهی مدیکال گرفتن .؟ ظاهرا برای دیمند ها متوقف شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rad_ka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز update گرفتم و علیرغمی که قبلا RPRF رو توی دمشق پرداخت کرده بودم الان دوباره تو update بهم توصیه کرده که این هزینه رو تا قبل از visa پرداخت کنم . میخواستم بدونم این یه ایمیل جنرال ؟ یعنی واسه دوستان دیگه ای هم که قبلا هزینه RPRF دادن این آیتمی که من پایین گذاشتم تو update شون اومده؟

9. This is to remind you that the Right of Permanent Residence Fee (RPRF) must be paid to our office in Paris before a permanent resident visa can be issued. The amount required is CAD $490 for the principal applicant as well as for his or her accompanying spouse or common-law partner (maximum of 980$). Please consult the fee schedule for the amount to be paid in Euros:
    http://www.canadainternational.gc.ca/france/visas/fees-frais.aspx?lang=eng&view=d
    The RPRF is refundable if the application is refused, if you withdraw your application or if you choose not to use your visa. The fee is refunded without interest and at the rate of exchange at the time of reimbursement. If you delay in the payment of the RPRF, your security or medical results may no longer be valid. We therefore encourage you to pay the RPRF as soon as possible. Please refer to the following information on how to pay the fee: WE DO NOT ACCEPT PAYMENTS BY: CREDIT CARD, PERSONAL CHEQUE, MONEY ORDER, POSTAL MONEY ORDER

شما مدارک درخواستی رو آپدیت کنید بفرستید و برای هزینه ها هم فیش پرداختی رو بفرستید.همه همین کار رو میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط rad_ka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز update گرفتم و علیرغمی که قبلا RPRF رو توی دمشق پرداخت کرده بودم الان دوباره تو update بهم توصیه کرده که این هزینه رو تا قبل از visa پرداخت کنم . میخواستم بدونم این یه ایمیل جنرال ؟ یعنی واسه دوستان دیگه ای هم که قبلا هزینه RPRF دادن این آیتمی که من پایین گذاشتم تو update شون اومده؟

9. This is to remind you that the Right of Permanent Residence Fee (RPRF) must be paid to our office in Paris before a permanent resident visa can be issued. The amount required is CAD $490 for the principal applicant as well as for his or her accompanying spouse or common-law partner (maximum of 980$). Please consult the fee schedule for the amount to be paid in Euros:
    http://www.canadainternational.gc.ca/france/visas/fees-frais.aspx?lang=eng&view=d
    The RPRF is refundable if the application is refused, if you withdraw your application or if you choose not to use your visa. The fee is refunded without interest and at the rate of exchange at the time of reimbursement. If you delay in the payment of the RPRF, your security or medical results may no longer be valid. We therefore encourage you to pay the RPRF as soon as possible. Please refer to the following information on how to pay the fee: WE DO NOT ACCEPT PAYMENTS BY: CREDIT CARD, PERSONAL CHEQUE, MONEY ORDER, POSTAL MONEY ORDER

مهم نیست ، فرمت اولیه نامه است ، این مورد برای خیلی ها پیش اومده
    living and studying on Montreal

Junior Member

سلام. با تبریک به دوستان عزیزی که مدیکال گرفتند و تشکر بابت خبر های خوب همگی
    کسی می دونه بعد از آنکه فرم عزل وکیل را براشون فرستادیم چقدر طول می کشه تا ایمیل را عوض کنند و اینکه ایمیلی برای تایید این موضوع دریافت می کنیم یا خیر ؟ مرسی
    Q.F.N 2010/10/12
    F.F.N 2012/09/18
    update 2013/04/29
    2014/01/17 medical

Banned

دوستان گرامی

پیشتر نیز اشاره شد که نوشته های خلاف را تنها با زدن دکمه "گزارش پست خلاف" در زیر نوشته موردنظر گزارش نموده و از پاسخ دادن به آنها خودداری نمایید. پاسخ دادن و بحث کردن با چنین افرادی یا تذکر دادن به آنها به طولانی تر شدن بحث های موردنظر و همچنین متشنج شدن تاپیک انجامیده و خلاف مقررات فروم می باشد. نوشته های نامرتبط صفحه های اخیر حذف شدند.

موفق باشید

Junior Member

سلام من یه سوال دارم چند روز پیش یکی از دوستام مامانش از کانادا اومده بود و دوستم می گفت که شکل ظاهری اسکناس هاشون تغییر کرده بعد من پرسیدم خوب قبلیا رو که قبول دارن؟ گفت فکر میکنم اینها پول هاشون تاریخ انقضا داره به نظرم مسخره اومد ولی چون من تمام داراییم رو دلار کانادا کردم یه کم ترسیدم شما که همچین چیزی نشنیدین که؟
    مصاحبه: 4 اکتبر 2010 |فایل فدرال: 5 اکتبر 2010 | انتقال به دفتر پاریس: 12 فوریه 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_h07 نمایش پست ها
    دوستان
    از 2011 و 2012 هم مدیکال گرفتن...اما گویا بجه ها مسافرت تشریف دارن هنوز کسی ایمیلش رو ندیده...2 نفر از دوستان 2011 و 2012 هم امروز مدیکال دریافت کردند ....
    اين دوستان از پاريس مديكال گرفتن يا از آنكارا؟
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa12 نمایش پست ها
    سلام. با تبریک به دوستان عزیزی که مدیکال گرفتند و تشکر بابت خبر های خوب همگی
    کسی می دونه بعد از آنکه فرم عزل وکیل را براشون فرستادیم چقدر طول می کشه تا ایمیل را عوض کنند و اینکه ایمیلی برای تایید این موضوع دریافت می کنیم یا خیر ؟ مرسی
    آنكارا كه كمتر از 2 هفته ايميل و آدرس من و دوستمو عوض كرد .شما ايميلي براي تاييد عزل وكيل دريافت نمي كنيد ولي به سادگي status خودتونو چك كنيد و از عوض شدن ادرستون مي فهميد كه درخواست عزل وكيلتون اعمال شده.
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_h07 نمایش پست ها
    فوریه 2011 صفر امتیازی و ژانویه 2012 6 امتیازی امروز مدیکال گرفتن....البته باز هم هستند که گفتند اطلاعاتشون رو نگذارم...
    سلام من که اول فوریه 2012 هستم و اولین آپدیت برام اومد و کلی هم متهم به ... شدم خبری نیست!!ولی مطمئنا یه خبرایی بزودی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

آقای سهیل - برگرفته از اطلاعا ت فیسبو ک - با فایل نامبر فوریه 2011 و رشته کشاورزی یک ماه و نیم بعد از ارسال اپدیت دیروز مدیکال گرفتند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)