صفحه 1790 از 2682 نخستنخست ... 790129016901740178017811782178317841785178617871788178917901791179217931794179517961797179817991800184018902290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,891 تا 17,900 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakfr نمایش پست ها
    من بعد از مصاحبه اومدم ايران و از ايران مدارك فدرال رو پست كردم، در نتيجه سفارت دمشق هيچ رسيدي بهم نداد و فقط همون كپي رسيد بانك رو دارم كه روش اثري از فايل نامبر نيست و كپيش رو تو آپديت فرستادم.
    پس شما فايل نامبر فدرالتونو به چه نحوي دريافت كرديد؟ همراه برگه ايي كه شماره فايل نامبر با باركدو داره يك برگ A4 ديگه همراه با يك رسيد دريافت پول توسط سفارت كه به اون منگنه شده هم بهتون ميدن.
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Olga نمایش پست ها
    پس شما فايل نامبر فدرالتونو به چه نحوي دريافت كرديد؟ همراه برگه ايي كه شماره فايل نامبر با باركدو داره يك برگ A4 ديگه همراه با يك رسيد دريافت پول توسط سفارت كه به اون منگنه شده هم بهتون ميدن.
    فایل نامبرو با یک نامه ایمیل کردن. توش فقط شماره فایل نامبر رو نوشته!
    سی اس کیو: 15 جولای 2010، فایل فدرال: 4 آگوست 2010
    آپدیت: 07 می 2013 - مديكال: 14 آگوست 2013
    دسیژن مید: 16 نوامبر 2013 - پي آر: 18 نوامبر 2013

Junior Member

دوستان من امروز طبق عادت همیشه رفتم سایت کانادا که وضعیتم رو چک کنم متن به صورت زیر بود:
    We transferred your application to the $ciccic_office_id$ office on February 28, 2013. The $ciccic_office_id$ office may contact you.
    نمی دونم چرا اسم پاریس این شکلی شده؟؟؟،
    شاید جدیدا مدارک منو فرستادن یه جای عجیب ،همونه که تا حالا برام مدیکال نیومده
    تاریخ سی اس کیو : 16 نوامبر 2009
    تاریخ فایل نامبر: 30 مارچ 2010
    تاریخ دریافت مدیکال : 24 جون 2013
    رسیدن مدیکال : 17 جولای 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    دوستان من امروز طبق عادت همیشه رفتم سایت کانادا که وضعیتم رو چک کنم متن به صورت زیر بود:
    We transferred your application to the $ciccic_office_id$ office on February 28, 2013. The $ciccic_office_id$ office may contact you.
    نمی دونم چرا اسم پاریس این شکلی شده؟؟؟،
    شاید جدیدا مدارک منو فرستادن یه جای عجیب ،همونه که تا حالا برام مدیکال نیومده
    این اتفاق برای همه افتاده نگران نباش حتی بچه های فدرال .
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

Junior Member

با سلام خدمت همه منتظران ظهور مدیکال
    مدتی هست نمی تونم وارد سایت CIC بشوم و وضعیت پرونده ام را چک کنم.
    بین فامیل و پسوند فامیلی باید فاصله گذاشت یا پشت سر هم نوشت؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ba2011 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه منتظران ظهور مدیکال مدتی هست نمی تونم وارد سایت CIC بشوم و وضعیت پرونده ام را چک کنم. بین فامیل و پسوند فامیلی باید فاصله گذاشت یا پشت سر هم نوشت؟
    باید دش یا "-" بگذارید

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالاً اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .
    کسی نظر خاصی نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ba2011 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه منتظران ظهور مدیکال
    مدتی هست نمی تونم وارد سایت CIC بشوم و وضعیت پرونده ام را چک کنم.
    بین فامیل و پسوند فامیلی باید فاصله گذاشت یا پشت سر هم نوشت؟
    دقیقا عین همونی که تو فرم جنریک وارد کردید داخل سایت وارد کنید.سایتم مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالاً اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .
    کسی نظر خاصی نداره ؟
    دوست عزیز بشنو و باور نکن اگه این چیزا مهم بود براشون باید برای فرانکوفون ها درجا مدیکال و ویزا صادر کنند نه این که یه سه چهار سالی بگذارنشون پشت صف که هرچی بلد بودند یادشون بره

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    کسی نظر خاصی نداره ؟
    سطح زبان در مصاحبه سنجیده میشود،صرف ثیت نام در سایت آموزش زبان الویتی به پرونده نمیدهد.اینا باز گرمی معلمهاست که میخوان بگن ما نسبت به دیگران بیشتر میدونیم.اگه اونجوری باشه الان دوستان 2010 خیلی وقته که باید رفته باشن.ولی سایت خوبی برای آشنایی با کبک و آموزش زبان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)