صفحه 1792 از 2682 نخستنخست ... 792129216921742178217831784178517861787178817891790179117921793179417951796179717981799180018011802184218922292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,911 تا 17,920 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالاً اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .
    کسی نظر خاصی نداره ؟
    دوست عزیز دوستان مفصل توضیح دادن، من هم این رو اضافه کنم که وقتی شما از کبک پیگیری میکنید یا اعتراض میکنید که چرا روند کنده، کبک میگه بعد از csq پرونده شما به طور کامل از دست ما خارج هست و هیچگونه دخل و تصرفی نمیتونیم توی زمان انجام بدید، حتی وقتی csq منقضی میشه میگن که فدرال باید درخواست کنه تا ما تمدید کنیم، با این تفاسیر فرض اینکه کبک بیاد به فدرال اعلام کنه فلانی کلاس آنلاین رفته و کارش درسته بفرستیدش بیاد محال و حتی خنده داره، اگر این کلاسها توسط فدرال برگزار میشد هم بسیار بعید بود، حالا که کبک برگزارش میکنه.

پینوشت: واقعاً دم کبک گرم که اینقدر برامون احترام گذاشت که 6-7 ماه بعد از تعطیلی دمشق مصاحبه ها رو دوباره با کلی هزینه اضافه برای خودشون توی هتل راه انداخت، خداییش بهمون احترام گذاشتن، این فدرال که خیلی وضعش خرایه!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ١٢ امتيازى

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    دوست عزیز بشنو و باور نکن اگه این چیزا مهم بود براشون باید برای فرانکوفون ها درجا مدیکال و ویزا صادر کنند نه این که یه سه چهار سالی بگذارنشون پشت صف که هرچی بلد بودند یادشون بره
    دوست عزيز باور نكن ايشون چه سمتى دارن ، افيسر هستن ! مگه بخش كبك در سفارت كانادا پارك ايشون ميرن سر ميزنن ، من ٤ سال خارج از ايران زندگى كردم و با خالى بندى بعضى از هموطنا نمون اشنا هستم ، ٢ تا از دوستان من فرانسه خيلى كم بلد بودن و فرانكوفون نبودن بعد از ٤ ماه از انكارا مديكال گرفتن با فايل ژانويه ٢٠١٣ . موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    جناب banner فایل نامبر شما چه سال و ماهیه؟ اطلاعاتتونو بیزحمت بگین.

5. فایل فدرال: 28 جولای 2010 ---------- دریافت ایمیل آپدیت 7 می 2013--------- تحویل آپدیت به سفارت توسط دی اچ ال: 13 می 2013--------------

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت. ولی من لندینگ رو زمان سوریه ندادم. همین ماه پیش همراه با آپدیت بصورت Bank Draft ارسال کرده بودم. رسیدی که شما میگی مال هزینه فایل نامبر فدرال است نه لندینگ.
    من هم چند روز بعد از آپدیت، آشنام جداگانه بنک درفت برام فرستادند به سفارت و الان مثل شما، من هم ایمیل لندینگ رو گرفتم دوباره، فعلا به کپی بنک درفت دسترسی ندارم . به محض دریافتش از آشنام، ایمیل می زنم به سفارت و نتیجه رو اگر جواب بدند اعلام می کنم..

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

با اتمام ارسال آپدیت ها ، انشالله دارن میرسن به صدور یک ماه مدیکال در هفته! به هر حال اگه بخوان یه همچین حجم پرونده ای رو در سال جاری میلادی جواب بدن چاره ای هم ندارن.
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Junior Member

سلام دوستان
    ما كه فايل نامبرمون مال فوريه 2013 هست معلوم نيست پروندمون كجاست، آنكاراست يا پاريس؟من به خاطر توصيه دوستان ايميل پي گيري نزدم ، ولي الان واقعا نگرانم ، به خصوص كه تركيه هم شلوغ شده، كسي پي گيري كرده ببينه پرونده هاي ژانويه و فوريه 2013 كجا هستند؟

,File number (date): nov. 2010, CSQ(date):7 Dec. 2012, FFN(Date): 14 Feb 2013, Mechanical Eng., 6 point

Medical:30 March 2014, Pass request:25 April 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    با اتمام ارسال آپدیت ها ، انشالله دارن میرسن به صدور یک ماه مدیکال در هفته! به هر حال اگه بخوان یه همچین حجم پرونده ای رو در سال جاری میلادی جواب بدن چاره ای هم ندارن.
    امیدوارم ...ولی فراموش نکنیم که اگر ارسال آپدیت ها به اتمام رسیده ولی پاس ریکوئست می تونه جایگزین بشه...به هر حال باید زمانی هم برای این کار در نظر بگیرند
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط aff4989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما كه فايل نامبرمون مال فوريه 2013 هست معلوم نيست پروندمون كجاست، آنكاراست يا پاريس؟من به خاطر توصيه دوستان ايميل پي گيري نزدم ، ولي الان واقعا نگرانم ، به خصوص كه تركيه هم شلوغ شده، كسي پي گيري كرده ببينه پرونده هاي ژانويه و فوريه 2013 كجا هستند؟
    تجریه 3 سال انتظار نشان داده که متاسفانه پیگیری پرونده هایی که در حال حاضر نوبتشون نرسیده از طرف سفارت پاسخ داده نمی شه ....دوستان ما با فایل دسامبر 2010 نامه زدن و جواب دادن که شما هنوز 34 ماه از پروندتون نگذشته پس دلیلی نداره پیگیری کنید...منتظر باشید
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sta110 نمایش پست ها
    سلام
    من موقع تشکیل پرونده فدرال هزینه پروسسینگ را با کارت اعتباری پرداخت کردم. یاد میاد اون موقع می گفتند هزینه لندینگا نمیشه توی اون فرم مخصوص اضافه کرد و دفتر آنکارا فقط مانی اردر واسه هزینه لندینگ قبول میکنه. الان برای پرداخت لندینگ فی برای دفتر آنکارا باید مانی اردر بگیرم؟ نمیشه از پرداخت آنلاین استفاده کرد؟ توی قسمت هزینه ها در سایت سفارت آنکارا فقط در مورد پرداخت به صورت مانی اردر یا درفت توضیح داده.
    البته فکر کنم سوالم باید تو قسمت پرداخت هزینه ها مطرح بشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    دوست عزیز مگه دفتر آنکارا از شما آپدیت خواسته و یا درخواست پرداخت لندینگ کرده ؟؟؟ اگه دفتر آنکارا این کار را نکرده اصلا" از کجا میدونید که پروندتون تو آنکاراست ؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aff4989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما اگه پروندتون پاریس بود حتما بهتون ایمیل میزدن و اطلاع میدادن .تا جایی که من میدونم پرونده های jan-feb 2013 در آنکارا هست.احتمالا خیلی زود به مدیکال میرسین چون همه کسایی که جلو تر از شما بودن رفتن پاریس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)